Sanal alem size neler öğretti?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Sanal alem size neler öğretti? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,353 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Sanal alem size neler öğretti?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Gitmek istediğin zaman kimseye hesap vermek zorunda değilsin bunu öğrendim. Ben gidiyom hadi eyvallah dedin mi bir fare tıklaması kadar değeri kalıyor insanların. bu kadar basit.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
maxMESA' Alıntı:
Gitmek istediğin zaman kimseye hesap vermek zorunda değilsin bunu öğrendim. Ben gidiyom hadi eyvallah dedin mi bir fare tıklaması kadar değeri kalıyor insanların. bu kadar basit.
Kötüsün..
Hesap vermek zorunda değilsin evet ama bunu insanların değersizliği olarak yansıtma bence.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
dideM' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Kötüsün..
Hesap vermek zorunda değilsin evet ama bunu insanların değersizliği olarak yansıtma bence.
hımm pardon yav. Sen kendini söylememişsin burada, insanlar öyle yapıyor demişsin. :)
Haklısın evet, öyleler maalesef. Deminki cümlem onlara gitsin o zaman:)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
2 kere 2 nin 4 etmesi durumuna dahi şüpheyle yaklaşmam gerektiğini öğretti :d
Gerisini siz düşünün.

İyilik yap, iyilik bul, kim kazanmış kötülükten, şarkısının bir yalan olduğunu öğretti.
Ne bilim, yani öğrettiklerini tek tek sıralasam bu sayfa hit olur, bazı insanlar'da bit.
Onun için zaman zaman yazıcam, ve her öğrettiğini değil, bazılarını paylaşmayı düşünmüyorum.
Onlar benim öğrendiklerim olarak hep bende kalıcak.

Teşekkür ederim.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bir hayat,mahçup ve duru. Tanrım, gülleri ve sessiz harfleri koru.  demiş ibrahim abi.
Sanal alem, mahçup olmayan hayatların, korunaksız güllerin ve sessiz harflerin olduğunu öğretti, öğretiyor.

Yaşamak direnmekmiş, direniyorum..