uyşturucu, bir insanın hayatını...!

• Konbuyu başlatan mybest__
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde mybest__ tarafından oluşturulan uyşturucu, bir insanın hayatını...! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,387 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı uyşturucu, bir insanın hayatını...!
Konbuyu başlatan mybest__
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KUTSAL
S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
gerçekten çok kötü durum hızla yayılmakta ve en korkutucu yanıda kullanıcıların yaş ortalaması her geçen gün aşağı inmesi. çok üzücü allah düşmanımın başına bile vermesin böyle duruma düşmeyi

L

Lier22

çok şey söylenebilir bu gibi durumlarda. ama ne yazıkki sözü olanların düzeltmeye gücü yok. gücü olanların duyarlılığı yok...

A

ayben

Lier22' Alıntı:
çok şey söylenebilir bu gibi durumlarda. ama ne yazıkki sözü olanların düzeltmeye gücü yok. gücü olanların duyarlılığı yok...
ewt çok doğru söylemişsin sözü olnaların gücü gücü olanlarında duyarlılığı yok herkes bir vurdum duymazlıktır gidiyo ama inanıyorum ki bunları düzeltme çabasına giden dernekler kuruluşlar hep çalışmakta ve varlığını bilmesekte işlerini yerine getirme çabasında olduklarını bilmek çok iyi ama bu bir çözüm değil tabi ki çünkü ne olursa olsun muhakkak bu gibi kuruluşların önüne de set koymakta bazı çıkarı olan insanlar Allah bu gibi kuruluşlara yardım etsin uyşturucu üreten satan getiren götüren herkesi ıslah etsin ve akıl versin bi şekilde de doğruyu göstersin inş tabi kullananlara da

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
cokk kötüü,Allahh korusunn...

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Dünyada uyuşturucu kullanan insanlar ya çok varlıklı, çok zengin falan oluyorlar ya da hiçbirşeyleri olmayan insanlar sanırım.

Birileri artık hayattan hiçbirşeyden zevk almadıkları için, diğerleri ise zevk alacakları başka birşeyleri olmadığı için. Durum iyi olanların parası var da alıyor ötekiler nasıl alıyor anlamıyorum orasını.

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
zevk uğruna veya yanlıs arkadaslıklıklar,yanlıs ortamlarda bulunma sonucunda,gruptan dıslanma korkusundan,bir kere deneme isteğiyle baslayabiliyorlar sonrası  insanın hayatlarını mahvetmeye yetiyor zaten  :(

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
burda videomu var ne var anlamadım bişi açılmıyo bende  :-\

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
burda videomu var ne var anlamadım bişi açılmıyo bende 
Hayır Alper uğuşturucu kullanan genç kızın günden güne mahvolmuş halini gösteren kareler var.Hoş bir görüntü değil moralim bozuldu :( Temiz bir hayat yaşamak varken insanlar neden bataklığa saplanmak isterler anlamış değilim  :-\

H

hanedeyim

herkezin görmesi gerekir bence
bende kayıtlı bu resim herkezede gösteriyorum

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
allah korusun yazık ya ne hale gelmiş kız keşke resim çektiriceğine gidip tedavi felan olsaymış...

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
UNKAPANI' Alıntı:
burda videomu var ne var anlamadım bişi açılmıyo bende 
Hayır Alper uğuşturucu kullanan genç kızın günden güne mahvolmuş halini gösteren kareler var.Hoş bir görüntü değil moralim bozuldu :( Temiz bir hayat yaşamak varken insanlar neden bataklığa saplanmak isterler anlamış değilim  :-\
teşekkürler daha önce açılmamıştıda ondan sordum..

uyuşturucu gerçektende önemli bi konu.. faydalı bi paylaşım teşekkürler

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
çok kötü ya dikkat gençler