Testi uyguladıktan sonra şaşırmayın :D

• Konbuyu başlatan UNKAPANI
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde UNKAPANI tarafından oluşturulan Testi uyguladıktan sonra şaşırmayın :D başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,743 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Testi uyguladıktan sonra şaşırmayın :D
Konbuyu başlatan UNKAPANI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASLIHAN
U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0

Yanımdaki arkadaşlarıma uyguladım kimse resmin hareketsiz olduğuna inanmadı. Haydi buyrun bakalım kim ne kadar stresli..Cevaplarınızı bekliyorum  ;D  ;D

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Hafif dönüyor stres az demek :)
Paylaşımın için teşekürler ;)

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
ya resmin kendisinden çok altındaki yazılara hastayım. Hayır bunları yazmak için uzmanlık falan gerekiyor sanırım yoksa bu kadar yaratıcı olunamaz  ;D ;D ;D

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Harun' Alıntı:
ya resmin kendisinden çok altındaki yazılara hastayım. Hayır bunları yazmak için uzmanlık falan gerekiyor sanırım yoksa bu kadar yaratıcı olunamaz  ;D ;D ;D
Yazıyla alakası var mı ? :)

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ya resmin kendisinden çok altındaki yazılara hastayım. Hayır bunları yazmak için uzmanlık falan gerekiyor sanırım yoksa bu kadar yaratıcı olunamaz   
Ne alaka Harun  ???

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
UNKAPANI' Alıntı:
ya resmin kendisinden çok altındaki yazılara hastayım. Hayır bunları yazmak için uzmanlık falan gerekiyor sanırım yoksa bu kadar yaratıcı olunamaz   
Ne alaka Harun  ???
Ya demiş ya amerikada uygulanan stres testi falan diye. Suçlular fıldır fıldır döner görüyomuş muş. Onları dedim  :)

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ya demiş ya amerikada uygulanan stres testi falan diye. Suçlular fıldır fıldır döner görüyomuş muş. Onları dedim 
Amaç eğlenmek boşver sonuç ne çıktı sen onu söyle yoksa sende de mi resim fıldır fıldır dönüyor  ;D

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
fırıldak gibi döndüğünü söylüyorlarmış hahahah allahım yaa  ;D ;D

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Azcık kımıldanıyorlar  :)
Eh, biraz stres de gerekli  8)  ;D

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok fazla yok ama alt taraf dönerken üst taraf kımıldamıyodu bile:d Onu anlayamadım . :D.Neyse.. Güzel bi paylaşım olmuş

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok fazla yok ama alt taraf dönerken üst taraf kımıldamıyodu bile:d Onu anlayamadım . .Neyse.. Güzel bi paylaşım olmuş
Ne güzel stresin az.Ben de bir tanesi hariç hepsi az az dönüyodu  ;D