Yiğitçe'nin Kaleminden

• Konbuyu başlatan yigitce
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde yigitce tarafından oluşturulan Yiğitçe'nin Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78,166 kez görüntülenmiş, 457 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Yiğitçe'nin Kaleminden
Konbuyu başlatan yigitce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yigitce
Y

yigitce

Kullanıcı
23 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
yigitce2007.spaces.live.com
Zynep' Alıntı:
yigitce' Alıntı:
sevgiyle besleyin yüreginizi,aklinizi ise ilimle...
görün bakin biryere sigarmiymis o yüce duygular...
Ne güzel bu sözler...
sevgili zynep...
basit gelen duygular insana -aslinda- insan olmanin gereginin bunlarla var olacagini,güzel huyla ruhunu,ilimle karnini doyuracagini ögretiyor...
iste sana bir konu...
yazar olarak sen örneklemenin en güzelini yaparsin...
saygilarimla...

Y

yigitce

Kullanıcı
23 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
siir paylasmak istiyorum ama hangi siirlerimi paylasmadim diye hepsine bakmak zorundayim...ve bunu her defasinda yapamiyorum...bunun bir cözümü nasil vardir acaba...
indekslesek mi...yoksa...?

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yigitce' Alıntı:
siir paylasmak istiyorum ama hangi siirlerimi paylasmadim diye hepsine bakmak zorundayim...ve bunu her defasinda yapamiyorum...bunun bir cözümü nasil vardir acaba...
Yiğitçe, önerin güzel ancak zor.
Sana şöyle pratik bir çözüm önersem?
Paylaşmak istediğin şiirinden bir dize seç, ve o dizeyi ara Özgün Kalemlerde. Daha önce paylaşmışsan, hızlıca ulaşabilirsin bu yöntemle.

Y

yigitce

Kullanıcı
23 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
yigitce' Alıntı:
Yiğitçe, önerin güzel ancak zor.
Sana şöyle pratik bir çözüm önersem?
Paylaşmak istediğin şiirinden bir dize seç, ve o dizeyi ara Özgün Kalemlerde. Daha önce paylaşmışsan, hızlıca ulaşabilirsin bu yöntemle.
burada proplem benim resimli paylasimlarimdan kaynaklaniyor...
siirin hepsini de yazsam sonuc cikmaz ki...
belki siir basliklariyla indeksleyebiliriz diye düsünmüstüm...
yinede tesekkürler zynep...
saygilarimla...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yine harikası bir şiir yazmışsın Yiğit..
Yüreğin dertlerden uzak olsun arkadaşım..Kalemin daim yolun açık,şiir kitabın elimde olsun ..:)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
"Kekemesin", benim en begendigim şiirin.Orda farklı bir hava ve sıcaklık var yigit..
Devamını beklerim...Kalemin daim sevgin eksik olmasın..

Y

yigitce

Kullanıcı
23 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
su perisi' Alıntı:
Yine harikası bir şiir yazmışsın Yiğit..
Yüreğin dertlerden uzak olsun arkadaşım..Kalemin daim yolun açık,şiir kitabın elimde olsun ..:)
tesekkürler peri...
insallah...
su perisi' Alıntı:
"Kekemesin", benim en begendigim şiirin.Orda farklı bir hava ve sıcaklık var yigit..
Devamını beklerim...Kalemin daim sevgin eksik olmasın..
o gercekten farkli bir siir peri...
tesekkürlerimi iletiyorum...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yok ben ayırım yapamam. Tüm şiirlerini seviyorum. Hatta çok açık yazayım, bazıları sanki ayaküstü yazılmış izlenimi versede.
Neden mi seviyorum?
Galiba şiire yürek koyan kardeşimin yüreğini çok seviyorum.
Teşekkürler yiğitçe. Sen şiirlerinde yaşa bizleride yaşat.

Y

yigitce

Kullanıcı
23 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
Yok ben ayırım yapamam. Tüm şiirlerini seviyorum. Hatta çok açık yazayım, bazıları sanki ayaküstü yazılmış izlenimi versede.
Neden mi seviyorum?
Galiba şiire yürek koyan kardeşimin yüreğini çok seviyorum.
Teşekkürler yiğitçe. Sen şiirlerinde yaşa bizleride yaşat.
elestirin güzeldi zynep benim adima...
biliyorsun ki kendimi gelistirmek icin ugrasiyorum elimden geldigince...
ayaküstü yazilmis gibi derken onlarin amatörlügünüde unutmamak lazim...zaten ben sair olamadim ki...
ugras veriyorum,cabaliyorum...
sevgi ve saygilarimla...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yigitce' Alıntı:
ayaküstü yazilmis gibi derken onlarin amatörlügünüde unutmamak lazim...zaten ben sair olamadim ki...
Bak şimdi olmadı usta! :(
Ayaküstü sözünün  anlamını çalakalem olarak algılarsan küserim sana. Ben çok iyi bilirim ki, insanın emek vererek ürettiği herşey evladı gibidir.
Burada söylemek istediğim şuydu, bazen yürek çok duygusal söyler kalem yazar, bazen kalem kendiliğinden yazar elbette yine yürekten. Ya da şöyle açıklayayım; Duygular bazen çok yoğun olur, şiire yansır. Ben tüm şairleri severim, ama sevdiğim her şairin her eseri "bana göre" birbiriyle aynı değildir. Buna elbette okuyucunun okuduğu anlarda yaşadığı duygularıda katarsak...
Umarım anlatabildim şimdi daha net olarak.
Sevgilerimle canım kardeşim.

