doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız?

• Konbuyu başlatan gizemli88
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde gizemli88 tarafından oluşturulan doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 35,385 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız?
Konbuyu başlatan gizemli88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bjkerim
P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
Doğum günümü unutabilir ama beni de unutacak değil ya,insanlık hali yani ama hayal kırıklığı yasarım ama ona belli etmemeye calısırım.

H

hayaletcasper

Kullanıcı
4 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ünye
asla böyle bir şeyi yapmaya cesaret edemez ki ;D

K

karagün

Zorla güzellik olmayacağı gibi .
Kimse kimsenin (sevdiğinde olsa)doğrum gününü bilmek anımsamak zorunda değildir.
Sevdiğin kişi üzerinde baskı kurdurup ona yaptırım uygulamak çok kolay bir yöntemdir.
Önemli olan onun kendi isteği ile  anımsamasıdır diye düşünüyorum ama doğum gününün unutulmaması gerektiği konusunda anlıyorum ki ısrarcısınız...
Umarım hiç unutulmazsınız her doğum gününüz gönlünüzce olur : )

S

serhatm

Kullanıcı
25 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
www.serhatt.tk
Hatırlayana kadar da sesimi çıkarmazdım. Onun doğum günü geldiğinde ise doğum gününü kutlardım. En geç o zaman anlardı unuttuğunu. O an zaten dersini almış olurdu.

Yine hatırlamazsa eğer vah haline  :mad:

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Valla bende aynı şekilde davranırdım.Unutsa hiç bozuntuya vermez başına kakmazdım...
ama onun doğumgününü ben unutmazdım kısasa kısas yapmazdım yani  :p ama üzülürdüm yine de
unutmasına.

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
yarence' Alıntı:
ogün gece saat 12 yi geçip gün ertesi güne dönene kadar beklerim... saat 12yi geçtikten sonra yandı gülüm keten helvam ;)
O0

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Crt'nin doğum gününü unutmak öyle mi?
Hediye çekini hemen açık çeke çevirir gönlümce harcarım..
Tabii işin sonunda icralık olmakta varya neyse:)

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Ne kadar önemli şu doğumgünü muhabbeti yaa.. Nolmuş unuttuysa.. Haa ama yetiştirilme tarzı bakımından sizin için önem teşkil ediyorsa buna istinaden kutlamak gerekir.. Şahsen ben sevmiyorum doğumgünlerini... İçten bi iyi ki doğdun denmesi yeterli benim için. Laf olsun diye değil ama içten denilcek :D Karşımdaki mutlu olcaksa da kutlamaya özen gösteririm. Ama bi doğumgünü için neler oluyo neler araları açılanlar boşanma noktasına gelenler bile vardır eminim.. Yapmayalım böle.. Cık cık cık :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Kerim: )
Ne kadar çok hoşgörülüsün ..
Hani Çırağan Sarayı'n da davetler ,havayi fişekli kutlamalar falan  
Yani biz aile boyu mağazaları altüst eder..Olmadı İtalya ,Paris'ten alışverişler (hayal ederiz)  doğum günlerini pek önemser:)
Burjivazinin tüm gereklerini yerine getirmeye gayret göstertiriz:)
 Maksat gösteriş olsun..:)

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
İğnele sen beni :D Ama ben yazılan yorumları görünce öle bi yorum yapma gereksinimi duydum.. :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili Kerim: )
Kahanette bulunayım doğum gününü tahmin edeyim istedim ama nerde bizde o yetenek?:)
Ama olsun ben şimdiden sana mutlu seneler diliyorum..(Dur yinede tahmin edeyim güzel bir bahar ayı Haziran'da doğmuş olabilirmisin?)
    "1 Eylül Dünya Barış Günü"n de doğmuşum ki unutulacak gibi değil .Yani Crt'nin doğduğu muhteşem  gün:)

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Ne güzel günde doğmuşsun ablacım :) Ama yanlış tahmin ettin tam tersi.. Kova yazıo ya burcumda. Ama tabi bende hepsinin tarihlerini bilmiyorum. Ben Karlı bir Şubat ayında zorluklar içinde doğmuşum :D Kar kış felakatmiş yazık anacığıma :(

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben hatırlatırım ona :) belki unutması için geçerli bir nedeni vardır ara sıra olur ama sürekli unutuyosa bikaç ay trip yapmak lazım  :)

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
birşey yapmana gerek kalmamış artık zaten..bırakta o yapsın ne yapıyorsa  :)