Zeki kadınlar

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde dideM tarafından oluşturulan Zeki kadınlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,322 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Zeki kadınlar
Konbuyu başlatan dideM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merve06
K

kabeka

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
16
İstanbul
Evli erkekler bekarlardan daha uzun yaşarlar, ancak evli erkekler ölümü daha çok arzularlar.

bu harika bir cümle :) birisiyle tartışmaya girdiğimde patlatırım hemen :)
teşekkürler master (pokemon master aklıma geldi  :p)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşekkürler paylaştığın için ama kaşınmayalım lütfen. :)    ;)

G

gurbetci_kiz

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bülent' Alıntı:
bıldırcın' Alıntı:
Anlamadığım her konuda erkeklerle kadınlar eşittir deniliyor da.Zeka meselesine gelince neden kadınlar kendilerini ön plana atıyorlar.Unutmayalım tarih boyunca gelen dahilerin çoğunluğu erkek!!!
Doğru söze ne denir!  :)
Ama yine de "her başarılı erkeğin arkasında bir kadın varmış".  ;)
Kadinlar erkeklerin, erkeklerde kadinlarin hakkini koruyor ne güzel birsey bu yaaaa
SAHANESINIZ

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Kaba taslakmı yuh :)
O kadarda olmasa gerek yaf ama iyi espriler bir feminist kaleminden çıktıgı aşikar gibi heheh
Kadınlar oldum olası böle cevap vermek isterler ama bu şekil cevap verenlerinede hiç tesadüf etmedim ama yazarlar bu şekil o kadar  hehe.
İyi konu teşekkürler.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tek kelimeyle harikaydı!:)
Ben böyle zeki birisini tanıyorum ama o bir "erkek"! :D :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime
kullandığına dair bir makale okuyordu... 'Erkeklerin 15,000 kelimesine
karşılık 30,000 kelime'
Karısı yanıtladı: 'Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.'
Kocası karısına döndü ve sordu: 'Efendim?'

Demek adımızın çıktıgında varmış bir şey... :D

superisi23

superisi23

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
ZEKİ KADINLARA  SAYGILARIMLA…….. 

KARI & KOCA

Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha önceki bir tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu. Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca, alaycı bir biçimde sorar: 'Akrabaların mı?'

Karısı 'Evet' diye cevap verir ve ekler, 'Senin taraftan akrabalarım'

KELİMELER 

Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... 'Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime'

Karısı yanıtladı: 'Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.'

Kocası karısına döndü ve sordu: 'Efendim?'

YARADILIŞ 

Bir gün bir adam karısına sordu: 'Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak, hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.'

Karısı yanıtladı:  Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!'

KONUŞMAMA CEZASI 

Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00 da iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı. Sessizliği ilk bozan ve kaybeden kendisi olmamak için, bir kağıdın üzerine 'Lütfen beni sabah 5:00 da uyandır.' yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını fark etti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu. Kağıtta 'Saat 5:00 uyan' yazmaktaydı.

Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller (İstisnalar Hariç) Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilir, ancak şaheserden önce her zaman bir kabataslak vardır.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Vardı sanırım bu konu daha önceden ama yine okudumda güldürdü :D :D :D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Hazır cevap zekanın bir getirisi,teşekkürler paylaşım için

G

GTRST_ZEKİCİ

Kullanıcı
26 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bunlar kadınların egolarını şişirmek için uydurdukları hikayelerdir..
yinde çok güldümm ;D ;D

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Korsan' Alıntı:
Kaba taslakmı yuh :)
O kadarda olmasa gerek yaf ama iyi espriler bir feminist kaleminden çıktıgı aşikar gibi heheh
Kadınlar oldum olası böle cevap vermek isterler ama bu şekil cevap verenlerinede hiç tesadüf etmedim ama yazarlar bu şekil o kadar  hehe.
İyi konu teşekkürler.
Bu şekilde cevap verenler derneklerde yatıyor abi ondandır.  ;D Harikaydı.. Teşekkürler..