bağlanmaktan kaçtınız mı hiç

• Konbuyu başlatan diloş
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde diloş tarafından oluşturulan bağlanmaktan kaçtınız mı hiç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,339 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı bağlanmaktan kaçtınız mı hiç
Konbuyu başlatan diloş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sadece arkadaşınız olarak konuşurken (yada siz öyle düşünürken) yavaş yavaş o na aşık olduğunuzu farkettiğiniz oldu mu? Sonra uyanıp  "biz ayrı dünyaların insanıyız bir geleceğimiz yok" deyip ondan kaçtınız mı? sonra işin işten geçtiğini ona bağlanmış olduğunuzu fark edip acı çektiniz mi onunla tekrar konuşmak  bir kere sesini duymak için,  için yanıp tutuştunuz mu? ilerde daha çok bağlanıp acı çekmektense daha yolun başında başlamadan aşktan kaçtınız mı? ama kalbinizi susturamadığınız oldu mu? mantığınızla kalbiniz arasında kaldınız mı Kısaca bağlanmaktan kaçtınız mı......

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
niye zor olsun zor bağlandın yada kaçtın bu kadar basit :)

P

Paradoks

Sevinek söylüyorumki böyle bir durumla karsılasmadım.. Fakat arkadas gözüyle baktıgım kisilerin bana aşık oldugu kacınılamaz bir gercek. :(

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
konumuz aşk ile ilgili yani bu durmdan acı çekmekle

C

cvrzet

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
  böyle bir durumla karşılaşmadım ama zor bir durum.

peki soruyu sordun sen niye cevap vermedin diloşş :)
  siz ne yapardınız (mantığınızla kalbiniz arasında kaldınız mı ) yada böyle bir durumla karşılaştıysan ne yaptın

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Bunu  yaşamadan yazamazdım emin ol paylaşmak istedim yanlız değilim bu konuda galiba.... evet ben bu durumda kaldım acı versede  mantığımı dinledim ama zor oldu gerçekten bu başka bir olay, duygular ağır basıyor güçlü olmak gerekiyor ve zamana bırakmak en iyisi tek ilaç zaman.... sonra hayata devam gülümsemeye de :)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
evet bağlanmaktan kaçılamıyor gerçektan bi kere sevdiniz mi çok zor oluyor kaçmak.Bu biraz iradeyede kalmış bişey ama zor yaa çok zor.

C

cvrzet

Kullanıcı
1 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
gülümsemeye devam tabiki hayat  devam ediyor.
hmmm bu arada zaman için kocakarı ilacı diyolar :):):)
neyse kötü bir espiriydi samimiyetinize sığınarak yaptım.

T

Tülay

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.kalbim.gen.tr
Bu aşktan koktunuz mu diye bir soru bence...

Ben hiç korkmadım. Ama bazen korksaydımda bunları yaşamasaydım dediğim zamnlar oluyor. Amayinede her şey güzel eğer bunun adı bağlanmak bile olsa...

M

m.abali06

Kullanıcı
30 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
Hayatımda bir kere bağlanmaktan kaçtım çünkü o zaman o sorumluluğu alabileceğimi düşünmüyordum.Herşey çok hızlı ilerleyince insan korkuyor ve olabilecek şeylerden korkuyor.

bazen bunu yaptığım için pişman mıyım diye soruyorum kendime ve net bir cevap bulamıyorum.Kaçtığım için kaybettim,fakat daha sonrasında bulduğum şey bana teselli oluyor.Hangisinin daha iyi olduğuna karar veremiyorum,iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemiyorum.Belki de bu kahrediyor beni.

Herşeye rağmen onun için daha hayırlı olmuştur diye düşünüyorum.Belki de kaçmasaydım,ona istediği mutluluğu veremezdim bir süre sonra.Bunu nasıl mı anlıyorum?Mutlu haberleri geliyor kulağıma,yeni bir hayat kurdu kendine,yeni mutluluklar bekliyor şimdi...

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
aslında bi insana baglı kalmayı kım ıstemeskı..yane cogunlugumus ister..ama ben istemem cunku sonra bunun ayrılması var nabajas o saman ? ben baglı kalmaktan kaçtım daha dogrusu kaçmaya çalıştım...ama basarılı olamadm :D