Y

yigitce

Kullanıcı
23 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
yigitce' Alıntı:
Bak şimdi olmadı usta! :(
Ayaküstü sözünün  anlamını çalakalem olarak algılarsan küserim sana. Ben çok iyi bilirim ki, insanın emek vererek ürettiği herşey evladı gibidir.
Burada söylemek istediğim şuydu, bazen yürek çok duygusal söyler kalem yazar, bazen kalem kendiliğinden yazar elbette yine yürekten. Ya da şöyle açıklayayım; Duygular bazen çok yoğun olur, şiire yansır. Ben tüm şairleri severim, ama sevdiğim her şairin her eseri "bana göre" birbiriyle aynı değildir. Buna elbette okuyucunun okuduğu anlarda yaşadığı duygularıda katarsak...
Umarım anlatabildim şimdi daha net olarak.
Sevgilerimle canım kardeşim.
yok sevgili zynep...
ben yanlisda algilamadim,gücenmedimde...
seni gayet iyi anliyorum...ben kendimi biliyorum...
dolayisiyla mücadelem hep onu bir adim öteye tasimak icindir...
bazen bende begenmiyorum...
ama biliyorum ki...
siir yazana degil okuyucusuna aittir...
sevgi ve saygilarimla...

T

TatlRya

Kullanıcı
25 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bu sayfalarda o kadar büyük bir duygu akımı var ki insan ister istemez bağlanıyor. Okudukça daha çok okumak istiyor. Bize bu güzel duygu yoğunluğunu sunduğunuz ve bizimle bu güzellikleri payatığınız için size teşekkürlerimi sunuyor ve devamının gelmesini diliyorum.

Y

yigitce

Kullanıcı
23 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
TatlRya' Alıntı:
Bu sayfalarda o kadar büyük bir duygu akımı var ki insan ister istemez bağlanıyor. Okudukça daha çok okumak istiyor. Bize bu güzel duygu yoğunluğunu sunduğunuz ve bizimle bu güzellikleri payatığınız için size teşekkürlerimi sunuyor ve devamının gelmesini diliyorum.
bu duydu akimina,yorumlarinla eslik etmen dileklerimle...
tesekkürler...

M

majeste1959

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
Herkeze merhabalar sevda denilen şeyin sırtlandığın çok ağır vede değerli bi yük oldudunu bilirsin taşıdığın sürece hele bi yoruldun nefes alayım diye mola verdiğin an içinde ne var diye bakmamak gerekiyor  baktığın an bir ömür boyu taşıdığın seni yıpratan ağır yükün bir hiç olduğunu görmek hayal kırıklığı yaratıyor  ilğinç olanıda sırtıdaki ağır yükle ahirete intikal edersen işte o zaman kahraman olursun ferhat gibi aslı gibi kerem gibi sirin gibi  senin taşıdığın degerli sandığın yükü bir başkasının aksesuarı olarak görmeden önce mutlaka açıp bakmak grek taşıdığının degerini anlamak adına.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
majeste1959' Alıntı:
Herkeze merhabalar sevda denilen şeyin sırtlandığın çok ağır vede değerli bi yük oldudunu bilirsin taşıdığın sürece hele bi yoruldun nefes alayım diye mola verdiğin an içinde ne var diye bakmamak gerekiyor  baktığın an bir ömür boyu taşıdığın seni yıpratan ağır yükün bir hiç olduğunu görmek hayal kırıklığı yaratıyor  ilğinç olanıda sırtıdaki ağır yükle ahirete intikal edersen işte o zaman kahraman olursun ferhat gibi aslı gibi kerem gibi sirin gibi  senin taşıdığın degerli sandığın yükü bir başkasının aksesuarı olarak görmeden önce mutlaka açıp bakmak grek taşıdığının degerini anlamak adına.
?

Y

yigitce

Kullanıcı
23 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Gülşah' Alıntı:
majeste1959' Alıntı:
?
bencede öyle gülsah...
benim paylasimlarimla alakasi yok ama arkadasimiz yinede birseyleri yorumlamak istemis...
güzel bir ani olacak saniyorum..
tesekkürler...