doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız?

• Konbuyu başlatan gizemli88
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde gizemli88 tarafından oluşturulan doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 35,353 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız?
Konbuyu başlatan gizemli88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bjkerim
F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Hatırlatmasını bilmek lazım..  :mad:

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ogün gece saat 12 yi geçip gün ertesi güne dönene kadar beklerim... saat 12yi geçtikten sonra yandı gülüm keten helvam ;)

G

gizemli88

Kullanıcı
3 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ADANA
biraz da iyi taraftan baksak mı?doğumgününü hatırlamaması seni sevmediğini göstermez bence.

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
gizemli88' Alıntı:
biraz da iyi taraftan baksak mı?doğumgününü hatırlamaması seni sevmediğini göstermez bence.
[/quot

konuda sevdiğinizin doğum günününüzü hatırlamaması sizi sevmediğini gösterir mi demiyor ki....

sevdiğinizin hatırlamaması durumunda ne yaparsınız diyor  ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
"Aşkolsun, bugün benim doğumgünümdü unuttun:(" derdim.

G

gizemli88

Kullanıcı
3 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ADANA
çoğu kişinin tepkisi kötü görünüyor.bu da sevilmeme hissinden kaynaklanır diye düşünüyorum :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gizemli88' Alıntı:
çoğu kişinin tepkisi kötü görünüyor.bu da sevilmeme hissinden kaynaklanır diye düşünüyorum :)
Şahsım adına, beni unutmadıktan sonra doğum günümü unutmuş... saçımdaki değişikliği farketmemiş falan filan ufak ayrıntılardır. Şimdi sinek ufaktır... söylemine hiç girmeyin:) Yaşam o kadar hızlı ve sorumluluklar o kadar ağırlaştı ki, bu ufak tefek ayrıntılara gerçekten çok takılmamak gerekir diye düşünüyorum. Dediğim gibi... beni unutmadıktan sonra ;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Ben sadece ''İnsanlık hali derim''..

B

bıldırcın

Eşim unuttu bu yıl :(
Ama çok görmemek lazım insanlık hali
Az kaldı bir ay sonrada ben girerim o hale ödeşiriz  8)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Bi sevgilimiz yokki hatırlasın  :)

K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
  bu ayrılmak için süper bir bahanedir bu fırsatı hemen değerlendirip başka kıyılara yelken açarım

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
ben çook üzülürdüm çünkü kişinin doğum günlerini genel çevresindeki özel inşanlar hatırlar bu yüzden sevgilim unutursa hayal kırıklığı yaşarım ama gururumdan da bişey demem

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Zynep' Alıntı:
"Aşkolsun, bugün benim doğumgünümdü unuttun:(" derdim.
Kesinlikle tepkiyi fazla vermemek gerekir. Ama tepkisiz de geçmemek gerekir diye düşünüyorum.

Benim felsefem şu :
Sevdiğine sevildiğini her zaman hissettir. Bir gününü değil ; her anını ÖZEL BİR GÜN yaşat. Kimi zaman "özel günlerini hatırlayarak/hatırlatarak" kimi zaman da "özel anlar yaratarak..."

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
yarence' Alıntı:
ogün gece saat 12 yi geçip gün ertesi güne dönene kadar beklerim... saat 12yi geçtikten sonra yandı gülüm keten helvam ;)
:))

Bu konuda unutan ben olduğum için sesimi çıkarmamam gerek herhalde  :-[

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
tüm özel günlerimizi ayrıntısıyla hatırlayan ve bana da ısrarla hatırlatan bir sevgilim olunca unutmak diye bir durum oluşmuyor bizde  :)