Bilgilendirme Teşhir Direği

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Teşhir Direği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 46,712 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı Teşhir Direği
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Senarist rumuzu, -daha önce de siteden uzaklaştırıldığı göz önüne alınarak- açmış olduğu "oyunvari" konulardan sonra ikâz edilmiş, bunun üzerine forum sayfasına yöneticilere "haddini bilmek" ile itham etmiştir. Dolayısı ile uyarıları dikkate almaması ve bu şekilde bir ithamda bulunması nedeniyle "süresiz" olarak uzaklaştırılmıştır.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Birkaç kişi ve durum hakkında

Rumuzları teker teker vermek istemiyorum/istemiyoruz. Ancak aramızdan birkaç kişi siteden uzaklaştırılmıştır. Sizlere de "sebep" ve "örnek" teşkil etmesi amacıyla NEDENLERINI yazacağım.

Eski üyelerimizden birisi/birileri bir site açmış. (Çok güzel. Hatta tebrikler.) Ancak başka rumuzlarla gelip, buradaki insanlara önce "bizden biriymiş gibi gözüküp" , sonra da sitelerinin "reklamını yapması" beni rahatsız ediyor. Bu davranışta bulunan, bulunmaya yeltenen ve bu oyunun içersinde olan herkesi (ya da çoğunu) uzaklaştırdım/uzaklaştırdık ve bu duruma devam da edeceğim/edeceğiz.

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumunda böyle şeylere yer vermek bana da acı verdi ama "sebepsiz gönderiliyorlar" izlenimini bırakmak istemedim.

Saygılar.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Emeğe Saygı, Sitemiz esaslarındandır. Başkasına ait bir şiiri kendisine ait gibi gösteren ve bu kuralı ihlal eden yalnızımdostlarım rumuzlu kullanıcı tarafımdan 10 gün süreyle Forumdan uzaklaştırılmıştır. Kullanıcı giriş yapabilecek ancak mesaj atamayacaktır.
Bilginize...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
Emeğe Saygı, Sitemiz esaslarındandır. Başkasına ait bir şiiri kendisine ait gibi gösteren ve bu kuralı ihlal eden yalnızımdostlarım rumuzlu kullanıcı tarafımdan 10 gün süreyle Forumdan uzaklaştırılmıştır. Kullanıcı giriş yapabilecek ancak mesaj atamayacaktır.
Bilginize...

Aynı nedenden ceyda.cey yasaklanmıştır. Foruma giriş yapabilecek ancak mesaj atamayacaktır.
Bilginize.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Forum Kuralı No:5 Hicbir katilimci reklam amacli ve/veya forum disinda ilgisi olmayan sitelere/diger forumlara baglantili yazi ya da referans veremez.

Kural ihlali nedeniyle filozofnusret rumuzlu kullanıcı süresiz uzaklaştırılmıştır.
Bilginize.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
memu_66 rumuzu, siteyi "arkadaş bulma" portalı gibi kullandığı için 10 gün geçici süre ile uzaklaştırılmıştır.

Bilginize...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Egeli_Muh rumuzu siteyi arkadaşlık portalı gibi kullandığı için 7 gün süre ile geçici olarak uzaklaştırılmıştır.

Bilginize...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
albican Rumuzu forumu sabote eder tarzda ard arda anlamsız mesajlarından dolayı 10gün süresince siteden uzaklaştırılmıştır.
Bilginize.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
alf rumuzu Halen sıradan bayağı haraketlerrinden dolayı siteden süresiz uzaklaştırılmıştır.
Çakma nicklerle buraya gelicek kadarda seviyesiz bir üyemizdir kendileri.
Bir daha tekerrür eder ise yüzyılın teşhirini yaparım burada.
Tüm arkadaşlarıda bu arkadaşın ne derece karaktersiz oldugunu anlar.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bıldırcın,tnctrkcell, ve Kristal  Rumuzları sitemizin huzur ve refahını bozmaya çalışan insanlarla aynı safta yer aldıgından dolayı süresiz yasaklanmıştır.

Kendileri bu durumu akla yatkın bir şekilde açıkladıgı takdirde bu yasaklamalar değerlendirmeye alınıcaktır.

Cσ∂єx' Alıntı:
Birkaç kişi ve durum hakkında

Rumuzları teker teker vermek istemiyorum/istemiyoruz. Ancak aramızdan birkaç kişi siteden uzaklaştırılmıştır. Sizlere de "sebep" ve "örnek" teşkil etmesi amacıyla NEDENLERINI yazacağım.

