İYİ NİYETLİ OLMAK SİZCE NE DERECEYE KADAR DOĞRU

• Konbuyu başlatan onurlu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde onurlu tarafından oluşturulan İYİ NİYETLİ OLMAK SİZCE NE DERECEYE KADAR DOĞRU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 27,228 kez görüntülenmiş, 124 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İYİ NİYETLİ OLMAK SİZCE NE DERECEYE KADAR DOĞRU
Konbuyu başlatan onurlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kzdnz
Y

yineyeni

Kullanıcı
7 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
Amasya
Belki sadece siz kendiniz iyi olarak düşünüyosunuz karşınızdaki ne düşünüyor bakalım. Ayrıca sadece iyi olmak yetmez tabi kulluk görevlerinizi de yerine getireceksiniz imanın gerklerini yapacaksınız yani bir bitini ayırmayın size tavsiyem salih ameller (yani iyilik) ve ibadet bir bütünün ayrılmaz parçalarıdır.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Kime sorarsanız herkes iyi niyetli .
İyi de yaşanan bunca  kötülüğün kaynağı nedendir çözebilen var mı?

G

grafikerinbiri

Kullanıcı
15 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kahramanmaraş;
bu devirde iyi niyetli olmak genelde insanları hüsrana itiyor :S
ben de çok iyi niyetliydim bir zamanlar, sonra baktım ki herkesin başka bir derdi var. insanlar hep kazanmak istiyor ve nasıl kazandığını pek umursamıyor.
şu da bi gerçek ki, insan iyiyse içindeki o "iyi niyeti" hiçbir zaman söküp atamıyor. ama zamanla katılaşmakta fayda var.
çünkü kimin ne "halt" olduğunu bilemiyor insan, dışardan güzel içerden bin bir türlü yaratıklar var :D
aman bre deryalar, hayat güzel yaşamak lazım, ama dozunu iyi ayarlamazsak fena

K

kzdnz

Kullanıcı
21 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
izmir
göze göz, dişe diş diyorum
herkesin anladığı dili konuşmak lazım
ama kötü niyetli olalım desekte ruhumuz bunu barındırmadığımdan yapamayız; iyi niyetliler eziliyorsunuz hadi kötü niyetli olalım desem yapamayız..Ama dikkatli olmak gerek, ezildiğini hissedip hala devam ediyorsan aynı duruma kendine saygı duyamazsın, önceden çok sakin sessiz olan ben artık dişe diş diyorum..