O artık asker! (Özgür ŞAHİN)

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan O artık asker! (Özgür ŞAHİN) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 45,775 kez görüntülenmiş, 81 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı O artık asker! (Özgür ŞAHİN)
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan LafArası
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Şu üstteki başlığı hep atmak istemişimdir :) Nasıl yani? "O şimdi asker!" Askerlik psikolojisinin içine girince daha da bir anlamlanıyor, eskisi gibi havada kalmıyormuş bu ifade.

Çok uzun değil 5 ay 5 gün kadar yanınızda olmayacağım. Hatta şu an askerliğimin 10. gününü geçiriyorum. 4 küsür ay kalmış şimdiden... Kısa da olsa bir ayrılığımız olacak. Sürekli bir ayrılık değil. Arada sırada gelip/gideceğim, "uzaktaki komşunuz" gibi, misafiriniz olacağım arada... Bu zaman zarfında sitemizin anasayfası, saygıdeğer hocam Dr. Mustafa KURT editörlüğünde, forum sayfalarımız değerli yönetimimle devam edecek. Yokluğumu hissettireceklerini hiç zannetmiyorum. Görüş ve isteklerinizi -yine- sitenin "iletişim" sayfasından iletebilirsiniz. En kısa zamanda (fırsat buldukça) geridönüşlerim olacaktır. Tez gidip, tez kavuşmak dileğiyle.

Şafak kaç bilmiyorum. Saymak da istemiyorum açıkcası.
Saygılar...
Sevgiler...

Özgür ŞAHİN / Aksaray İl Merkez Jandarma Komutanlığı

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Askerlik farklı insanlar ve kültürlerle tanışacağınız,tecrübe kazanacağınız değişik bir ortam,en kısa zamanda alışmanızı temenni edeceğim ama tam alışmaya başladığınızda anladığım kadarıyla geri döneceksiniz :)
Umarım sorunsuz,sağlıklı bir şekilde tamamlarsınız,Hayırlı teskereler...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
ebruliyn' Alıntı:
Askerlik farklı insanlar ve kültürlerle tanışacağınız,tecrübe kazanacağınız değişik bir ortam,en kısa zamanda alışmanızı temenni edeceğim ama tam alışmaya başladığınızda anladığım kadarıyla geri döneceksiniz :)
Umarım sorunsuz,sağlıklı bir şekilde tamamlarsınız,Hayırlı teskereler...
Aman alışmıyim.
Güzel temennilerin için teşekkür ediyorum.

W

waitor

Kullanıcı
10 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Düzce
Allah seni tez zamanda sevdiklerine bağışlasın evladım..Vatan söz konusuysa gerisi teferruattır..

W

waitor

Kullanıcı
10 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Düzce
Edebiyat bölümüne konu açmak istiyorum ama galiba bir problem var..Emek hırsızlarına mı eylem hımmm :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
waitor' Alıntı:
Edebiyat bölümüne konu açmak istiyorum ama galiba bir problem var..Emek hırsızlarına mı eylem hımmm :)
http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,4640.0.html

Sorunuzun cevabı bu linkte verilmiştir.  :)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Özgür'cüm güzel asker anılarıyla dönmeni vede burda bizimle paylaşmanıı sabırsızlıkla bekliyeceğiz.  :)
Hayırlı teskereler şimdiden. :)

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
İnşallah hayırlısıyla askerliğinizi yapar,sevdiklerinize kavuşursunuz.
Hayırlı tezkereler.        :turk

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
waitor' Alıntı:
Allah seni tez zamanda sevdiklerine bağışlasın evladım..Vatan söz konusuysa gerisi teferruattır..
R@ZİYE' Alıntı:
İnşallah hayırlısıyla askerliğinizi yapar,sevdiklerinize kavuşursunuz.
Hayırlı tezkereler.         :turk
Çok teşekkürler.

Özlem' Alıntı:
Özgür'cüm güzel asker anılarıyla dönmeni vede burda bizimle paylaşmanıı sabırsızlıkla bekliyeceğiz.  :)
Hayırlı teskereler şimdiden. :)
Askerde pek iyi anı olmuyor.
İlk günü (sınav günü) yeterince anı çıkardım. Cem YILMAZ'ın dediği kadar var. (3 sene anlatıcak kadar malzeme çıkar.) Kazasız, belasız, sorunsuz, sualsiz döneyim ; daha da bir şey istemiyorum :)

T

telepati

Kullanıcı
8 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
sevgili codex, tahminim isminiz özgür, özgür hocam sizin şuandaki ruh halinizi ve askerlik psikolojisini çok iyi anlıyorum, ben bunu 2005 ve 2006 yılları arasında 15 aylık bir eğitim sürecinden geçerek tamamladım,.. tek temennim kazasız belasız ailenize ve sevdiklerinize kavuşmaznıdır ve şuanda sanırım tek ihtişyaç duyduğunuz dua bu olsa gerek:''hayırlı tezkerele^''
evet siz anılarınızı anlatmaya çalışırsanız sanırım bir cilt dolusu kitap yazılabilir:):):)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Özgür, hayırlı teskereler şimdiden. :)
Ve kısa dönemde olsa yapanların dediği ve seninde aktardığın gibi bolcana malzeme varmış askerlikte...
Nede olsa askerden dönenlerin  ortak dediği bir şey var "askerlikte mantık aramayacaksın"  :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Gülşah' Alıntı:
Özgür, hayırlı teskereler şimdiden. :)
Ve kısa dönemde olsa yapanların dediği ve seninde aktardığın gibi bolcana malzeme varmış askerlikte...
Nede olsa askerden dönenlerin  ortak dediği bir şey var "askerlikte mantık aramayacaksın"  :)
Mantık olayı tamamen yalan.
İlk günümde şunu öğrendim ki (cidden abartmıyorum) ;

"Askerlik mantığın olmadığı yer değildir. Askerlik, insan haklarının olmadığı yerdır."

Rezil bir gün geçirmiştim. Umarım acemi ve usta birliğimde bunlarla karşılaşmam.

VE

@Telepati, Gülşah ve Safari,
İyi temennileriniz için teşekkür ederim.

M

mutluluk yolcusu

Kullanıcı
5 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
hayırlı teskereler..umarım göz açıp kapayıncaya kadar derler ya öyle gecer bu güzel vatan borcunuz.....

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
mutluluk yolcusu' Alıntı:
hayırlı teskereler..umarım göz açıp kapayıncaya kadar derler ya öyle gecer bu güzel vatan borcunuz.....
Rumuzun bana da "asker yolcusu" olduğumu anımsattı.
Daha önce değindim mi bilmiyorum ama bazı rumuzlar vardır ki, okuduğunda bir enerji hissedersin. Bilim buna pozitif enerji diyor. Vucüt endorfin salgılar. O rumuzlardan biri senin ki...

İyi olduğumu hissettiriyor. Hayatın devam ettiğini hissettiriyor.

Hakkımdaki iyi dileğin için teşekkürlerimi sunarım.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yolun açık olsun asker...
Şimdi gözlerinden öpüyorum, askerlik sonrası alnından öpmek sözüyle...
Seni özleyeceğiz.

Æ

ærlx

Kullanıcı
13 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Isparta
sevgili özgür ben asker liğimi 301 kd olarak yaptım. yani yapalı çok oldu. fakat avatarın bulunan söz çok hoş " her türk genci  gibi vatan borcunu ödemeye...." seni rebrik ediyorum hayırlı olmasını yüce  rabbimden niyaz ediyorum

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
:laylaylom En büyük asker bizim asker.  :laylaylom Hayırlı teskereler abi.

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
hayırlı teskereler özgür abi  :)