tanışma mesajı

• Konbuyu başlatan mehmetd
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde mehmetd tarafından oluşturulan tanışma mesajı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 37,516 kez görüntülenmiş, 210 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı tanışma mesajı
Konbuyu başlatan mehmetd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Arkadaşlar ben de siteye üye olalı bir kaç gün oldu ama, bir tanışma mesajı yazmadım. Tüm arkadaşlar sağlık mutluluk, başarı ve huzur dolu günler dilerim.
Saygılarımla.

M

muhsur

Kullanıcı
4 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
BENDE YENİ KAYIT OLDUM HERKEZE MUTLU SAĞLIK ESENLİKLER BAŞARILAR DİLERİM.

M

MUSA GÜL 78

Kullanıcı
5 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
KARABÜK
Ben,Karabük’ten Musa  GÜL.31yaşındayım.İngilizce öğretmeniyim.Siteye yeni üye oldum.Herkese saygılar

P

papatyamm

Kullanıcı
7 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
selamlar arkadaşlar..kişisel gelişimle ilgili yazıları okumaktan büyük zevk alıyorum..iyiki bu siteyi bulmuşum ;)

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
hoş geldin papatyamm :) ;)
iyi günler ve başarı dileklerimle

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
MERHABA bende yeni üye oldum.Kişisel gelişim benim için önemli kendimi dahada geliştirmek istiyorum .

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
hoş geldin fadime taştan
kişisel gelişim konusunda size ve bize ve bu konuda yürümek isteyen herkese başarılar dilerim.
bu platform da tanıttığım kitap dergi ve sitelere bakarsanız size faydalı olacağı umarım.
iyi günler dileklerimle.

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
hoşgeldiniz arkadaşlar emin olun hiç sıkılmayacaksız....

M

merve

Kullanıcı
9 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
merhaba arkadaşlar bende merve yaşım 14, 1 ay önce üye oldum ama nedense sorduğum soruların cvbı alamadım bana yardımcı olacak biri var mı ???

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
merhaba bende  sizlere merhaba demek istiyorum.ben de sıf öğretmeniyim.bu siteyi bulduğum için çooookkkkk  mutluyum.hepinize sevgi ve saygılar

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
hoş geldiniz, sefalar getirdiniz özlem 71
hayat yolculuğunda sağlık, mutluluk ve başarılı günlerin sizlerin ve bizlerin olması dilerim.
saygı, sevgi ve başarılı günler dileklerimle.

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
teşekkürler.kendinize iyi bakın.iyi günler

E

eczacı44

Kullanıcı
16 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
malatya
Merhaba arkadaşlar ben bugün itibari ile siteye giriş yapmış bulunuyorum herkese kucak dolusu sevgiler.Kişisel gelişim sayfalarındaki ilk günüm inşallah en iyi şekilde sorunlarıma kısa ve kesin çözümler üretmeme yardımcı olursunuz. :  8) 

K

kewser01

Kullanıcı
21 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Tokat
hoş geldın eczacı44,ben sahsım adına memnunum umarım sende memnun olursun,tekrar aramıza hoş geldin ;) herkeze selamlar :)

E

eyvahh

Kullanıcı
18 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
gaziantep
merhaba arkadaşlar çok güzel bir site hazırlayan arkadaşlara da öz teşekkürler

C

ceyda

Kullanıcı
11 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
hoşgeldiniz sitemize eczacı bey isminiz olmadığından,sitemiz çok güzel siz zaten başarıya az çok ulaşmışssın,bu siteyi geç farketmişssiniz tekrardan hoşgeldiniz sizin tecrübelerdende yeri geldimi faydalanabiliriz,

B

beyaz_cadi

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir

selam herkese, ben de yeni katıldım aranıza...
bu site çok hoşuma gitti... :)

C

ceyda

Kullanıcı
11 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
hoşgeldin beyaz cadı bu site evet çok güzel ama zaman olursa daha çok ilgilenebilirsek daha güzel olcak