doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız?

• Konbuyu başlatan gizemli88
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde gizemli88 tarafından oluşturulan doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 35,352 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı doğum gününüz ve sevgiliniz unuttu ne yapardınız?
Konbuyu başlatan gizemli88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bjkerim
I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Doğum gününü unutan sevgili sana değer vermiyor demektir. Sana değer veren zaten unutmaz

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
ibrahim58' Alıntı:
Doğum gününü unutan sevgili sana değer vermiyor demektir. Sana değer veren zaten unutmaz
yok be ibrahim-58 okadarda insafsız olma insan bazen unutabiliyor ama bu demek değildir ki o kişi sana değer vermiyor

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
Gülşah hanım benim doğum günümü hatırlamayan hakkında ben öyle düşünürüm. Aynı şey benim içinde geçerli değer vermediğim insanların doğum gününü hatırlamam

nazo gelin

nazo gelin

Kullanıcı
26 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
başıma geldi.bende kendi doğum günümü unutmuş gibi davrandım.bir kaç gün sonra hatırladı o zaman kutladık..

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
;D
Genelde unutan ben oluyorum, o yüzden kötü birşey yazmayacağım tabiiki! :)
Açıkçası doğumgünü, sevgililer günü,..vs. bana pek birşey ifade etmiyor. Gereksiz..
Karşımdaki insanı sevmem, değer vermem demek doğumgününü unutmamam mı demek. Hiç sanmıyorum!

B

Bülent

O unutuyorsa, pastayı kendiniz alıp ona sürpriz yapın.
Hem pasta yiyip ağzınız tadı yerine gelir.
Hem de o mahçup olur, bir daha unutmamak için elinden geleni yapar.  ;)

S

SUNFLOWERS

Bülent' Alıntı:
oldu Bülent bey..
Niye yapacakmışım :alsana

B

Bülent

SUNFLOVERS' Alıntı:
Bülent' Alıntı:
oldu Bülent bey..
Sebebini de yazdım zaten yukarıdaki mesajımda...  :)

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
her yıl tekrarı olan özel günler için unutmak bence hiç sorun olmamalı...
özelliklede bayanlar şimdilerde unutulur diye sorun edersiniz
37 den sonra da yaşlanıyorum neden hatırladı diye :)
''sevmek özel günleri hatırlamakla ölçülmez... ''

S

SUNFLOWERS

Bülent' Alıntı:
SUNFLOVERS' Alıntı:
Bülent' Alıntı:
oldu Bülent bey..
Sebebini de yazdım zaten yukarıdaki mesajımda...  :)
Olmaz :bilgeadam
Benim kitabımda bu yzmıyor :)

B

Bülent

crnkcclr' Alıntı:
;)

SUNFLOVERS' Alıntı:
Hayatınızda, kitap yerine defter kullanırsanız, yazmayanları ilave etme şansınız olacaktır.  :)

S

SUNFLOWERS

Bülent' Alıntı:
crnkcclr' Alıntı:
;)

SUNFLOVERS' Alıntı:
Hayatınızda, kitap yerine defter kullanırsanız, yazmayanları ilave etme şansınız olacaktır.  :)
Çok akıllısınız Bülent bey ;)
Bunu hiç düşünmemiştim :dusun
Ben defter bile kullansam,asla kendi doğum günümde pasta almam :eglen

B

Bülent

SUNFLOVERS' Alıntı:
Çok akıllısınız Bülent bey ;)
O sizin kendi akıllılığınız efendim.

SUNFLOVERS' Alıntı:
Bunu hiç düşünmemiştim :dusun
Geç kalmış sayılmazsınız.  ;)

SUNFLOVERS' Alıntı:
Ben defter bile kullansam,asla kendi doğum günümde pasta almam :eglen
Tercihinizdir. Bir şey diyemem.
Ben alırım mesela...
Hatta doğum günü olmasa bile alırım, çok severim pastayı.  :)

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Olabilir insanlık hali ama üzgün olduğumu belli ederim.
"bak bidaha olmasın heeeee" ;D