Eski üyelerimizden birisi/birileri bir site açmış. (Çok güzel. Hatta tebrikler.) Ancak başka rumuzlarla gelip, buradaki insanlara önce "bizden biriymiş gibi gözüküp" , sonra da sitelerinin "reklamını yapması" beni rahatsız ediyor. Bu davranışta bulunan, bulunmaya yeltenen ve bu oyunun içersinde olan herkesi (ya da çoğunu) uzaklaştırdım/uzaklaştırdık ve bu duruma devam da edeceğim/edeceğiz.

Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim forumunda böyle şeylere yer vermek bana da acı verdi ama "sebepsiz gönderiliyorlar" izlenimini bırakmak istemedim.

Saygılar.
Arkadaşım gayet güzel açıklamış.Üzerine bir şey yazmak istemiyorum.
Herkes burasının neresi oldugunun farkına varsın.
Buraya bu kadar emek verip insanların sevgi saygısını kazanmış insanlarında burada maşalık üstlenmesi ve bu durumun öyle yada böyle içerisinde yer almaları son derece üzücüdür.

Arkadaşımın da dediği gibi yasaklamalarımız devam edicektir.
Teşekkürler.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Adem71 rumuzu, siteyi arkadaş bulma\edinme sitesi gibi kullandığından ve üyeleri sürekli olarak özel mesajlarla rahatsız ettiğinden dolayı süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Bilginize...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
peka1a rumuzu daha uygun bir üslup edinene kadar yasaklıdır.Bu süre ilk etapta 7  gündür.
Bilginize..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
KHaRoN Rumuzu site yönetimini kurallarını uygulamalarını yaptırımlarını uygunsuz bir şekilde sorgular konu açtığı konu içerisinde uyarldığı halde aynı durumu 3 defa tekrarladığı için süresiz yasaklanmıştır.
Bilginize.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
serhatt rumuzlu kullanıcı, başkasına ait şiirleri kendi imzasıyla yayınlamak, sorulduğu halde ispat edememek nedeniyle 10 gün süeyle Forum'dan uzaklaştırılmıştır.
Üye giriş yapabilecek ancak mesaj atamayacaktır. Bilginize.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zynep' Alıntı:
master rumuzlu kullanıcı siteyi amaç dışı kullanmaktan, Yöneticiyi gereksiz yere meşgul etmekten 3 gün süreyle uzaklaştırılmıştır. Kullanıcı giriş yapabilecek ancak mesaj atamayacaktır.
Daha öncede Forum'dan uzaklaştırılan master rumuzlu kullanıcı, küçük düşürücü ve rencide edice tavırlarını sürdüğünden, bu kez süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.
Bilginize.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Aykut03 forumdan 10 gün süre ile uzaklaştırılmıştır.
Sebebi, konu maksadının açıklanmasına rağmen hala bir tartışmanın içersine girip, konuyu saptırması ve saptırmaya çalışması.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
@YasinAksun rumuzu kendinigelistir.com sitesini bir arkadaş bulma portalı zannetmesinden ve attığı mesajların\konuların sitemizin misyonuna ve vizyonununa uymamasından dolayı 10 gün kadar süre ile uzaklaştırılmıştır.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
@Gasbodin rumuzu aşağıdaki neden ile süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Uzaklaştırma Nedeni' Alıntı:
Bu site bir "kişisel gelişim" sitesidir. Arkadaş edinme isteklerini karşılayacak nitelikte bir site değildir. Bu tür isteklerin için "google.com" arama motorunu kullanabilirsiniz. Sitemiz üyelerinden birine/birilerine "tanışma" bazlı özel mesajlar attığınız için "süresiz" olarak uzaklaştırıldınız. Bilginize...

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Th£c£m Rumuzu uyarılara rağmen forum kuralları kural 16 ) ADMIN ve MODERATORLERE acil olmadigi sürece gereksiz özel mesaglar atilamaz.
Kullanıcı 16 Incı kurallı  İhlal ettiği gerekçesi ile forumdan 3 gün sürei zarfınca uzaklaştırılmıştır.
Kullanıcı siteye giriş yapabilicek fakat esaj gönderemeyecektir.
Bilginize.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
MeDyc rumuzlu kullanıcı, sitedeki konuları geyiğe çevirmeye çalışması nedeniyle 1o gün geçici süreyle uzaklaştırılmıştır.

Bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...