TV dizilerindeki tiplemeler üzerine...

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde Codex tarafından oluşturulan TV dizilerindeki tiplemeler üzerine... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 23,164 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı TV dizilerindeki tiplemeler üzerine...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
teşekkürler. ama tamamde tv yede yüklenmeyelim ebeveylerde bitiyor iş aile nekadar eğitimliyse tv kumandasınıda eline aldığında okadar seçi olur çocuklarınada ona göre yön verir. yada şu açıdan bakalım önceden evlerimizde oturma odalarında kanepeler mobilya takımları hep birbirne yönelik döşenirdi amaç neydi bunda : insanlar birbirleriyle sohbet etmek için e şimdiki zamana bakalım kanepeler koltuk takımları hepsi tv ye dönük bunu birazda biz bu hale getirdik. izlemeyin ozaman e program yada dizi reytng almayınca zaten kaldırılacak  ;)

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Çok doğru bir tespit.Kolduk olayına kesinlikle katılıyorumm..Sahi eskiden öyledi.
Ya benim çocukluğumda misafirimiz olmadığı bir akşam bilmezdim ben.Her akşam
mutlaka birileri olurdu.Çay içmeye gelirdi komuşlar akrabalar gündüz herkes işte olurdu
akşamları toplanırdı millet bir evde yada hava güzelse çardakta çay kuru yemiş sohbet edilirdi.
Şimdi nerdeee...Aynı binada oturduğumuz insanları tanımıoruz yazı gerçekten çok yazık...Televizyon
denen şey hayatımıza artı yönde bişey katmıyor malesefff  :( Sıcak insan ilişkilerini bitirdi.Kanepeler yüzyüze değil tv denen kutuya bakıyor artıkkk sahiden de....Kendimi kötü hissettim birden yaaaa  :(

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
UğurOnur' Alıntı:
Çok doğru bir tespit.Kolduk olayına kesinlikle katılıyorumm..Sahi eskiden öyledi.
Ya benim çocukluğumda misafirimiz olmadığı bir akşam bilmezdim ben.Her akşam
mutlaka birileri olurdu.Çay içmeye gelirdi komuşlar akrabalar gündüz herkes işte olurdu
akşamları toplanırdı millet bir evde yada hava güzelse çardakta çay kuru yemiş sohbet edilirdi.
Şimdi nerdeee...Aynı binada oturduğumuz insanları tanımıoruz yazı gerçekten çok yazık...Televizyon
denen şey hayatımıza artı yönde bişey katmıyor malesefff   :( Sıcak insan ilişkilerini bitirdi.Kanepeler yüzyüze değil tv denen kutuya bakıyor artıkkk sahiden de....Kendimi kötü hissettim birden yaaaa  :(
Bu insanların bir adı vardır: Telesafirler:)))