en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz şey nedir acaba?

• Konbuyu başlatan esranur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde esranur tarafından oluşturulan en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz şey nedir acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,922 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz şey nedir acaba?
Konbuyu başlatan esranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yağmur sezgi
E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
arkadaslar, en cok sevdıgınız ve en nefret ettiğiniz şey/ler nelerdir?

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Benm en cok sevdiğim sey; sevdiğim insanlarla beraber olmak özellikle pozitif düşünceli insanlarla beraber olmak,yesillikte veya deniz kenarında oturmak...en nefret ettiğim seyler ise; yalan ve pişman olmak  :D

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
en sevdıgım sevdıklerımle beraber olmak,ınsanları mutlu etmek en nefret ettıgım de SAYGISIZLIK,yalan,samımıyetsızlık

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayatta hersey guzeldır ama tabıkıde sevdıgımız ve nefret duydugumuz seyler var tabıı
ben denızı cok sevıyorum ozellıkle,gemıde ve denızın ortasında yasamayı sevıyorumm vee nefret duydugum şey ıse anlaşılamamak ;)
  :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ben bir cümleye sığdıracağımı düşünemiyorum.. :)

G

gamzegül

Kullanıcı
9 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Elazığ;
en sewdiim şey gülümsemek  :) ve en nefret ettigim sey yalan asla affetmem yalancıları

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
o zaman bi cümleyle sınırlı kalma Safari, paragraf yazablrsn... sorun deil zevkle okuruz :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
hmm deneyeyim o zaman :) ama ben kendimi övmeyi sevmem ki :))

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
:) övmeyeceksin ki zaten, sevdiğin ve sevmedığin seyleri yazacaksın...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
insanları mutlu etmek, hayatın tüm zorluklarına rağmen ona gülümseyebilmek, yardım etmek, monoton hayattan kurtulmak için birşeyler bi adım atmak, sevmek.. sevilmek...

YALAN KONUŞMAK.

H

hayal_12

Safari' Alıntı:
insanları mutlu etmek, hayatın tüm zorluklarına rağmen ona gülümseyebilmek, yardım etmek, monoton hayattan kurtulmak için birşeyler bi adım atmak, sevmek.. sevilmek...

YALAN KONUŞMAK.
Hımm.. Kardeşim güzel demişsin.. Ben inanırım sana..
E şimdi benim de söylemem lazım değil mi??
En nefret ettiğimi söyleyeyim de, gerisi nasılsa en sevdiklerim kısmına giriyor.. En nefret ettiğim şeyler; yalan, ikiyüzlülük, samimiyetsizlik-her şeyde!-, bencillik ve tabii ki böbürlenmek.. Şunları insanlardan koparıpğ alın, mis gibi insan karşınızda kalır...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ne güzel söyledin benim şair kardeşim toplasan 2 gün etmez bir arada olduğumuz saatler ama kanım gerçekten ısındı sana..

H

hayal_12

Safari' Alıntı:
ne güzel söyledin benim şair kardeşim toplasan 2 gün etmez bir arada olduğumuz saatler ama kanım gerçekten ısındı sana..
O karşılıklıdır kardeşim benim.. :D

K

Kristal

Merhametli olmak,insanları ayırmadan sevebilmek,hoşgörülü olmak,alçakgönüllü olabilmek....
Sevmediklerimse gurursuz,yalancı ve riyakar insanlar..

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
hım..insanların birbirine gülümsemesi,mutlu huzurlu bir dünya yani....sevmediklerimse yalancı,iki yüzlü  ve kibirli insanlar,arkamdan konuşulması... ya bitmez saysam bunlar.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
saymakla bitmez tabiki sadece o anda hangi modda isen ona göre cevap veriosun :)

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
EN SEVDİĞİM YALNIZ KALMAK VE GÜLMEK
NEFRET ETTİĞİM YALAN VE YALAN