Tsunami bizde olsa, bakın neler olurdu ? : )

• Konbuyu başlatan karagün
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde karagün tarafından oluşturulan Tsunami bizde olsa, bakın neler olurdu ? : ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,714 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Tsunami bizde olsa, bakın neler olurdu ? : )
Konbuyu başlatan karagün
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
K

karagün

” Kalk hanım uyan... Galiba gece AB’ye girmişiz. Dışarısı Venedik gibi olmuş...”

“ Bu sene denize gidemedik diye ağlanıyordun, al işte deniz ayağımıza geldi.”

“ Kardeşim çeksene şu kayığını dükkanın önünden, vitrini kapatıyorsun.”

“ Ya ben caddede yavaş yavaş gidiyordum. Birden karşıma bi yat çıktı. Geldi bana vurdu. Valla içmedim memur bey!”

“Ne yani, şimdi evin önüne köpekbalığı mı bağlayacağız?”

“Abi şimdi ben evde internette sörf yapıyordum, sonra bi baktım harbiden sörf yapıyorum. Bu benim yeni bilgisayar süper valla!”

“Sevgili vatandaşlarım! Ankara’ya deniz getirme projesini gerçekleştirme şerefi de bizim hükümetimize nasip oldu. Hepimize hayırlı olsun.”

“Bak hanım, şimdi şu gelen dalgaya bir takıldık mı doğru bizim evdeyiz. Bende kayığa gondola para kaptıracak göz var mı be!”

“Doğa bize her an güzel oyunlar oynayabilir çocuklar. Bakın mesela şu üzerimize gelen dev dalga. Nasıl da gerçek gibi değil mi? Tamamen bir göz yanılsaması oysa. Durun kaçmayın çocuklar , daha ders bitmedi...”

“Demek arkamda dev bir dalga var ha? Rica ederim dalga geçme benimle, hiç öyle boşuna da kaçma, yemezler.”

“Hey sen balıkçı kayığı, kırmızıda geçtin sağa çek. Alo kime diyorum sağa çek!”

“Valla işten kaytarmıyorum patron!!! Yemin ederim ki, balkonda otururken bacağımı köpekbalığı ısırdı. Niye inanmıyorsun ya?!!”

“Ulan tam balıkçı dükkanı açtık, şehri deniz bastı iyi mi? Hay ben böyle şansın taaa!!!”

“Dürbün yaklaştırır derlerdi de bu kadar olacağını ummazdım Melike!!! İnanır mısın denizi ayaklarımın altında hissediyorum, Allah canımı alsın!!!”

“Abi bu durumda, yarın ikinci ayakta hangi denizatı birinci gelir dersin?!”

“Tacettin bizdeki şansı görüyor musun? Belediye otobüsü diye bindik, meret deniz otobüsü oldu. Kesin fark alır şimdi bunlar, bak görürsün.”

“Çocuklar bakmayın öyle yiyecekmiş gibi. Denizden babam çıksa yerim lafı
sadece bir deyim. Hanım şunlara bir şey söylesene yaa. Zaten sırılsıklam olmuşum. Ahhh bacağım. Isırmayın laaann!!”

“Kız, bu kaptan sana kesik diyordum da inanmıyordun ablana. Bak nasıl da getirdi koca vapurla bizim evin kapısına kadar. Biz kaçın kurasıyız kızım. Anlarız.”

“Emlakçı bey kardeşim, bu ev su içinde 100 milyar eder diyordun. Görücez bakalım haklı mıymışsın...”

“Haçan, deniz habire celiy. Ayakta durulmayii... Ben düşeyrum bilesunuz... Bunun adı tsunami değil, tutunamiii olsun kardaşum... Allaaaahhh...”

“Garson bey, ben deniz kenarı masa istemedim, deniz kendi geldi. Deniz kenarı masa parası vermem bilesin...”

“Eh be çocuğum, kaç kere dedim sana di mi taş atma denize diye. Bak kızdırdın işte!!!”

K

karagün

karagün' Alıntı:

“Sevgili vatandaşlarım! Ankara’ya deniz getirme projesini gerçekleştirme şerefi de bizim hükümetimize nasip oldu. Hepimize hayırlı olsun.”
“Emlakçı bey kardeşim, bu ev su içinde 100 milyar eder diyordun. Görücez bakalım haklı mıymışsın...”
Her fırsatı iyi değerlendirmek gerek :)

K

karagün

agokalper saolasın : )
Günler o kadar ağır ve yorucu geçiyor ...
Yaşam koşulları o kadar zorki
Arada bir de espri yaparak eğlenmek gerekiyor : )

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
karagün' Alıntı:
    agokalper saolasın : )
Günler o kadar ağır ve yorucu geçiyor ...
Yaşam koşulları o kadar zorki
Arada bir de espri yaparak eğlenmek gerekiyor : )
karagün kısaca alper diyebiirsin  ;)

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
:ahah :ahah :ahah :ahah :ahah :ahah tesekkürlerr :)

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
karagün' Alıntı:
” Kalk hanım uyan... Galiba gece AB’ye girmişiz. Dışarısı Venedik gibi olmuş...”
Bak bu güzel. Biz de ne oluyorsa gece oluyor zaten hahah .Herkes uyurken oluyor. Sabah bi kalkıyorsun ülke değişmiş arkadaş. İnsan uyumaya korkuyor :)

Gece ab'ye girmişiz hahahha. ya bak düşündükçe gülesim geliyor  ;D ;D ;D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Harun' Alıntı:
karagün' Alıntı:
Bak bu güzel. Biz de ne oluyorsa gece oluyor zaten hahah .Herkes uyurken oluyor. Sabah bi kalkıyorsun ülke değişmiş arkadaş. İnsan uyumaya korkuyor :)

Gece ab'ye girmişiz hahahha. ya bak düşündükçe gülesim geliyor  ;D ;D ;D
;D ;D iyi espriydi