Başaramamakla İlgili Gerçekler

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Başaramamakla İlgili Gerçekler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,846 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı Başaramamakla İlgili Gerçekler
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cingilli
F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
fıstık' Alıntı:
başarısızlık; başarılı olma yolunda atılan en büyük adımdır.
evet kesinlikle katılıyorum.aslında farkında olmdan başarısız olduğumuzda kendimizi geliştirme fırsatı buluyor ve deneyim elde ediyoruz.hep başarılı olsak farklı açılardan düşünme yeteneğimiz kısıtlı olur.çünkü başarısız olunduğunda bundan kurtulmak için farklı bakış açısıyla konuya yaklaşılıyor yani öyle olmalı diye düşünüyorum

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yeter ki azmedelim yapmak istedğimiz herhangi bir konuda sonra inanalım yapacağımıza Allahın izniyle sonrası gelir bence..

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Öncelikle paylaşım için teşekkürler :)

Kendimden bir örnek vermek istiyorum ;
  Bundan 2 sene önce çok fazla iş değiştiriyordum çünkü sorunlar yaşıyordum,örneğim SSK ödenmemesi gibi yada başka sorunlar ve bende yeni bir iş bulup çıkıyordum ve bulduğum işler farklı sektörler olmuştu.
Çevremde herkez beni eleştiriyordu buna ailem de dahil,neymiş çook fazla iş değiştiriyormuşum,sabretmeliymişim. Elbette sabrederim ama bunun için istemem gerekli,öyle değil mi?

Sonuçta başarısızlıklarım da oldu işten ayrılma sebebi olarak ama hep şunu dedim kendime ;Gülşah kulaklarını tıka ve şunu kabul et her işte başarılı olamazsın,vardır elbet senin de yapabileceğin bir iş. :)

Ve şuan istediğim konumda çalışmıyorum ama işimi severek yapıyorum.İleriye dönük hedeflerim var ama bunun için zamana ihtiyacım var. bende bu zamanı yeni bir işde yeni bilgiler öğrenerek değerlendiriyorum
.

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
öyle zor bir zamandayım ki.. başarısızlığı kabul etmek üzereyim.. bu yazılanlar evet aynen öyledir dedirtiyor insana fakat içinde bulunduğum ataletten çıkmakta çok zorlanıyorum.. :(

D

DonJuan

başarmak başarmak ve başarmak .
başaramamak için bile cesarete gerek var .
evet cesaret ...

R

rufete

Kullanıcı
15 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
en büyük başarı başarısızlık korkusunu yenmektir....

M

masum07

Kullanıcı
24 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Başaramamak utanmanızı gerektirmez çabalamaya niyetli olduğunuz anlamına gelir. Tam beni ifade ediyor ama
Başarısızlık ya başarma isteğini kırbaçlar yada başarma istediğini engeller.

Codex yazı guzeldi teşekkürler

M

masum07

Kullanıcı
24 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
Başaramamak utanmanızı gerektirmez çabalamaya niyetli olduğunuz anlamına gelir. Tam beni ifade ediyor ama
Başarısızlık ya başarma isteğini kırbaçlar yada başarma istediğini engeller

Codex teşekkürler

S

SystemMaiN

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malesef bende başarısızlığı komplex haline getirenlerdenim :-[ Sınav günü gelinceye kadar ben başaramam endişesi, sınav geçtikten sonrada biraz çalışsaydım başarırdım keşkeleri. ???

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
SystemMaiN' Alıntı:
Malesef bende başarısızlığı komplex haline getirenlerdenim :-[ Sınav günü gelinceye kadar ben başaramam endişesi, sınav geçtikten sonrada biraz çalışsaydım başarırdım keşkeleri. ???
Ep pardon yani?
Bu kadar kendini bilip, aynı düşünce tarzına devamda ısrar neden?

S

SystemMaiN

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Önümde ki her yeni sınavda düşünce tarzımın değiştini düşünüyorum. Her zaman yeni bi başlangıç. Bi dahaki sınavda olacak diye bi söz.
Şimdiye kadar böyle başarılı olamadım. Fakat önümde büyüük bir sınav var. Artık daha olgun düşünmeliyim. İşte bunun için KendiniGelistir.com'dayım :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
SystemMaiN' Alıntı:
Önümde ki her yeni sınavda düşünce tarzımın değiştini düşünüyorum. Her zaman yeni bi başlangıç. Bi dahaki sınavda olacak diye bi söz.
Şimdiye kadar böyle başarılı olamadım. Fakat önümde büyüük bir sınav var. Artık daha olgun düşünmeliyim. İşte bunun için KendiniGelistir.com'dayım :)
O0 Doğru yoldasın.

A

akılmelek

Kullanıcı
1 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Konya
rapci931.tr.gg
ayh süpermiş cidden bende başarız olmuştum birçok yerde ve hala moralim bozuktu..
bu yazı sayesinde herşeyi daha iyi anladım paylaşım için teşekkürler;)

Z

zor_yilar

Kullanıcı
17 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Paylaşım İcin Teşekkürler