Tu Navy'den...

• Konbuyu başlatan cnslmst
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde cnslmst tarafından oluşturulan Tu Navy'den... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68,481 kez görüntülenmiş, 328 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Tu Navy'den...
Konbuyu başlatan cnslmst
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roze
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

ayben

rica ederim :)
aşk işte budur acı ızdırap kavuşamamak aşkı büyük, yüce yapan bu duygulardıruzaktaki yare insan daha çok özlem duydukça kavuşamadıkça aşkı içinde daha da çok saplanacak ve yer bulacaktır işte aşkı özel ve ölümsüz yapanlar bunlardır...

A

ayben

çok acıymış bu yaşadığın ama üzülmeye değmez ki aslında seni seven öylece kabul etmeli seni, istediği özellikler yoksa sende değiştirmeye çalışmamalı o seni değil senden yaratabileceği erkeği sevmiş seni düşünmeden sadece bencilce davranmış ama sevgi bu değildir inşallah gerçek sevgiye ulaşman ümidiyle arkadaşım :)

C

cnslmst

teşekkür ederim "ayben" ama benim umudum kalmadı artık... o kadar acı çektimki... tekrar aynı acıları çekmekten korkuyorum...

C

cnslmst

Evet haklısın aşk budur,ızdırap,acı çekmek,kavuşamamak... Her geçen gün onu daha çok özlüyor daha çok seviyorum ama kavuşma ihtimalimiz hiç olmadığı için daha çok acı çekiyorum... Belki onu bana unutturacak biri karşıma çıkar dedim ama oda olmadı hiç kimse unutturamadı... Ve ben şunu anladım hayatıma kim girerse girsin bu aşkın acısını ömrüm boyunca çekeceğim...

F

fıstık

ayben' Alıntı:
aşk öle bir büyükü anlmak farkına varmak zor oluyor bazen ne olursa olsun hissedersin kendinde ama bazen de zordur kabul etmek üzmek üzülmek istemezsin ve kendinden uzaklşatırmak kaçmak istersin sadece kendini değil karşındakini üzmemmek için gerçek aşk bazen de bırakıp gitmek değil midir sevdiğini? o acıları ızdırabı çekmemk çektirmemek iiçin
ayben sende ne güzel anlatmışsın aşk korkmaktır bazen, aşkın ne olduğunu bilenlere aşka dair konuşmak, aşkı anlatmak ve aşkı yaşatmak zordur... onlar aşkın hakkını vermek isterler ve bunu yapamamaktan korkarlar... evet evet aşkın diğer bir tarifide korkmaktır ve belkide bu yüzden bulaşmak istemeyiz... :-\

C

cnslmst

Evet korkuyordum ve korktuğum başıma geldi... Karşımdaki insan ona verdiğim değeri anlamadı ve sonunda bana bu aşkın acısı kaldı... Bu acıları tekrar yaşamamak için bulaşmak istemiyorum bir daha aşka...

F

fıstık

cnslmst' Alıntı:
teşekkür ederim "ayben" ama benim umudum kalmadı artık... o kadar acı çektimki... tekrar aynı acıları çekmekten korkuyorum...
şu korkularımız olmasa ne çok şey yapacağız değil mi? ahh korkular her yerde bize engel olmak isterler.. hayatın her anında karşımıza dikilirler inadına... ama bizde onlara inat vazgeçmemeliyiz... olmamız gerekenler ve kendimizi görmek istediğimiz yerler neresi olursa olsun, burada bahsettiğiniz için aşk olsun, arkadaş ilişkilerimiz olsun, aile içi ilişkilerimiz olsun, benliğimiz ile ilgili olsun, kısacası hayatımızın her neresinde olursa olsun vazgeçmemeliyiz... yoksa bir zaman sonra bu korkular, bu olumsuz düşünceler birde bakarız ki alışkanlıklarımız olmuş... biz en iyisi daha yolun başında iken vazgeçelim korkmaktan, ve tüm engelleyenlere inat, doğru bildiğimiz adına, hiç değilse bildiğimiz kadar doğrusunu yapalım... işte o zaman ancak, kendimizin farkına varırız, ve ancak o zaman olmaz olmaz demenin yanlış olduğunu 'olmazın olmaz ' olduğunu ancak o zaman anlarız...

A

ayben

ewt fıstıkçım haklısın korkularımızı yenmek ve onlardan bi adım hatta yüzlerce adım önde olmak gerek ilerlemek ve durmamak lazım ki istediklerimizi arzularımızı amaçlarımızı gerçekleştirebilelim ve unutmamak gerek hayatta yaşadığımız herşey bizim için birer tecrübe doğruyu yanlışı iyiyi güseli ayırt etmek için önümüze çıkan fırsatlar yeterki onları iyi değerlendirelim ve herşeyin her zaman aynı olmayacağını bilelim :)

C

cnslmst

Evet haklısın "ayben" fırsatları değerlendirmek lazım,herşey herzaman aynı olmayabilirama olmuyor işte korkularım herşeye engel oluyor... Ve benim en büyük sıkıntım bu korkularımı yenememek...

A

ayben

ama unutma aşk dünyanın en güsel ve en yüce duygusu her zaman derim dünya da bu olgu üstüne kurulmuş biri sana acı verdiyse eğer bu bir başkasının da aynı şeyi yapacağını göstermez unutma olaylar ve insanlar her zman farklıdır ve hep farklı olucaklardır aşkın hakkını vermek gerek ewt aşk acıdır ızdıraptır belki ama ne oursa olsun acı çekeceğini bilsende korkama sev aşık ol gene hayata aşk dolu gözlerle bak ki hayat ta sana hep gülsün sana her zman en güsel hediyelerini sunsun :)

A

ayben

Allah ın izniyle hepsi olur sen yeterki iste istedikten sonra yapamayacağın hiç bir şey yok bu senin içinde yeterki kendini keşfet ve içindeki sese güvenip güvenini kaybettme sen kendine güven gerisi zaten gelir ;)

C

cnslmst

evet "ayben" haklısın... söylediklerini kulak ardı etmeyeceğim korkularımı yenmeye çalışıp tekrar aşık olmaya çalışacağım en azından deneyeceğim... yardımın için teşekkür ederim...

C

cnslmst

inşallah ayben içimdeki sese kulak verip tekrar kendime olan güvenimi kazanacağım... zaten kendine güveni olmayan insan hiçbir şeyde başarılı olamaz değilmi...

A

ayben

Rica ederim  :)
bazı şeyleri görmen gerek hayatı sevgiyi çevreni hayata küsmene gerek yok sadece bu yüzden.. bende acılar çektim ama inan üstesinde gelemediğin bir dert bir sıkıntı olmuo ölümden başka bunu da unutma bence  ;)

A

ayben

tabi ki hem bak çok güsel bir forumun üyesisin burda faydalanabileceğin bir çok konu bulabilirsin kendini geliştirmek ve güvenini kazanmak adına inan çok faydalı olucak yorumlarını ve payşaşımlarını eksik etmedikçe çok yol alırsın inan bana

C

cnslmst

Bu siteye girdiğim için çok şanslıyım biliyormusun... Bu site sayesinde beni anlayan bana destek olan arkadaşlar edindim... söylediğiniz herşeyi yapmaya çalışacağım... kaybedecek hiçbir şeyim yokki zaten ama sonunda  kazanmakta var o yüzden deneyeceğim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...