insanların sizi kırmasına izin veriyor musunuz

• Konbuyu başlatan ozlem71
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ozlem71 tarafından oluşturulan insanların sizi kırmasına izin veriyor musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,246 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı insanların sizi kırmasına izin veriyor musunuz
Konbuyu başlatan ozlem71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aybuke
T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
"sevdigim insanlari kirmak yerine varsin olsun ben kirilim" diyorum malesef bazen kendime bu haksizligi yapiyorum  :-\

Z

z.sav

Kullanıcı
10 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
bankacýyýzbiz.com
Karşıya fazla taviz vermemek gerektiği düşüncesindeyim . . . . Kırmamak Ve Kırılmamak adına ...

E

ekolıst

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
bende zaman zaman izin veriyorum.. sevdiğim yani kırıldığıma değecek biriyse çok üzülmem ama değmeyen biriyse çok üzülürümm... ;)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Aslında tersi olmaz mı Ekolist  :-\
Yani değmeyen bir insan bizi ne kadar üzebilir ki ...
Ama eğer üzen sevdiğimizse,canımız daha çok acımazmı,içimiz cız etmez mi?

H

hanedeyim

evet maalesef cevremdeki insanların beni kırmasına izin veriyordum ama bir söz okudum bundan bir sene kadar önce "insanların bana benim izin verdiğim şekilde davrandıklarını öğrendim" özdemir asaf artık izin vermiyorum

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Ne kadar izin vermiyoruz desekde bazen bazı şeyler dilde kalıyor

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
ben istemesemde kırılıyorum hemde çok gereksiz sebepler uğruna engel olamıyorum tek yapabildiğim onlardan uzak durmaya çalışmak

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
insanların sizi kırmasına izin veriyor musunuz ?

He veriyorum, bazen izin vermedende bunu yapmaya çalışıyorlar ama :d
İnce dal değilim diyeyim gitsin.

R

R@ZİYE

Kullanıcı
14 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
aleynaa' Alıntı:
     şu an ben tam sizin gittiğiniz yoldayım galiba :( ama inşallah bende sonunda hayatı anlamış,bazı şeyleri olduğu gibi kabul edip,bazılarıyla sadece yüzeysel iletişim kurabilen biri olurum.aslında bunları istemekte istemiyorum :(sadece benim için hayırlı olan neyse o olsun ama yinede şu noktayı asla unutmamak gerekiyo;o zor günler bitiyo falan bakıyosun iyi bi yerdeyim ben falan kendini alıştırıyosun falan ama yaşarken çok zor oluyo gerçekten .çok saçma anlatmışsın diyenler falan çıkar belki ama gerçekten benzer durumlar yaşayanlar varsa anlarlar inşallah.nası diyim çok başka duygular.......
              katılıyorummm

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dolayısıyla aşırı kırılganlık göstertmemek ,olaylara empati kurarak yaklaşabilmek gerekir diye düşünüyorm.
Ben de aynı şekilde düşünüyorum ki başka türlü kolay kolay anlaşamıyorsun zaten.

Bazen de  boşver gitsin diyerek kişileri olduğu gibi kabul gerek.
hehe bu boşver gitsin i pek diyemiyorum işte. Eğer öyle diyorsam da o insanı pek umursamıyorum demektir.:))

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sıla!' Alıntı:
Bende farklı bi'şey söylemedimki..
Zaten değer verdiğim kişilere kırılırsın..
Önemsemediğin kişileri ne diye kaale alacaksın ki?
:))))
Biz de bişey demedik. Aynı düşünüyoruz dedik. Siz dediğiniz gibi bir empati kurmaya çalışın bence.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
;D ;D ;D
Yav şahsıma ne yazıcan alla alla:))))) Ortada benimle ilgili konu bile yok, neden alınacağım anlamadımki:)))

Ne dediğini kendin biliyor musun çok merak ediyorum yav. Konunun buralara gelişini bir oku bakalım kim alınganlık etmiş:))

Biraz kendi pencerenden bakıyorsun sanırım. Seninle tartışmaya girmeye hiç niyetim yok. Sen de girmezsen çok daha iyi olur!

A

aybuke

Kullanıcı
11 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
kimsenin seni kırmak, üzmek istiyorum izin verrmisin dediğini duymadımm? anlamsızzzzz bir içrik