Zynep'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan Zynep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan Zynep'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 112,517 kez görüntülenmiş, 638 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Zynep'in Kaleminden
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan günışığı
B

Bülent

Zynep' Alıntı:
kediler çok hızlı hareket ederler ama:)
Olsun.
Yine de yazık hayvanlara...
Sizin karnınızı doyurduğunuz yere birileri taş atsa hoş olur mu?
Ben taş atılmaması konusunda ısrarlıyım.
Onun yerine yeşil erik falan atabilirsiniz.  :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bülent' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
kediler çok hızlı hareket ederler ama:)
Olsun.
Yine de yazık hayvanlara...
Sizin karnınızı doyurduğunuz yere birileri taş atsa hoş olur mu?
Ben taş atılmaması konusunda ısrarlıyım.
Onun yerine yeşil erik falan atabilirsiniz.  :)
Ciğer atmayı deneyeyim:)
Valla Bülent aklıma hep geleceksiniz, ve galiba artık bu hareketi yapmayacağım. Özellikle 2 yaşında bir Golden Retriever'ın annesi olarak ;)

L

Lier22

bana biraz eğitimli köpek lazım. bakamadığınız bi köpeğiniz varsa alabilirim... (cinsi önemli değil ama ufak yapılı bişey iyi olur...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok eleştirdiniz beni:)
Şimdi içimden geldi, farklı bir yazımı paylaşacağım sizinle.
Bu sefer konu "Aşk"!
Hadi bakalım, ne itirazlarla karşılaşacağım bu kez?:))
Bülent, lier hazır olun! Birazdan sözlüye kalkıyorsunuz:)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aşk...
Öyle olmalı ki...
Gülümsetebilmeli seni, çekip gittiğinde.
Acılara değil, yaşanmış o çok özel anlara teslim olmalı insan gidişinin ardından. Gözlerde bir ışık olarak kalabilmeli. Ve dudaklarda hafif bir tebessüm...
"Çok güzeldi, yaşadım, yaşadık", diyebilmeli.

Hiç beklemediğin anda geliveren, ve ergeç gideceğini bildiğin bu harika yaşanmışlık pişmanlık olmamalı anılarında.

Sen bir yer de, ve O çok yakınında ama uzaklarda olsa bile, ve sen asla bir daha onu göremeyeceğini, gözüne bir muzip, bir öyle... romantik bakamayacağını bile bile... kalbin bir buruk ama değişik bir sevinçle atabilmeli.

Bir kuşun kanat çırpışında heyecanlandırabilmeli seni, bir daha birlikte hiç bir kuşun kanadını göremeyeceğin sevgili. Birlikte belki bir çiçek koklama vaktinin bile olmadığı, ama dünyanın tüm çiçek kokularını sana duyumsatan sevgili...

Gittiğine yanmamalı, gelişine sevinmelisin aslında.
Sana yaşattığı her an'a ve yaşadığın her hızlı kalp atışına minnetar kalmalısın.
"Şimdi nerede, kiminle?" soruları yerine, "Şimdi mutlu olmalı..." diyebilmelisin ve asla kıskanmamalısın mutluluğunu.

Hoş bir tebessüm olarak kalmalı dudaklarında...

Güzel di... düşüncende, O'nun da "güzeldi" dediğini duymalısın...

Aşk böyle olmalı...

Çünkü yaşadığın aşk'tı...
Ve aşk sonu olmayan bir sonsuzsa... anımsadığında, "Güzel di..." dedirtebiliyorsa...

Ve aşk... ansızın... her an heryerde...

Zynep

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
ben beğendim zeynepcim hepte beğeniyorum senin yazılarını, alıntılarını... çok zevkli bir tarzın olduğunu düşünüyorum aşk birgün kapımı çalarsa eğer bende paylaşırım bu derin duyguları  :'(

K

Kristal

Sahiplenme kıskançlık duyguları olmaksızın yaşanılan anların kazanımlarıyla mutlu olma.
Gerçek aşk budur bence de.. :)

A

ayben

Teşekkürler Zep harika bir yazıydı ben kimsenin özgürlüğüne bir kısıtlama getirilmediği müddetçe ve çevremdekiler uygun olduğu müddetçe bunların hepsini yaptım yapacağım ve şu zamanlar ihtiyacım var ;)

Ellerine sağlık Zepim :) ;)

A

ayben

"Şimdi nerede, kiminle?" soruları yerine, "Şimdi mutlu olmalı..." diyebilmelisin ve asla kıskanmamalısın mutluluğunu.

Şimdi bu aşk mı oluyor? Nasıl yani ??? :eek:

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hımmm, aslında bunu açıklamalıyım Ayben.
Aşk, biter.
Ve gider.
Benim yazdıklarım, gittikten sonra ki tutum böyle olmalı, tam anlamıyla. Bence yani:)

F

fıstık

Paylaşım güzeldi, ama aşkta di'li geçmiş zaman olmamalı bence... Aşk; sonsuz olmalı...

F

fıstık

Okumanın bile insana keyif verdiği bu yazı için teşekkürler Zynep... Ama bunları yapmak daha keyifli... Balkondan komşulara el sallamak ve çöp bidonuna taş atmak dışında hepsini denedim... Tanımadığım insanlara selam vermek çok hoşuma gidiyor, bunu her zaman yapamasamda mutlaka gülümsüyorum... Gülümsemek kadar insanı mutlu eden, rahatlatan bir şey yoktur sanırım...  :)

A

ayben

Aslında, karşındakinin suçlu olduğuna değil, kendinin suçlu olduğuna inandığın aşklar, hayatı mahvederler...

Hayatın gerçekleri ne denir ki çok acı olsa da insan ayakta durmayı öğrenmek zorunda...