BEN GİDİYORUM ARKADAŞLARR!!!!

• Konbuyu başlatan smyye
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde smyye tarafından oluşturulan BEN GİDİYORUM ARKADAŞLARR!!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,351 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı BEN GİDİYORUM ARKADAŞLARR!!!!
Konbuyu başlatan smyye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar ya yaz bitti artık bnm için. gidiyorum ben trabzona.orda internetim olmıycak sadece arada sırada gelip bakabilicem siteye. çok üzülüyorum bunun için.ben burayıı çok sevmiştim.gerçekten çok ama çok güzel paylaşımlarımız olu hep birlikte.hepinize çokk teşekkür ediyorum.hepiniz sağlıcakla kalın..
bide bnm iin dua ederseniz sevinirim...fizik bütünlemesine gidiyorumm.sen kal sonra bizden dua iste demeyin.çokk zor valla.çalışıyorum çalışıyorum olmuyorr.çok ihtiyacım var yani..
bu yazı ne alaka diyenler olabilir.ama içimden geldi. safari sen silersin bunu oldumu???

K

Kardelen

ben yeniyim ama tanıştığımıza sevindim dua ediceğime emin ol arkadaşım müminin mümin kardeşine yaptığı dua makbuldur allah yardımcın olsun inş kolay lıkla atlatırsın dersini kib aeol grş mek ümidiyle :)
bence silme safari çok doğal bi paylaşım ben kalmasını talep ediyorum :D siteyi bende çok sevdim iyiki üye olmuşum  :)

P

pir.baba

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Allah yardım etsın eger çalıştıysan tabi derslere

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
saolun arkadaşlarr.allah razı olsun..
çalışmadım daha.çalışacam inş.kardelen emin ol birazdaha kaldığında daha çok seveceksin.hatta bağımlısı bile olabilirsin...

Ö

ömür

Kullanıcı
22 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
allah yardımcın olsun yolun açık olsun inşl herşey istediğin gibi olur...  :-[

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
bizde sana alışmıstık.geri gelmen dileğiğle..

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
yaa üzüldüm şimdi canım ya inş. başarılı olursun.Bende ayrılmak zorunda kalıcam yaz bitiyoo gerçekten.Aynı sorun bendede var ama ben belli dönemlerde girebilicem... :(

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
smyye'cim kendine çok iyi bak bizi unutma bizde seni unutmayacağız.. :'(

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ben hiç unutmucam seni sümeyyecim.
dualarım seninle inanıyorum başarıcaksın.
serbest kürsüde istediğini yazabilirsin neden sileyim ki...

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
yolun açık olsun sümeyye...Allah yardımcın olsun...memleketime selam söyle benden...aynı duyguları bende yaşıyorum...ben haftaya ayrılcam burdan...çok zor valla ama ne yaparsın.... :'( :'(

B

busra_53

Kullanıcı
1 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
allah yardımcınız olsun inş basarılı olursunuz  kendınıze cok iyi bakın :'(

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
güle güle sümeyyecm benmde dualırm seninşe olacak allah yardımcın oldun.

N

niobe

Kullanıcı
14 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
sümeyyecim allah yardımcın olsun inşallah geçersin dualarım seninle kendine çoook iyi bak allaha emanet ol canım...
bende iyiki üye olmuşum diyorum ama benimde gitme vaktim yaklaştı malesef ayrılmak zor :(

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
smyye dileğim tüm dileklerinin gerçekleşmesi çok istersen yaparsın herşey gönlünce olsun yüzün hep gülsün hoşca kal ;)

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
bende suan trabzon a yenı geldım hangı bolum okuyorsun bende butunlemelere geldım hatta fızıge gırecemmm allah yardımcımız olsun ;)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:-[ Bende ayrı kalıcam kısa bi süre siteden, bilgs  dan.....en önemlisi ailemden :(