insanların sizi kırmasına izin veriyor musunuz

• Konbuyu başlatan ozlem71
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ozlem71 tarafından oluşturulan insanların sizi kırmasına izin veriyor musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,247 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı insanların sizi kırmasına izin veriyor musunuz
Konbuyu başlatan ozlem71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aybuke
O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
bunun için öncelikle biz izin vermedikçe kimsenin hissettiklerimizi ve davranışlarımızı yargılamıyacağı bilmemiz gerekiyor.insanlara karşı olan tüm duyarlılığımızı biraz törpülememiz çocuksu inanışlarımızdan vazgaçmemiz gerekiyor.

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
evet bazen oluyr, karşımdakini kırmamak için kendimin kırılmasına izin verdiğim oluyr
Saygılar

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
içimdeki küçük kıza bazen engel olamıyorum ::)

G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
evet veriyorum ama onlar beni kırdıkları farkında olmuyolar
ama adamına göre davranıyorum

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ee artık öyle adamına göre davranmak gerekiyor bir müddet sonra

Saygılar

A

aleynaa

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
      doğru söylüyosunuz da olmuyo ya napıyım.sadece bilmek yetmiyo işte,söylemekle yapmak çok farklı.hayat işte belki anlayan vardır belki yoktur hayat ne diyelim;bu hale getiren bizleriz,şikayet edende biz???

G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
kesinlikle haklısız hepimiz bişeylerden şikayet ediyoz
peki üzerimize düşeni yapıyomuyuz herkes öz eleştiri yapsın lütfen

A

aleynaa

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
          kendim insanlardan bıkmış bi halde dolanırken;başkaların kalbini kırmaktan nefret ediyorum.o an ki psikoloji işte ama tabi mühim olan yaparken farketmek.insanların içinde ufak gibi görünen ama her hatırlandığında içini sızlatan anılar yaşatmamak.....

H

hepmavi

Kullanıcı
25 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
gökyüzü
Aslında kırılmak bence kişinin bakış açısıyla ilgili...Ben benden kaynaklanan bi problem varsa ilişkilerimde kırılıyorum..Kendime de kızıyorum hatta özür diliyorum.Ama karşımdakinim hatasından kaynaklanıyorsa kırılmıyorum,affediyorum ve unutuyorum..Artık başkaların hatalarından dolayı kırılmamaya çalışıyorum...

Ama bu hayat görüşüne ulaşana kadar sayısız defa üzüldüm ve kırıldım...

A

aleynaa

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
    şu an ben tam sizin gittiğiniz yoldayım galiba :( ama inşallah bende sonunda hayatı anlamış,bazı şeyleri olduğu gibi kabul edip,bazılarıyla sadece yüzeysel iletişim kurabilen biri olurum.aslında bunları istemekte istemiyorum :(sadece benim için hayırlı olan neyse o olsun ama yinede şu noktayı asla unutmamak gerekiyo;o zor günler bitiyo falan bakıyosun iyi bi yerdeyim ben falan kendini alıştırıyosun falan ama yaşarken çok zor oluyo gerçekten .çok saçma anlatmışsın diyenler falan çıkar belki ama gerçekten benzer durumlar yaşayanlar varsa anlarlar inşallah.nası diyim çok başka duygular.......

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
aleynaa; sizi çok iyi anlıyorum.

Yazılsa roman olucak şeyler yaşadım.

Bir süreden birşeyleri gördükten sonra rasyonel düşünmenin vakti geldiğini düşünüyorsun.
bence aradaki ince cizgiyi daha belirginleştirmek gerekiyor.

F

FreNzA

Kullanıcı
10 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Birinin sizin kalbinizi kıracağı bile bile seslenmemek yada ona izin vermek belki çok saçma ama en azından ben bunu çok yaşadım ama öğrendimki ne olursa olsun aradaki mesafeyi çok iyi ayarlamak gerekiyor.

T

Tülay

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.kalbim.gen.tr
Sanırım bazen evet izin veriyorum.  :’(

O KADAR ÇOK YORULUYORUM Kİ... VARSIN O DA KIRSIN DİYORUM. NASILSA ALIŞTIN. BAZENDE TAM TERSİ OLUYOR. KİMSENİN BENİ KIRMAYA HAKKI YOK DİYORUM KENDİ KENDİME... aRADA BİR İZİN VERİYORUM SANIRIM...

R

riçiriç

Kullanıcı
12 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kendime yapılması istemediğim şeyi başkasına yapmıyorum.kırmıyorum yani..
çok sevdiğim biriyse izin verilebilir çok aşırıya gtmemk şartyla...
aksi taktirde beni kimse kıramaz :mad:tepki veririm hiç kusura bakmasın..
ben yapmıyosam oda bana yapmıcak hı

B

busra_53

Kullanıcı
1 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
evt bazen buna izin veriyorm ve hataların farkına varmadıklarında cok sinirleniyrm ister istemez onları kırıyrm. :(

I

iki_kelime

Kullanıcı
26 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Önceden arkadaslarım kırılmasın die herşeye susuyodum ama ben sustukça onlar kendilerini haklı çıkardılar. Ben de artık gerektiği yerde ağırlığımı koyuyorum.  ;)

kardelen5_9

kardelen5_9

Kullanıcı
9 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
evet ağırlık koymak gerekiyor.yoksa tepemize çıkıyolar,,oysaki bizde nasıl çekiniriz bişey söylemeye yapmaya acaba kırılacak mı diye.. :) ;D ::)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
iki kelime şaşırttın beni desem yerinde olur. Kendinden emin konuşman hoşuma gitti kardeşim.
Kardelen sendede gelişme görüyorum :)
bende kendimi tuhaf hissettim bea :)