İYİ NİYETLİ OLMAK SİZCE NE DERECEYE KADAR DOĞRU

• Konbuyu başlatan onurlu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde onurlu tarafından oluşturulan İYİ NİYETLİ OLMAK SİZCE NE DERECEYE KADAR DOĞRU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27,193 kez görüntülenmiş, 124 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İYİ NİYETLİ OLMAK SİZCE NE DERECEYE KADAR DOĞRU
Konbuyu başlatan onurlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kzdnz
N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kesinlikle iş yerince tam bir proforyenellik uygularnır, İi niyetmiş, laf

Saygılar

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
başta iş hayatında olmak üzere iyi niyetli insanların bu tutumları suistimal etmek isteyen o kadar çok insan var ki;Rabbim inş. bundan sonra bizleri onlarla karşılaştırmaz...SAYGI VE SEVGİLERİMLE...

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İnşallah,insanların zihniyetleri farklılaştı herkes her konumda bir çıkar elde etme çabası içersinde..Rabbim karşımıza Güzel insanlar çıkarsın.
Saygı ve Sevgilerimle

N

ner

Kullanıcı
25 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Salihli/Manisa
Her zaman işte güzel insanlar çıkmıyor karşımıza..tedbirli olmak lazım Emine..Kötülere fazla yüz vermemeliyiz değil mi Nehir? ::)

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Evet haklısın katılıyorum sana ner.dikkatli olmak gerekiyor Sevgilerimle

P

pınar2007

arkadaşlar hiçbir zaman iyi niyetten vazgeçmeyin onemli olan gece yatarken rahat uyumaktır bu dunya yalanların sahtelerin dunyası ama allah o iyi niyeti goruyo başka yerden karşınıza sunuyo ama kimse için uzulmeye değmez nasıl biliyosanız oyle davranın kendinizi suçlamayın o karşı tarafın insafına insanlığına kalmış

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
iyi niyetli olan her zaman kazanır bence...baskaları ne düşünürse düşünsün,bosverin ;)  iyiliğe ve kötülüğe karsı mükafatı veya cezayı veren Allahtır. siz de hakettiğinizi yaşayacaksınız...hiç şüpheniz olmasın :) sevgiler... ;)

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
Ama ne olursa olsun iyiniyetini kaybetme çünki unutmaki her zaman iyiler kazanır ver mutlu olur.(NEHİR)

iyi niyetli olan her zaman kazanır bence...baskaları ne düşünürse düşünsün,bosverin  iyiliğe ve kötülüğe karsı mükafatı veya cezayı veren Allahtır. siz de hakettiğinizi yaşayacaksınız...hiç şüpheniz olmasın  sevgiler...(ESRANUR)

ÖZELLİKLE NEHİR ve esranur çok akıllısınız.Allah emeğinizi boşa çıkarmaz inşallah...
iyilikten güvenmekten hiç korkmadım ve yılmadım,çokça zarar gördüysem de... param yok ama MUTLUYUM... ;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Topluma İyi olabilmek Biraz Zaman istiyor , Ama Kötü Olmak Saniye Sürmüyor Neden Acaba??Karışık Bir  Dünya..

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkür ederim Kartalx8... :)

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sadece şunu öylüyorum sana insanlara hak ettiği gibi davran herkese aynı davranma

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
insanlara hakettiği gibi davran diyorsun diloş ama bunu uygulamaya gelince sınıfta kalıyoruz yani kendim için diyorum.bende hep iyi niyetli davranırım karşımdakini kendim gibi sanaraım ama işte öyle olmuyor herzamn.tabiki iyiniyetin karşılığınıda buluyoruz ama zaman o zaman değil.ben daha yolun başındayım üniversite öğrencisiyim.bunu şunun için diyorum derler ya hayatı bundan sonra öğreneceksin yani iş ve eş durumuna geçince.neyse daha yolumuz varr.yaşadıkça öğreniliyor birçok şey.yaşayıp göreceğiz.iyi insanlarla karşılaşmak ümidiyle..

S

semaz

Kullanıcı
20 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
arkadaşlar bence kullanılmadığınız sürece iii niyetli olmalıısnız.iyi niyetımız kullanılmaya başlandıktan sonra bunun adı değişiyo bence...

K

Kristal

Kötünün karşısında duruşunu bozmadan durabilmek erdemliliktir...

N

nellll

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
iyi niyet güzel bir şey ama duracagımız noktayı bilmeliyiz çünkü sen nekadar iyi niyetli olursan ol karşındaki senin gibi düşünmüyorsa  bi< kaybederiz onun için de biz iyi niyetli olalım ama allah iyi niyetli insanlar karşılaştırsın bizi dostlar yoksa içimizdeki iyi niyeti zamanlar kaybederiz sevgiyle kalın içinizdeki güzellikleri taşıyın biz giblerin yaşamda daha çok varolması gerekir gün gelir yollarımız çakışır ve birbirmize gereken değeri veririz....

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
insan iyi olduğu sürece karşısına iyi insanlar çıkar,iyilikler gelir onu bulur ve sonuçta iyiler  kazanır... :)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
nellll' Alıntı:
iyi niyet güzel bir şey ama duracagımız noktayı bilmeliyiz çünkü sen nekadar iyi niyetli olursan ol karşındaki senin gibi düşünmüyorsa  bi< kaybederiz onun için de biz iyi niyetli olalım ama allah iyi niyetli insanlar karşılaştırsın bizi dostlar yoksa içimizdeki iyi niyeti zamanlar kaybederiz sevgiyle kalın içinizdeki güzellikleri taşıyın biz giblerin yaşamda daha çok varolması gerekir gün gelir yollarımız çakışır ve birbirmize gereken değeri veririz....
Güzel Bir Cevap tı Nell Katılıyorum sana Teşekkürler..

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
re-Member' Alıntı:
insan iyi olduğu sürece karşısına iyi insanlar çıkar,iyilikler gelir onu bulur ve sonuçta iyiler  kazanır... :)
İyiler Kazanır Elbette ama şu var re-Member Bazen Kötü de denk gelebiliyor illaki zaten bir insan iyi veya kötü olduğunu anlamalı Bırak İyiler Kazansın  ;)