tesadüf mü yoksa gerçek mi?

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde sehla tarafından oluşturulan tesadüf mü yoksa gerçek mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,551 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı tesadüf mü yoksa gerçek mi?
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mert_Ege
O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sehla' Alıntı:
Açık Gökyüzü 11 Eylul olaylarinda ikiz kulelere carpan ucaklardan birinin ucus numarasi

Q33 NY imis.

Simdi bir word belgesi aciyorsunuz tertemiz,
bu rakam ve harften olusan ucus numarasini kopyalıyorsunuz.

Daha sonra bu yaziyi karakter buyuklugunu 72
(en buyuk) yapiyorsunuz.

Yazi karakterini de "Wingdings" olarak
ayarliyorsunuz.

SASIRACAKSINIZ... emin olun  :eek: :eek: :eek:

tesadüf mü yoksa gerçek mi... ??
annecim korkunçççççç :'(

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
çok güzel bir konuaçmışsın  sehla nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim çok saol devamını bekliyorum ..zevkle okudum ..

S

SaaNDaaL

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rize
ilk resim  tesadüf bence.  ikinci resim değil ayda neptün de bile fırtınalar çıkıyor çünkü uzay da her cismin bir atmosferi varır. ama amerikanın böle bişi başaracak kapasiteye o tarihde olacağını zannetmiyorum

C

cigdemkula

Kullanıcı
23 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Konya
bu görüntülerin üzerine size bir kitaptan bahsedecem;yaptıkları pislikleri kapatmak için ufo hikayesinin arkasına sığınan kişilerden anlatıyor...okumanızı tavsiye ederim...kitabın ismi:apokalips'in atlıları yazarı william cooper...paylaşım için tşk ler sehla...

M

Mr.GhosT

Amerikalılar uzaya gitmese 1.cisi NASA niye var  2.cisi o mekiği halka açarak uçurdular 3.cüsü bunların bizim türklerin amerikalıları kandırmaya çalıştıkları ihtimali  olabilir ama şahsen ben amerikalıların uzaya gitmediğine inanıyorum ama yanılıyoruz da olabilir.

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
hımm hepsii ilginc tabii ama kesinlikle hepsinin dogru olduguna inanıyorumm..sonuctaa herkes o ülkenin ne oldugunu ve neler yaptgını biliyor, şaşırmamak lazım, Allah fırsat vermesin onlara eger kötü düşünceleri var ise...

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Allah askına ya bu cukuru neden acmıslar hıcc anlamadım . dehsett ay Allahım oranın ıcıne yuvarlandıgımı dusenemıyrum :( hayır yuvarlanmak bısey deıl yuvarlanırken ugrayacgımm hasarr zaten sanırım dıbe vurdugumda coooktaaan .....

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
humyra' Alıntı:
Allah askına ya bu cukuru neden acmıslar hıcc anlamadım . dehsett ay Allahım oranın ıcıne yuvarlandıgımı dusenemıyrum :( hayır yuvarlanmak bısey deıl yuvarlanırken ugrayacgımm hasarr zaten sanırım dıbe vurdugumda coooktaaan .....

o resimdekii çukur bildiğimizzz çukurlardan değillkiiiii :) dünyada eşi benzeri olmayan bi büyüklükte bi çukur,ne kadar büyükk, geniş olduğu belli oluyoo aslında evler falan yanındaa minicikk kalıyooo.. :)

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
esranur' Alıntı:
humyra' Alıntı:

o resimdekii çukur bildiğimizzz çukurlardan değillkiiiii :) dünyada eşi benzeri olmayan bi büyüklükte bi çukur,ne kadar büyükk, geniş olduğu belli oluyoo aslında evler falan yanındaa minicikk kalıyooo.. :)
tamm oyle zaten devasa bısey fakat neden oldugunu resme bakmaktan anlayamamıstım . yanı sımdı anlamadıgım sey tekaar o cukur sırf elmas madenı ıcınmı??
eger oyleyse hıc bısey dıyemıyrm dunyanın dengesını bozucaklar  :p

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
humyra' Alıntı:
esranur' Alıntı:
humyra' Alıntı:

tamm oyle zaten devasa bısey fakat neden oldugunu resme bakmaktan anlayamamıstım . yanı sımdı anlamadıgım sey tekaar o cukur sırf elmas madenı ıcınmı??
eger oyleyse hıc bısey dıyemıyrm dunyanın dengesını bozucaklar  :p

o ülke zaten dünyanın dengesini bozuyor ve bozacakta :-[ :-[

B

BenXx

Kullanıcı
28 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
TheLost
Q33 NY burdaki NY harflerinide yazın bakın ne cıkıo  ;) ben yazdım ve gördüm ilgincc.

B

bıldırcın

Açık Gökyüzü 11 Eylul olaylarinda ikiz kulelere carpan ucaklardan birinin ucus numarasi

Q33 NY imis.

Simdi bir word belgesi aciyorsunuz tertemiz,
bu rakam ve harften olusan ucus numarasini kopyalıyorsunuz.

Daha sonra bu yaziyi karakter buyuklugunu 72
(en buyuk) yapiyorsunuz.

Yazi karakterini de "Wingdings" olarak
ayarliyorsunuz.

SASIRACAKSINIZ... emin olun  Şaşırmış Şaşırmış Şaşırmış

tesadüf mü yoksa gerçek mi... ??
peki ikiz kulelerin patlamadan bikaç hafta önce yahudi bir işadamı tarafından kiralanıp,milyar dolar değerine sigortalandığını ve kulede çalışan yahudilerin işlerine son verildiğini,ayrıca kuleye çarpan uçaktan eşini arayıp veda konuşması yaptığı idda edilen bayanın geçtiğimiz günlerde başka bir ülkede meydana çıktığını biliyormuydunuz????
şaşırmayalım bence hepsi kurulu bir düzen!