çok istedim ama olmadı

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde erni tarafından oluşturulan çok istedim ama olmadı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 36,666 kez görüntülenmiş, 81 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı çok istedim ama olmadı
Konbuyu başlatan erni
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
E

erni

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
BENUZUNYOL OTOBÜS ŞÖFÖRÜYÜM  AMA OLMAK İSTEDİĞİM  SUBAY OLMAKTI  NASİP OLMADI BİZİM İŞİMİZ ASLINDA ÇOK DEĞERLİ BİR İŞ AMA  KIYMETİN BİLİNMİYOR  500 BİN YTL LİK OTOBÜSÜ SANA EMANET EDİYOR  50 TANE CANI  EMANET EDİYOR  AMA MALESEF  ÜCRETE GELİNCE  800  YTL  YETER DİYOR  SEN ŞÖFÖR PARÇASISIN DİYOR  HİÇ BİR DEĞERİN YOK  GENÇ ARKADAŞLAR İLLAKİ  OKUMAK  EN AZI BİR DEVLET MEMURU OLMAK  BENCE

M

m.abali06

Kullanıcı
30 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
Ben lise yıllarımda hep inşaat mühendisi olmak istemiştim.Tercihlerimi yaparken mühendislik seçmemem konusunda ikazlar aldım ve yazmam istenmedi.Babamı kıramadığım için son tercihim olan veteriner fakültesine yerleştim ve bu okulda 4 senem geçti.Bu sene aynı sıralarda okuduğum sınıf arkadaşlarım inşaat mühendisi oldular ve onları görünce içim kan ağlıyor.Onlar birer mühendis bey oldular ve benim önümde öğrenci olarak daha uzuuun yıllarım var.Şimdi keşke demek çözüm olmuyor fakat o zamanlar tavrımı koyup ne olmak istediğime ben karar verebilseydim diyebiliyorum sadece.

Bundan sonraki hayatım boyunca hiçbir mühendisle karşılaşmamayı temenni ediyorum ve fırsatını bulduğumda üniversite sınavına tekrar girip en azından o bölümü kazanmayı istiyorum.

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bende hep eczacı ya da  veteriner olmak istemiştim ama kader mimarlıkmışş olsun ben olacağım mesleği yinede çoooooooooooook  seviyorum..

sonay

sonay

Kullanıcı
3 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
bende hep diş hekimi olmak istedim ama çok az bir puanla elimden kaçtı.matçı olduk bakem bunuda seviom:)

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
insan her istediğini elde edemez genelde; ama elde edebildiğinin değerini bilmeli bence... yaşam aşk gibidir,sen sarıldıkça o da sarılır,sırtını dönersen, bi tekme de o atar... Abalı kardeş lise aşkına kavuşabilirsin.

T

tubix

Kullanıcı
30 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
ben de 15 yaşında lise öğrencisiyim mimar olmayı çok istemiştim ama ANADOLU LİSESİNİ kazanırsam demiştim çok çalışmama rağmen olmadı ama olsun şimdi çok güzel bir meslek lisesi okuyorum bilgisayar bölümü inş. Ağ Yöneticiliği okumak istiyorum inş. bu bari olur ben yine çok çalışacağım inş. olur demekten başka bir şansım olduğnu da sanmıyorum artık  :-\ :-\

A

aysenea

Kullanıcı
8 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
ben ünüv bitirdim tıbbi mümessilliğe başvurdum kabul edildi fakat bu işi yapan eşim benim yapmamı istemedi şuan evde bebek büyütüyorum .bunca yılımı okulda geçirdim ve şuan çalışma kapasitem varken çalışamıyorum imkanımda varken çok istedim ama olmadı işte

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
tubix' Alıntı:
ben de 15 yaşında lise öğrencisiyim mimar olmayı çok istemiştim ama ANADOLU LİSESİNİ kazanırsam demiştim çok çalışmama rağmen olmadı ama olsun şimdi çok güzel bir meslek lisesi okuyorum bilgisayar bölümü inş. Ağ Yöneticiliği okumak istiyorum inş. bu bari olur ben yine çok çalışacağım inş. olur demekten başka bir şansım olduğnu da sanmıyorum artık  :-\ :-\
aaa cıddenmı bende lise öğrencısıyım :D bnde bu yıl grdm oksye ve seyhan anadoluyu kasandımm memnun oldm bu arada

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sonay' Alıntı:
bende hep diş hekimi olmak istedim ama çok az bir puanla elimden kaçtı.matçı olduk bakem bunuda seviom:)
bende maycı olmak ıstorummmmmmm :) tbrler cnm gusel bı meslek bnje :D

sonay

sonay

Kullanıcı
3 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
inş çiçekciğim olursun.ah birde şu kpss sorunu olmasabende mutlu olacam ama işte:)

P

Paradoks

Bende lise ücüncü sınıfa gectimm.. ve klasik edebiyat okumak istiyorum Allah nasip ederse.

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
hayat işte m.abali06 hep mühendis olmak istemiş ama nasip o veteriner olmuş
bende hep eczacı yada veteriner olmak istemiştim mühendis oldum
nasip

T

turquoise

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Mimar olmaktı hayalim uzun bir süredir, hâlâ da istiyorum içten içe.. Ama babamı dinleyip sınıf öğrt. tercih ettim, şu an 2. sınıftayım gene memnunum; ama içimde hep kalacak bu isteğim.. Eminim...

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bende baba hatası yüzünden kariyerini geciktirenlerdenim malesef.
babam muhasebeci ol demişti ama benim matematikle aram yoktu ve sonunda yarım bıraktım o işi.
şuanda bilgisayar bölümü kazandım ve grafikerlik yapıyorum.
biraz geçte olsa isteğime kavuştum.
allah herkese nasip etsin ..