Yaşadım... Gördüm.. ve ...Anladım...

• Konbuyu başlatan yağmur sezgi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde yağmur sezgi tarafından oluşturulan Yaşadım... Gördüm.. ve ...Anladım... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,317 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Yaşadım... Gördüm.. ve ...Anladım...
Konbuyu başlatan yağmur sezgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çiçek
Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0

Yaşadım Gördüm ve Anladım

Hayatta yaşayıp tecrube ettiğiniz herseyi yazıp tartısabilirsiniz......

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
İnsan değer verdiği şeyin peşinden gitmeli..Her ne olursa olsun pes etmemeli ve ona bir adım kalmışken bırakmamalı savaşmayı...Ona ulaşana dek koşmalı...Yorulunca ara vermeli belki ama yolundan hiç dönmemeli.Ona ulaştığında arkasını dönüp geldiği yolu görebilmeli.Ve en önemlisi "Ona" değer verdiğini hissettirebilmeli....

S

spiritualsigns

Hata yapana 2. yi yapmasına izin vermemeli... Üzülürsünüz. Uzak durun.

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kendinizden başka kimseye güvenmeyin.Her zaman kendi ayaklarımızın üzerinde durmayı öğrenmeliyiz. ;)

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
sanırım yaşadığım surece keşkelerim beni hiç bırakmayacak:S

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
yağmur sezgi' Alıntı:
İnsan değer verdiği şeyin peşinden gitmeli..Her ne olursa olsun pes etmemeli ve ona bir adım kalmışken bırakmamalı savaşmayı...Ona ulaşana dek koşmalı...Yorulunca ara vermeli belki ama yolundan hiç dönmemeli.Ona ulaştığında arkasını dönüp geldiği yolu görebilmeli.Ve en önemlisi "Ona" değer verdiğini hissettirebilmeli....
Çok, çok güzeldi bu...

S

spiritualsigns

Sabit fikirliye derdinizi anlatamazsınız...

Kıskançlık gereksiz bir duygu durumudur.. İlişkiyi yorar... yoruldummmmmmm...

A

ASLIHAN1

Kullanıcı
29 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Flamingo' Alıntı:
yağmur sezgi' Alıntı:
BEN şu an tam da böyle bir durumdayımm...
Çok zor bir durum. Pes etmedim bu dakikaya kadar ama çok yoruldum.
Çünkü siz çok değer verdikçe pes etmedikçe kendiniz değer kaybediyorsunuz.

Çok, çok güzeldi bu...

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
BEN şu an tam da böyle bir durumdayımm...
Çok zor bir durum. Pes etmedim bu dakikaya kadar ama çok yoruldum.
Çünkü siz çok değer verdikçe pes etmedikçe kendiniz değer kaybediyorsunuz.
seni gerçekten anlıyorum hatta yaşıyorum bende..ben şöyle bir çözüm yolu buldum:ben yapabileceğim herşeyi yaptım ve kendim hakkında beynim rahat.. şimdi sıra onda gerçekten oda değer veriyorsa birseyler yapması lazım artık
:-\

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
kitap okurken kapının yanındaki odada okumıycaksın yoksa zırt pırt kapı ziline maruz kalır sinirlerini tavana vurursun..:D:S

Ç

çocuk

Kullanıcı
2 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Nevşehir
yağmur sezgi' Alıntı:
değer verdiği şey ona değer vermiyorsa..
o zamn ne yapmalı...
yine de şavaşmalı mı?

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
değer verdeğimiz kişinin bize değer vermemesi cokkk ama cook kotu bir duygu ama sanırım yapılcak en iyi sey konsantire olup ona karsı soğukkanlılığımızı korumak olacak  :-[

B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
çocuk' Alıntı:
yağmur sezgi' Alıntı:
değer verdiği şey ona değer vermiyorsa..
o zamn ne yapmalı...
yine de şavaşmalı mı?

değer verdiğin insan değerni bilmiyosa bırak kendi degerinde kalsın

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
güzel laftan anlamayanın hakkı kötektir.:D::)Mekanik eşyalarda super işe yarıyor bu ozlu sozumuz:D xD

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar ben bir şey danışmak daha doğrusu bir derdimi paylaşmak istiyorum.Nereye yazsam diye düşündüm en uygun bu başlık geldi.Yaşamış insanların tecrübelerine veya tavsiyeye ihtiyacım var.
Dersaneye yazıldım ve ilk günüm olacak.Ama ben haddinden fazla heyecanlıyım.Ne yapacağımı bilemez durumdayım.Neden bilmiyorum ama korkuyorum alışamamaktan.Kalabalıkta pek rahat davranmadığımın farkındayım.Aynen bir kasıntı gibi duruyorum.Yanlızlık biraz kolaya kaçmak ama beni rahatlatıyor.Nese işte umarım derdimi anlatabilmişimdir.Ve herzamanki gibi başlangıçlar önemlidir ve güzel bir başlangıç yapmak istiyorum.Sözün özü biraz rahatlamam için tavsiye..

F

feride kar

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yağmurcuğum öncelikler hayırlı olsun demek istiyorum. umarım hedefine ulaşırsın. benim insanlarla iletişimim zayıf olduğu için sana bu konuda yardımcı olamayacağım. malum kelin ilacı olsa kendi başına sürer.  :-\  sadece bol şans dilemek istedim.

Y

yağmur sezgi

Kullanıcı
8 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
kartopu' Alıntı:
yağmurcuğum öncelikler hayırlı olsun demek istiyorum. umarım hedefine ulaşırsın. benim insanlarla iletişimim zayıf olduğu için sana bu konuda yardımcı olamayacağım. malum kelin ilacı olsa kendi başına sürer.  :-\  sadece bol şans dilemek istedim.
Çok saol. Yardımcı olamadığını düşünme sakın.Benim için şans dileyen insanlara ihtiyacım var çünkü :)

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
yağmur sezgi' Alıntı:
arkadaşlar ben bir şey danışmak daha doğrusu bir derdimi paylaşmak istiyorum.Nereye yazsam diye düşündüm en uygun bu başlık geldi.Yaşamış insanların tecrübelerine veya tavsiyeye ihtiyacım var.
Dersaneye yazıldım ve ilk günüm olacak.Ama ben haddinden fazla heyecanlıyım.Ne yapacağımı bilemez durumdayım.Neden bilmiyorum ama korkuyorum alışamamaktan.Kalabalıkta pek rahat davranmadığımın farkındayım.Aynen bir kasıntı gibi duruyorum.Yanlızlık biraz kolaya kaçmak ama beni rahatlatıyor.Nese işte umarım derdimi anlatabilmişimdir.Ve herzamanki gibi başlangıçlar önemlidir ve güzel bir başlangıç yapmak istiyorum.Sözün özü biraz rahatlamam için tavsiye..
Aynı şeyi ben de yaşamıştım... Yeni bir ortama girdiğinde biraz heycanlanman doğal. Ama fazla da kaptırmamanı öneririm.
Yine de heyecanlanıyorsan, sınıfa girdiğinde herkesi uzun zamandır tanıyormuş gibi hissetmeye çalışabilirsin. Hem zaten kısa sürede tanıdığın kişiler olacaklar... Gülümsemeye de özen göstermelisin. Böylece hem yatışacak, hem de güzel bir ilk izlenim bırakmış olacaksın...
Ben bunları uyguladım. Gerçekten işe yarıyor  ;)