T

tnctrkcell

olabilir abartmayın lütfen ya valla ben bu durumdan çok muzdaribim isyan ediyorum...bi defasında kardeşimin doğumgününü unuttum(hatırlatma yazmadığım yer kalmamasına rağmen ki nasıl unuttum hala anlamış değilim)insanlık hali çok doğal ,olabilir demesini bekliyordum ki aradı gece saat 12 yi geçeli bir kaç dakika olmuştu abi ben sabah kalktım sadece senin aramanı bekledim ama bi sen aramadın...yemin ederim dondum kaldım vursaydı biri yemin ederim çok daha iyiydi en az 10 dakika ağladım(size az gelebilir ama en son ne zaman ağladığını hatırlamayan biri olarak benim için bu rekor sayılır) sonra telafi etmiş olsam da siz bayanları insafa davet ediyorum sevgiliniz doğum gününüzü unuttu,yok saçlarımı boyadım farketmedi saçma sapan şeyler için birlerini 10 dakikacıkta olsa ağlatmaya değmez....

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
tnctrkcell' Alıntı:
olabilir abartmayın lütfen ya valla ben bu durumdan çok muzdaribim isyan ediyorum...bi defasında kardeşimin doğumgününü unuttum(hatırlatma yazmadığım yer kalmamasına rağmen ki nasıl unuttum hala anlamış değilim)insanlık hali çok doğal ,olabilir demesini bekliyordum ki aradı gece saat 12 yi geçeli bir kaç dakika olmuştu abi ben sabah kalktım sadece senin aramanı bekledim ama bi sen aramadın...yemin ederim dondum kaldım vursaydı biri yemin ederim çok daha iyiydi en az 10 dakika ağladım(size az gelebilir ama en son ne zaman ağladığını hatırlamayan biri olarak benim için bu rekor sayılır) sonra telafi etmiş olsam da siz bayanları insafa davet ediyorum sevgiliniz doğum gününüzü unuttu,yok saçlarımı boyadım farketmedi saçma sapan şeyler için birlerini 10 dakikacıkta olsa ağlatmaya değmez....
bir bayan olarak sana canı gönülden katılıyorum Yeşilay geçecek güzel zamanları yersiz kaprislerle mahvetmenin hem kendinizi hemde karşı tarafı üzmenin bir alemi yok....
bu özel günler beni hep rahatsız etmiştir... sırada günlerde bir demet çiçekle gelmiorsa sevgili yada yerli yersiz aramıyorsa kimse birbirini neyleyim doğum günümü hatırlayan sevgiliyi...

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
yarence' Alıntı:
ogün gece saat 12 yi geçip gün ertesi güne dönene kadar beklerim... saat 12yi geçtikten sonra yandı gülüm keten helvam ;)
bende senin yaptığının aynısını yaptım yarence. bu konudaki fikirlerimiz aynı sanırsam..
fakat şuda var ki unutmuşş olması demek sana değer vermediği anlamına gelmez..

Cσ∂єx' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Kesinlikle tepkiyi fazla vermemek gerekir. Ama tepkisiz de geçmemek gerekir diye düşünüyorum.

Benim felsefem şu :
Sevdiğine sevildiğini her zaman hissettir. Bir gününü değil ; her anını ÖZEL BİR GÜN yaşat. Kimi zaman "özel günlerini hatırlayarak/hatırlatarak" kimi zaman da "özel anlar yaratarak..."

bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum codex..

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ben şahsım adına özel günlere dikkat ederim.Çevremdeki insanların doğumgünlerini telefonuma kayıt ederim.Unutmamaya çalışırım.
İllaki karşımdaki kişininde yaş günümde hediye alması gerekmiyor.ancak  hatırlanmak hoşuma gider.Kısa bi Msj dahi yeterli.
Benim için özel olan insanında;yaşgünümü hatırlamaması,doğduğum günü unutması,Sen niye doğdun,neden varsın,önemli değilsin,lazım değildin zaten gibi bi msj verir ;D.(mutlaka hediye olmalı demiyorum)İnsan karşısındaki kişiyi seviyorsa,değer veriyorsa,önemsiyorsa onu mutlu etmek için herzaman fırsat kollar,sebep yaratır  diye düşünüyorum.
Haftaya benim yaşgünüm,iki gün kaldı vs...diye hatırlatılarak ta aldırılan hediyenin ve kutlamanın benim için değeri olmaz

M

meltemm14

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
elbet bir gün onunda doğum günü olur.o zamanda ben unuturum...