En Çok Neyi Özlediniz ??

• Konbuyu başlatan simurg_288
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde simurg_288 tarafından oluşturulan En Çok Neyi Özlediniz ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20,451 kez görüntülenmiş, 119 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı En Çok Neyi Özlediniz ??
Konbuyu başlatan simurg_288
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yağmur90
O

orel

Kullanıcı
14 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
safligi ozledim... kin  ve nefret yerine ,insani sadece insan oldugu icin sevebilen, sayabilen o saf sevgiyi...

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kartalx8' Alıntı:
dertsiz ,tasasız,sorumululuk yok ,iş yok,güç yok ah ahh..
siz özlemiyormusunuz çocukluğunuzu?

özlemez olur muyum hiç OKYA ... 
Ama hayat bazı şansları 1 den fazla tanımaz ve benim yüreğim ağlar... :'(
ağlamayın kıyamam bea :'(

G

glad

Kullanıcı
30 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
çocukluğumu özledim en çok bende.kavganın bilie tatlı olduğu o masum yılları.oyun oynadığım yılları.dertsiz tasasız tek sorunun oyun olduğu o en güzel yılları özledim.ama OREL sanada katılmamak elde değil .sanırım herkesde benimle aynı düşüncededir.özlediğiniz şeylere kavuşmanız dileğiyle. :) :) :)

S

simurg_288

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayal kırıklığının başkenti
evet arkadaşlar özlediğiniz şeylere kavuşmanız dileğiyle ben halen birinci sınıftan beri beraber olduğum arkadaşlarımla görüşüyorum farklı şehirlerde olmamıza rağmen ve insan eskiyi özlüyo.
kim bilir gün gelir eskisi gibi oturur oyun oynarız :D

G

glad

Kullanıcı
30 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
oynamak artık çok zor bizim için ama hoş sohbetler olabilir.bu yaşların oyunuda o sayılmaz mı sencede.herşey gönlünce olsun. :) ;)

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
safligi ozledim... kin  ve nefret yerine ,insani sadece insan oldugu icin sevebilen, sayabilen o saf sevgiyi... (OREL)   

KESİNLİKLE KATILIYORUM SANA,İNSANA İNSAN OLDUĞU İÇİN DEĞER VERENLER BAŞÜSTÜNDEDİR...
ama zalime ve gaddara sahip çıkanlara verilecek hiçbir şeyimiz yoktur.

N

nurDan74

Kullanıcı
18 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
bende huzurumu - ordaki nazar boncuğumu özledim  :'(

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ya çocukluk yılları güzel tabiki özlemeyn yoktur herhalde.bende yurttaki ortamımı özledim ve kankimi.şimdi ailemin yanında okuyorum ve yurt ortamından uzaktayım.ah ah ne sohbetlerdi onlarr.tabi yurt ortamının getirdiği tartışmalar onlar bile özleniyor yaw...aaa bide her gece dürüm ısmarlardık adam bizi tanımıştı artık hehe

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Wanted derki;;Geçen Hayatını Tüm Özlemiş Durumda  :) Oldu Böyle ;)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
sanırım bn de geride bıraktığım çocukluk yıllarımı özledim. :-[...ama özlemek bi şey ifade etmiyo...çünkü  daha yaşanacak nice güzell günler war..

D

dilek033

Kullanıcı
24 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
[b]  ben neyi özlüyorum biliyormusunuz arkadaşlar;
  saf, doğal, menfaatsiz aşkları, dostlukları, tek bir gülün önemini, sıcak bir gülümsemeyi veya dostça bir merhabayı...
    arkadaşımdan, ailemden  gelen üzerinde pul yapıştırılmış mis gibi kokan bir mektubu... 
    .....
    bu liste bende uzadıkça uzar arkadaşlar..   

bunlar şuan günümüzde çok da yaşanmayan şeyler arkadaşlar...

sevgiler... :)[/b]

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Ne Güzel Ne Güzel Bizlerle Paylaşırsan Seviniriz.. :)

K

Kardelen

dilek 033 e kesinlikle katılıyorum aynı şekilde ve ayrıca çoçukluğumu özledim bende ilk okul arkadşlarımla eski arkadaşlarımla görüşmeye çalışıyorum hala herşey ayrı güzel ama lise son sınıfıma geri dönmeyi çok isterdim hayatımın en güzel anlarıydı ya  :'(  :'(

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul'da Sonhabar... :-[