Erkekler kaş, kadınlar kokuya bakıyor

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Erkekler kaş, kadınlar kokuya bakıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,757 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Erkekler kaş, kadınlar kokuya bakıyor
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Erkekler kaş, kadınlar kokuya bakıyor   

Kadınların erkeklerde kokudan, erkeklerinde kadında kaşlardan etkilendiği ortaya çıktı.

ABD Psikoloji Derneği'nin raporuna göre, erkekler, kendilerine partner seçerken kaş ve gözlere kadınlar ise kokuya dikkat ediyor.

Erkekler özellikle kalkık kaşları seks mesajı olarak algılarken; kadınlar ten kokusundan etkileniyor. New York'taki Brown üniversitesi'nden Prof. Rachel Herz'in 231 genç üzerinde yaptığı araştırmada kadınlar, temiz ve doğal kokulu erkeklerin arzu uyandırdığını söyledi.

Profesör Adam Brown'un yaptığı bir diğer araştırmada, erkeklerin düşük kaşlı kadınları çekici bulmadığını ortaya koydu. Flört sinyali "Kadınların hoşlandıkları bir erkekle buluştuğunda kaşlarını kaldırdığı" teorisinden yola çıkan Brown, denek erkeklere üç farklı kadının fotoğrafını vererek, hangisini çekici bulduklarını söylemelerini istedi. Erkek deneklerin tümü kaşları kalkık olan kadını en çekici kadın olarak değerlendirdi.

İnternet haber

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Allah Allah  ??? ........ :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
E  zaten düzensiz görünen kaşlar kimin hoşuna gider ki? Denek erkeklere verilen 3 fotoğrafı merak ettim?

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bir keresinde bana erkek arkadaşım kaşların çok güzel hatta çatında yani kaldırınca daha güzel oluyor demişti, bu durumda araştırma gerçeğini ortaya koyuyor sanırım  :D :D ;D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mrs.Jadem' Alıntı:
Bir keresinde bana erkek arkadaşım kaşların çok güzel hatta çatında yani kaldırınca daha güzel oluyor demişti, bu durumda araştırma gerçeğini ortaya koyuyor sanırım  :D :D ;D
Valla avatarına bakınca aynı şeyi düşündüm Yeşim. :)

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Zynep' Alıntı:
Mrs.Jadem' Alıntı:
Bende gerçekten güzel ;)

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
efsane_18' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Mrs.Jadem' Alıntı:
Bende gerçekten güzel ;)
Teşekkür ederim,Zeynep abla ve efsane_18  :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
maxMESA' Alıntı:
Kaşlar konusunda bir şey diyemem ama şu erkelerde kokuya bakma olayı banada biraz hafif geldi!
Doğal ve temiz kim kokarsa caziptir üstelik.
Aslında bir yaş sınırlaması mı yapılsa daha doğru olurdu acaba?

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Zynep' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Kaşlar konusunda bir şey diyemem ama şu erkelerde kokuya bakma olayı banada biraz hafif geldi!
Doğal ve temiz kim kokarsa caziptir üstelik.
Aslında bir yaş sınırlaması mı yapılsa daha doğru olurdu acaba?
olabilir ama kaş falan bilmiyorum yani. göz varken kaşa niye bakalım  ;D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Erkek için bayan ter koksada farketmez o zaman,yeter ki kaşı kalkık olsun :p,hehehehehhehehe

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Şimdi kadınların nerdeyse çoğunluğunun kaşı birbirinin aynısı gibi, cazip bir tarafı kalmadı. Ama yazıda başka birşeyden bahsediliyor sanki, kadınların hoşlandıkları erkeklerin yanında kaşlarının kalktığından bahsedilmiş.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Kokuya bakmak nasılş bir değimse artık :)
Acaba,başkaları neye bakıyor ? demeyeceğim o denli meraklı değilim.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Korsan' Alıntı:
Kokuya bakmak nasılş bir değimse artık :)
Acaba,başkaları neye bakıyor ? demeyeceğim o denli meraklı değilim.
örnek verebilirim geçen gün yaşadıgım bir olayla ilgili...Sinemadan çıktım asonsöre bindik,asonser de 8 kişi sıkış sıkış iniyoruz.birden bir koku geldi burnuma( gelemez olaydı) dönüp baktım:) harbi baktım,normalde güzel kokulara bakarım ama  :p buna öyle bir ekşimiş suratla baktım ki,nerde ise inecegim katta degilde en yakın katta inmemek için kendimi zor tuttum..Tutmankda zorundaydım çünkü dügmeye en uzak noktadaydım...Asonsörde bakmayanda kalmamıştır,ama anlayan nerde,hiç tınmıyor bile..Su denen bir şeyden yada stiklerden deoderantlardan haberi yok bu arkadaşın... :)

K

karagün

Erkekler kaş, kadınlar kokuya bakıyor (muş)
Yani ne tuhaf bir araştıma .
Çıkan sonuçta daha bi'garipya neyse ...