Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,224 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dideM
Ö

ölüdeniz

KRİSTAL hanım yine yapmışsın yapacağını görüntü için teşekkürler.SUNFLOWERS lütfen artık yumurtanın nerden çıktığını sorma sabah bunun la ilgili bir espiri vardı o aklıma geldi ve hala şimdi gülüyorum.elemanlar usta ne oldu neye gülüyon diye soruyorlar.bende siz bana bakmayın diyom ama gülüyom. ;D ;D

S

SUNFLOWERS

ölüdeniz' Alıntı:
KRİSTAL hanım yine yapmışsın yapacağını görüntü için teşekkürler.SUNFLOWERS lütfen artık yumurtanın nerden çıktığını sorma sabah bunun la ilgili bir espiri vardı o aklıma geldi ve hala şimdi gülüyorum.elemanlar usta ne oldu neye gülüyon diye soruyorlar.bende siz bana bakmayın diyom ama gülüyom. ;D ;D
Sen gülmeye devam ;D ;D

Ö

ölüdeniz

SUNFLOWERS evet gülmeye devam ediyorumda, bakıyom sende gülüyorsun hayırdır.yoksa horozun nerden çıktığınamı gülüyon :D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
Nasıl farklı Ayşem?
Civcivin büyüğüne tavuk deniyor işte?
Yani örneğin, ben, küçükken "çocuk"tum, "kızım" derlerdi, büyüdüm "genç kız" oldum, "küçük hanım" dediler, şimdi itiyarladım, "hanım" oldum:)
Ama sonuçta hepsi benim!
Bu arada bende bir bilimsel keşifte bulundum;
Ben tavuk değilim! :D :D

Ama felsefeciler öyle demiyor zynepcim  ;D

-İnsan tüysüz yaratılmış bir hayvandır! dedi..Sonra dönemin Sinoplu Diyojen bir tavuk yakaladı kanatlarını yoldu ve Eflatun'a götürdü....

-Bak senin tarifindeki insan şekli bu! dedi... Bunun üzerine Eflatun,insanı yeniden tanımladı:

-İnsan tügsüz,iki ayaklı,yassı düz tırnaklı bir hayvandır! dedi...

Ben demiyorum Eflatun diyor.. :)

C

cansus88

Kullanıcı
15 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
afyon
yumurta tavuktan çıkar diyorum koca tavuk yumurtadan nasıl çıksın yumurtadan çıkan civcivdir onunda horoz mu tavukmu olacağı belli değildir

Ö

ölüdeniz

cansus88' Alıntı:
yumurta tavuktan çıkar diyorum koca tavuk yumurtadan nasıl çıksın yumurtadan çıkan civcivdir onunda horoz mu tavukmu olacağı belli değildir
yaf günümüzde tavukmu horozmu olduğuda öğreniliyor senin haberin yokmu ;)

C

cansus88

Kullanıcı
15 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
afyon
sonuçta ikiside aynı yerden çıkıo