doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız?

• Konbuyu başlatan gizemli88
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde gizemli88 tarafından oluşturulan doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 35,379 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız?
Konbuyu başlatan gizemli88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bjkerim
Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
dideM' Alıntı:
;D
Genelde unutan ben oluyorum, o yüzden kötü birşey yazmayacağım tabiiki! :)
Açıkçası doğumgünü, sevgililer günü,..vs. bana pek birşey ifade etmiyor. Gereksiz..
Karşımdaki insanı sevmem, değer vermem demek doğumgününü unutmamam mı demek. Hiç sanmıyorum!
aynen benim içinbde geçerli

M

melek hemşire

Kullanıcı
27 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
çoooookk üzülürüm ama insanlık halidir unutabilir diye düşünürüm.. sonuçta bir doğum gününü unuttu diye beni sevmediği anlamına gelmez  :)

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
uzulurum yaaa  :-[

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
açıkcası  bi günün ne  önemi var diyemiycem. üzülürüm sinirlenirimmm :mad:

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Üzülürüm..Bende onun doğum gününü hatırladıgım halde unutmuş gibi yaparım.. Bence bu ona yetr..

1

100dolar

Kullanıcı
3 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
öyle bir derdim yok, üçü de birden unutacak değil ya.. :D

B

birtanem

Kullanıcı
30 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bence küçük ayrıntılar bunlar. Tabiki doğum günüm hatırlanmazsa üzülürüm ama böyle bir durumun değersizlik ve ilgisizlik anlamına gelmediğini düşündüğüm için hayatımı çok etkilemez gibi geliyor.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
birtanem' Alıntı:
Bence küçük ayrıntılar bunlar. Tabiki doğum günüm hatırlanmazsa üzülürüm ama böyle bir durumun değersizlik ve ilgisizlik anlamına gelmediğini düşündüğüm için hayatımı çok etkilemez gibi geliyor.
Elbette dünyanın sonu değil ama ; düşünsene herkez bilmez d.günlerini yakın çevren bilir ve insan o gün hatırlanmak ister,için burkulmaz mı?

Umarım sorumu yanlış anlamazsın sadece burda paylaştığımız için soruyorum. :)

B

birtanem

Kullanıcı
30 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sevgili Gülşah haklı olabilirsin aslında. Eşimi 12 yıldır tanıyorum ve böyle bişey yaşamadım bu yüzden ne hissedeceğimi tam bilemiyorum. Ama genede çok abartmaya gerek var mı böyle bir durumu yani bir günün unutulması değersizlik olarak algılanmamalı bence diye düşünüyorum. Belki yaşasam çok daha farklı bir tepki vereceğim onuda bilemiyorum.

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
şimdi doğum günü benim için çok özel bir gün ve anlamıda çok yüklü ama karşımdaki insan bunu saçma buluyo ve önemi olmadını savunuyo şimdi bu adama ne dersiniz arkadaşlar ne anlatırsan anlat vede doğum günlerimde bir şey yapmıyo şimdi soruyorum bu ruha ne yapıpta değiştiririsiniz ama onun doğum gününde ben tam tersi büyük bir özenle herşeyi planlarım cevaplarınzı bekliyorum

K

karagün

Anneler günü...Babalar günü..Sevgililer günü...Doğum günü ...vs.
Hepsini saymaya kalkarsak off off .
Ya insan aklı defter değilya unutabilir olması gayette olağandır.
Belki de hediye almak için nakit sıkıntısı falan vardır.
Hoş görülü olmak gerek (derim) : )

S

spiritualsigns

Verilen kıymettir.. bir tebrik beklerim hediye mühim değil... bu güne kadar öyle delice hediyeler beklemedim bekleyenlede diyaloğum olmadı... onun için kıymetliysem hatırlanmalı...

K

karagün

Doğum gününün  bir yılımın daha alıp götürdüğünü düşündüğümden dolayı ...
Her doğum günümün beni fazlasıyla üzmektedir : )
Teselli olarak güzeeel maddi değeri oldukça yüksek hediyelerin alınması (belli etmesemde) hoşuma gider. (Tabi bunlar şaka:)
Sevdiklerinin kıymet bilip bilmemesi tartışma götüren  bir durumdur.
Ancak sevdiklerin tarafından hatırlanmak tabiki hoş duygulardır.

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Olabilir,normal bir durum bence..Unutmakta insanlar için  ;)

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
gelecek 40 doğum günümde de başına kakarım.böylece 40 yıl başına kakmış olurum. :)

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
ihtimal dahi vermiyorum...