arkadaşlar size bir önerim var

• Konbuyu başlatan ozlem71
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ozlem71 tarafından oluşturulan arkadaşlar size bir önerim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,598 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı arkadaşlar size bir önerim var
Konbuyu başlatan ozlem71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meltem83
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
diloş çok güzel bi düşünce.. tebrik etmek isterim.

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkürler.ama bunları Yacak insanlar yok denecek kadar az. bilmiyom bu TÜRKİYE ne Olacak? böyle giderse Halimiz yaman..  :-\

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
rica ederim safari herkes evinde okumadığı kitapları kitap bekleyen okullarımıza göndersin lütfen bunun için uğraşmalarına gerek yok yardım eden kuruluşlar var... bir adım atalım lütfen

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ßen tek tek istanbulun tüm ilçelerine götürdüm kitapları :)) Ama Milli Eğitim Bakanlığı'nın kitaplarını :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Çalıştığım Yer'in matbaasında basıldı MEB kitaplarının bi kısım dersleri onların sevkiyatıyla da ben ilgilendim. Mutlu oldum kendimce..

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
çok güzel bir katkın olmuş sen mutlu oldun hem de mutlu ettin bunu da unutma bu duygu harikadır tadını çıkar :)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Safari- Benim Kitapları herkesten önce gönder sen bana . :)

D

DUYARKAT

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
firstmoontr' Alıntı:
Özlemcim çok doğru diyorsun. Ben kendi adıma bunları yapıyorum. Elimden geldiğince ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorum. Öğrencilere yardımcı oluyorum maddi anlamda. Herkeze de öneriyorum. Ama bunu herkez yapmalı. Sen ben bikaç kişiyle düzelmiyor. Herkez ihtiyacı olana yardımcı olsa çok güzel bir ülkemiz olur. Umarım bu anlamda sen bilnçlendirirsen çevreni, ben bilinçlendirirsem, burdaki diğer arkadaşları bilinçlendirirse belki kendi çapımızda bişeyler yaparız. Herşey gönlünüzce olsun. :))))
  Yaptıklarından dolayı tebrik ediyorum seni arkadaşım. Elbetteki bunu herkes yapmalı ama senin yaptğın da denize atılan denizyıldızı gibi. En azından bir kişiyi, beraberinde bir aileyi mutlu edebiliyor. Sen de yapmasaydın o bir kişi de mutlu olmayacaktı.

M

MELLtemm

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
Konuya yabancıyım ama en baştaki başlığı düşünerek söylemek istedim umarım yanlış anlamamışımdır. Ülkemizdeki inasanların daha mutlu, verimli, paylaşımcı olması için en kolay iş olarak herkese GÜLÜMSEYELİM :D

T

tugba_itu_ucak

Kullanıcı
12 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
evet cok dogru söylüyorsunn daha iyi güzellkler icinde bir ülke icinnn üzermzee düsenin daha fazlasnı yapmalıyzz.. bazıı insanlarr acc suszkenn üzerlene gycek kıyafet bulmazkenn bizz asırı derecede israfcıyızzz katılıyomusunuzz buna modaymss felann..(modaaya lafm yok ama görüyorum ki öyle bi özenti sarms ki etrafı bir gylen kıyafeti bi daha görmüyorum genclern üzernde)bunun icin gercekten üzülüyorumm.. bu site üyeleri olark bi kampanya hazrlayablrzz..ne dersnz??

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
herkes sadece ben değil herkes yapsın dese hiçkimse birşey yapamaz bence hepimiz bir özeleştiri yapıp kendimizi düzeltsek çoğu sorun ortadan kalkar aslında
firstmoontr' Alıntı:
Özlemcim çok doğru diyorsun. Ben kendi adıma bunları yapıyorum. Elimden geldiğince ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorum. Öğrencilere yardımcı oluyorum maddi anlamda. Herkeze de öneriyorum. Ama bunu herkez yapmalı. Sen ben bikaç kişiyle düzelmiyor. Herkez ihtiyacı olana yardımcı olsa çok güzel bir ülkemiz olur. Umarım bu anlamda sen bilnçlendirirsen çevreni, ben bilinçlendirirsem, burdaki diğer arkadaşları bilinçlendirirse belki kendi çapımızda bişeyler yaparız. Herşey gönlünüzce olsun. :))))

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ben kendimi eleştire eleştire toplumsallaştım rüya :) insan önce kendine güvenmeli tabi bu yıllar önceydi

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
sen bunu başarabildiysen ne mutlu sana safari
yalnız dikkat et çevrendeki kişilerin %90 ı hatasını kabullenemiyordur
kendi yaptığı hatayı başkasında görünce eleştiriyordur
herkesin özeleştiri yaptığı bir dünyayı hayal etsene bi

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
bunların çok iyi farkındayım.. ben hayatımda anlayışı her duygudan hisden önce kıldım... hayata bi kez daha gelemicez nihayetinde.. neden olumsuzluklar olsun ki? neden bi kalp kırılsın ki?