en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz şey nedir acaba?

• Konbuyu başlatan esranur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde esranur tarafından oluşturulan en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz şey nedir acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,148 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz şey nedir acaba?
Konbuyu başlatan esranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yağmur sezgi
Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
en sevdiğim şey; spagetti + yanında pizza olmazsa boğazımdan geçmez tabi...
en nefret ettiğim şey; palyonço... ıyy şimdi bile tüylerim diken diken oldu..

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
yağmur sezgi' Alıntı:
en nefret ettiğim şey;[ palyonço... ıyy şimdi bile tüylerim diken diken oldu..
palyonço ..Yüzlerini  boyayıp türlü  şaklabanlık-soytarılık yaparak  insanları eğlendirmeyi meslek edinmiş kişilerdir..(işlerini yapıyorlar hoşlanmasak bile  saygı duymak gerek)
Ya bunu sahte maskeli suratlarla gizliden yapan insan müsvettelerine de demeli bilemiyorum hane..
Şimdilik nefret ettiğim pek bi'şey yok..
Yaşamı fazla önemsemiyor Polyannacılık oynuyorum:)
Ha unutmadan  parayı (hele de dolar olursa) çok seviyor adeta tapıyorum :):)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
işini yapan palyonçolarla alıp veremediğim yokta..sonuçta alın teri..iş iştir felsefesii
bnm palyonçolarla ilgili sorunum onların ürkütücü yanından kaynaklanıyorr.. resmen korkuyorum ya palyonçalardan..sonuçta yüzü gözü belli deil..içindeki katil m hırsız mı bilmem ne zanlısı ne bilicez dmi ;D
ayrıca palyonçoların maskelerinin altında takıntılı bir psikopat olduğu canlanıyor gözümde hep vs vs vs :D

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Haklısın..
Demek herkesin kendince korktuğu bişeyler var ?
Taa çocukluğumdan bu yana nerde karacübbeli bir sakallı görsem panik olur saklanacak köşe ararım ama her tarafta karşıma çıkıyorlar:)
Bu takıntıdan nasıl kurtulcağım bilemiyorum ama alışmak gerek:)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
aynen.. şimdiye kadar korkularımı sorgulama gereği duymadım.. tam neyden korkup neyden korkmadıklarımın listesini bilmiyorum.. ama resmen palyonçolardan korkuyorumm..bna cok rkütücü geliyolarr..ayriyetten belirtmek isterimki palyonço görüpte gülen çocukların içine ne girmiş ;D ;D o tipe gülmekk yada korkmak işte bütün mesele bu :D :D