tesadüf mü yoksa gerçek mi?

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde sehla tarafından oluşturulan tesadüf mü yoksa gerçek mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,551 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı tesadüf mü yoksa gerçek mi?
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mert_Ege
morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
walla ne yazıım ne yazıım die düşündüm.dicek bişe bulamadm .çok garip  :eek:

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bıldırcın' Alıntı:
Açık Gökyüzü 11 Eylul olaylarinda ikiz kulelere carpan ucaklardan birinin ucus numarasi

Q33 NY imis.

Simdi bir word belgesi aciyorsunuz tertemiz,
bu rakam ve harften olusan ucus numarasini kopyalıyorsunuz.

Daha sonra bu yaziyi karakter buyuklugunu 72
(en buyuk) yapiyorsunuz.

Yazi karakterini de "Wingdings" olarak
ayarliyorsunuz.

SASIRACAKSINIZ... emin olun  Şaşırmış Şaşırmış Şaşırmış

tesadüf mü yoksa gerçek mi... ??
peki ikiz kulelerin patlamadan bikaç hafta önce yahudi bir işadamı tarafından kiralanıp,milyar dolar değerine sigortalandığını ve kulede çalışan yahudilerin işlerine son verildiğini,ayrıca kuleye çarpan uçaktan eşini arayıp veda konuşması yaptığı idda edilen bayanın geçtiğimiz günlerde başka bir ülkede meydana çıktığını biliyormuydunuz????
şaşırmayalım bence hepsi kurulu bir düzen!
Yani...

Y

Yağmurgölgem

Kullanıcı
10 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Riyad
bıldırcına katılıyorum hepsi kurulu bir düzen

daha ne ayrıntılı planlar ve şaşılacak düzenleri vardır kimbilir :eek:

B

bıldırcın

Yağmurgölgem' Alıntı:
bıldırcına katılıyorum hepsi kurulu bir düzen

daha ne ayrıntılı planlar ve şaşılacak düzenleri vardır kimbilir :eek:
Daha detay çok aslında mesela pentagon a çarptığı söylenen uçak!Pentagon’a çarpması için yönlendiren hava korsanı daha kullandığı uçağı yönlendirmeyi bile bilmiyordu!!
  Sözüm ona uçak pentagon a çarpmadan önce çimlere çarpar ama resimlere bakıldığında çimlerin hiç zarar görmediğini rahatlıkla görebilirsiniz...
  Uçağın pentagon a çarptığına dair hiç bir iz yok! Nerede uçağın parçaları resmi açıklama da jet yakıtından kaynaklanan ısı buharlaştırmış demir yığınını!Nasıl bir ısıysa artık..
  Uçağın çarptığı! söylenen yerdeki delik çok ufak,bu kadar büyük bir uçak o kadar küçük bir delik açmış!Allah Allah...
  Bunlar benim görüp duyduklarım biraz kurcalayınca daha çok şey çıkıyor altından...

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sehla' Alıntı:
Açık Gökyüzü 11 Eylul olaylarinda ikiz kulelere carpan ucaklardan birinin ucus numarasi

Q33 NY imis.

Simdi bir word belgesi aciyorsunuz tertemiz,
bu rakam ve harften olusan ucus numarasini kopyalıyorsunuz.

Daha sonra bu yaziyi karakter buyuklugunu 72
(en buyuk) yapiyorsunuz.

Yazi karakterini de "Wingdings" olarak
ayarliyorsunuz.

SASIRACAKSINIZ... emin olun  :eek: :eek: :eek:

tesadüf mü yoksa gerçek mi... ??
ben biişi göremedim  :aglama

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
ilginç. ayrıca aya çıkılmadı diye yırtınıyordum bu kanıtları bilmeden... bana inanmayanlara çok güzel bilgi hemen herkese göstereceğim... :)

Y

yineyeni

Kullanıcı
7 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
Amasya
Evet şu şifre meselesi oldukça manidar ben Ay konusuna takıldım. Görütnüt sahte olsa bile bu adamlar nasıl olurda bu kadar açık verebilir ki aklım almıyor doğrusu ama söylenenler mantıklı geliyor elinize sağlık arkadaşlar

nebos

nebos

Kullanıcı
26 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
çok şaşırtıcı teşekkürler

Z

zebra

Kullanıcı
22 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
dünyada tesadüf diye bir şeyin olmadığına göre sanırım gerçek :eek: şaştım doğrusu

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
gerçekten mükemmelll şaşırtıcı üç konuda müthiş ayakta uyutuluyoruz ya

B

beyazdilekce

Kullanıcı
1 Ara 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
mankavi' Alıntı:
arkadaşlar bence bu tesadüf değil bazı kişilerin birbiriyle iletişim kurmasını sağlayan yol yani şifreli yol.. bence :)
kesinlikle zaten bu sadece bir örnek bunun gibi niceleri var. yani adamlar 10-15 yıllık plan yapmıyorlar. uzun vadeli düşünüyorlar. asırlar öncesine dayanır bunlar. iyi araştırmak öğrenmek ve fırsat vermemek gerekiyor.ülkemiz hakkındada çok planları var. DİKKAT edelim genç kardeşlerim. yazacak çok şey var bu konular hakkında yazışmak isteyen varsa buyursun.

M

Mert_Ege

Kullanıcı
21 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Zaten tesadüfe inanmak kadar salakca bir iş bunu tekrardan kanıtladıgın için tesekkürler =))