arkadaşlar size bir önerim var

• Konbuyu başlatan ozlem71
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ozlem71 tarafından oluşturulan arkadaşlar size bir önerim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,489 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı arkadaşlar size bir önerim var
Konbuyu başlatan ozlem71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meltem83
O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
sizce ülkemizin refah ve mutluluğu için neler yapmamız lazım ben açıkçası ülkemizin huzur ve barış içinde olması okadar istiyorum ki gelin gençler olarak elele verip işlerimizi en iyi şekilde yapalım çocuğumuz varsa onu en iyi şekilde yetiştirelim meslek sahibi etmek için sonuna kadar okutalım  eşlerimizle sevgilimizle ailemizle çocuğumuzla elele verip çevremize güzellikler yansıtalım  bence bu sitedeki bizlerin bu güzellikler adına bazı şeyler yapmamız gerekiyor gelin kimseye karışmadan sadece çevremize güzellikler yapma adına neler yapabiliriz onu konuşalım mesela evimizin önüne fidan dikmek gibi bir fakire yardım kampanyası gibi kitap toplayıp okullara göndermek gibi hadi gelin ülkemiz için güzel neler yapabiliriz fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
merhaba özlem abla (abla diyorum çünkü kendimi size yakın görüyorum yazılarız düşüncleriniz akılcı) güzel bir konuya değinmişsiniz.Ülkemiz için kendimiz için her şekilde insanlık için kendimize düşen görev her ne ise onu tam anlamı ile yapalım,hoşgörülü olalım,israftan uzak çevremizdeki fakirlere yaardımcı olalım.Yapıcı olalım şuan ilk olarak aklıma bunlar geldi teşakkürler

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
teşekkürler emine  hayatta herşeyin istediğin gibi olması dileğiyle

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bende size teşekkür ederim.Amin inşallah.

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
özlem ablacığım,
yardıma muhtaç okullarımız var, kitap kalem defter bulamayan okullarımız var eğitim şart diyorsak, bence herkes elinden geldiğince maddi olmadı evinde kullanmadığı kitapları yardıma muhtaç okullara yapalım derim.Teşekkürler yapmış olduğun öneri için

Saygılar

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
nehirciğim bildiğim kadarıyla korku filmleri çekildi sanırım hayali kahramanlar ölüyorlar ve diriliyorlar saçma bir hayali nesil

karateci_26

karateci_26

Kullanıcı
24 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
bunlar söylemek yeterli değil yapabilmek önemli bence başkaların mutlugunu kıskanmak yerine onları örnek alsak eminim ki daha iyi oluruz

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Özlem ablacığım benim sadece bir öneriydi.  :-\

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
nehirciğim yanlış anladın galiba zombi ne diye sormuştun onu cevapladım canım  önerin çok güzel hiç böyle güzel temennilere kötü şeyler söylemek olur mu teşekkür ederim

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
Özlemcim çok doğru diyorsun. Ben kendi adıma bunları yapıyorum. Elimden geldiğince ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorum. Öğrencilere yardımcı oluyorum maddi anlamda. Herkeze de öneriyorum. Ama bunu herkez yapmalı. Sen ben bikaç kişiyle düzelmiyor. Herkez ihtiyacı olana yardımcı olsa çok güzel bir ülkemiz olur. Umarım bu anlamda sen bilnçlendirirsen çevreni, ben bilinçlendirirsem, burdaki diğer arkadaşları bilinçlendirirse belki kendi çapımızda bişeyler yaparız. Herşey gönlünüzce olsun. :))))

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
çok teşekkür ederim  sonuna kadar haklısız sizin de herşey gönlünüzce olsun

S

speedyboy

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
o zaman herkes bi şeyden başlasın mesela küresel ısınmanın herkes farkında japonyadaki gibi fazla enerji kaybı engellemek isteyen ülkeler klimalardan dolayı çalışanlara kravat taktırmıolar.bizde suyla ilgili bişeler yapalım mesela herkes savurganlıktan vazgeçsin sadece ihtiyacımız olan kadar kullanalım

C

cargah

Kullanıcı
4 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
İnşallah ama bu yeni nesil böle devam ederse ülkemizde ne mutluluk kalacak ne ferah bi hayat  :’(  :(

P

payro

Kullanıcı
23 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.ismailpeker.ozelsayfam.com
Özlem,önemli bi konuya deginmissin..!!Yapılması gerkeni burda konuşmak güzel ama birsey degiştirmez.Herkez acıkcası neler yapması gerektigi biliyor kendince..E ozaman ne duruyoruz..!!?Ben,mahallemde belediyeye ait oldugunu sandıgım boş araziyi,çocuk bahcesi yapılamsı için belediyeye ve gerekliibirimlere başvurmakla başlıcam.Evet sizlerde (siteyle paylasarak) bişeyler yapmak için parmagıız kımıldatın,lütfen..!! 

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yalnız sayın payro,
düşüncen güzel ama temennim söyledğin yardımın sözde kalmamasıdır.Söylemek kolay ama icraata dökmek zordur!!!!

F

fıstık

özlem ablacım çok güzel bir konuya değinmişsiniz tşkler
yapılacak çok şey var        inş. yapanlar burada paylaşsınlar (teşvik amaçlı)
saygılar

T

tezcan_18

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Balıkesir
Şimdi Ben Eğitim den örnek vericem churcil kurtuluş savaşında nedemiş savaşta alamadıyswam eğitimlerini yıkarım demiş Bugün bu sitede ıokudum ve çok beğendim Önce eğitim arkadaşlar bir ülkenin çıtasını üst seviyelere çıkarabilmesi için eğitimli insanlara ihtayıcı vardır türk milleti zekidir çalışkandır bunları bendeğil atatürk ümüz söylemişti.Çalışırsan herşey mümkün . herkez üstüne düşen göreci azıcık bile ucundan yapsa kafidir. ::)

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
teşekkür ederim arkadaşım böyle güzel bir öneriyi hatırlattığın için demek istiyorum çünkü bilinen şeyler hatırlamamız gereken diye düşünüyorum.....  sadece burdan bir adım atmak güzel olur herşey küçük bir adımla başlar çünkü....... Ben evimde okumadığım kitaplarım var onları ihtiyacı olan okullarımıza göndermeyi düşünüyorum bunu araştırıyorum en azından çocuklarımıza bir altın vermiş olacağız  :)