ŞU HAYATI NASIL YAŞAMALII???

• Konbuyu başlatan payro
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde payro tarafından oluşturulan ŞU HAYATI NASIL YAŞAMALII??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,891 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı ŞU HAYATI NASIL YAŞAMALII???
Konbuyu başlatan payro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mask
A

ayyşe

Kullanıcı
6 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
şu hayatı dolu dolu farkında olarak, bakarak değil görerek yaşamalıyız.......

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Kesinlikle Katılıyorum sana ayyse ;)

Y

ya.ser01

Kullanıcı
7 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
dünya oyun ßizLer oyuncaqız ßuLacaqız ßirqün yoLumuzu ßasıp qideceqiz ansızın. oyunu kuraLına qöre oynamakTa herzaman fayda vardır... HiLesiz yaLansızzz...........sayqıLarımLa :)

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
doğru söylüyorsun
kardeşim geçen bie yazıda aynen şöyle yazıyordu 3 şey gelmeden 3 şeyi ganimet bil
hastalık gelmeden sağlığın
fakirlik gelmeden zenginliğin
ölüm gelmeden ömrün 

G

Gül46

Kullanıcı
17 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye
hayatı anlamlı kılan kişinin hayata bakış açısı  Bakmak ve görmek aynı şey olmadığı gibi hayata boş bakmak da anlamsız

A

Abdullah

Kullanıcı
23 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
Gerçekten çok mantıklı bir yaşayış stili. paylaştığın için teşekkürler...

A

ayben

hayatın bir kuralı varsa ben oynamıcam kuralına göre kendi kurallarımla varolacam ister alsın beni de yani ister almasın o bana uysun ben değil ama zor biliyorum ama kanıtlıcam kendimi nasıl olursa olsun :) ;)

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
payro paylşımın için teşkrler. fıstık özellikle senin söylediğini ne katılıyorum canıgönülden;)

H

hagıa sophıa

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Bence hayatı ne ata nede yarışına benzetmemeliyiz... Hayat sizin sandığınız gibi dürbünle izlenecek bir yarış değil...
Çünkü bizler insanız ve insan gibi yarışmalıyız...

Saygılarımla...

A

anatolia.07

Kullanıcı
13 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
antalya
www.mymnvgt.freetzi.com
bence hayatı dilediğimiz gibi yaşamak en doğrusu, sonuçta bu dünyaya yarışmaya gelmedik dimi? koca bir hayat beygir gibi koşmakla tüketilmez ki...

Y

Yalın

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Tekirdağ
ben hayatı bir film şeridi gibi görüyorum..kendimizi de oyuncu..her bir karede farklı yönlerimiz, her bir karede farklı mücadelelerimiz var..şeridin sonu da döndükçe yaklaşıyor...
zamanın kıymetini bilmek gerek..elbet sevinçlerimiz gibi üzüntülerimiz de olacak..hayat geniş bir bahçedir..bahçeyi bütünüyle sevenler, ayrılırken, hem güzellikler içinde yaşamış, hem de kalanlara, bakımlı ve sürekli hatırlanmasını sağlayacak güzel bir bahçe bırakmış olur..en önemli kariyer ve başarı budur..yoksa başkalarının ayak izlerine basarak veya takip ederek bir yere varamayız.. :)

S

sarmut

Kullanıcı
31 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kimi zaman başkalarını kendime rakip olarak gördüm kimi zaman kendimi kendime rakip olarak gördüm.kendime rakip olduğumda kazandım hep.bu yüzden bence kişi her zaman kendini geçmeli.

DOGRU SOZE NE HACET : ))
iste butun mesele budur..

K

kalpsiz_bonus

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
hayatı hep bugun dıe dusunmelıyız ve bugunu yasamalıyız gelecek tamam dusunmelıyız hedef belırlemelıyız ama gecmısı dusunup gelecegı dusunup bugunu hep es gecerız ama onemlı olan bugundur ve bız bugunu doludolu yasamalıyız kı hayat guzel olsun elımızde sadece bugun var onu kaybetmemelıyız gecmıs gıbı ....GöKCE

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
kalpsiz_bonus' Alıntı:
hayatı hep bugun dıe dusunmelıyız ve bugunu yasamalıyız gelecek tamam dusunmelıyız hedef belırlemelıyız ama gecmısı dusunup gelecegı dusunup bugunu hep es gecerız ama onemlı olan bugundur ve bız bugunu doludolu yasamalıyız kı hayat guzel olsun elımızde sadece bugun var onu kaybetmemelıyız gecmıs gıbı ....GöKCE
Başına yıldız konulacak yorum!

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Karşımıza çıkan ve elimizde olan malzemeleri
kullanarak, bunlardan yaptığımız lezzeti bize bağlı
bir yemektir hayat..
ve bir anda yenir biter...
malzemeleri iyi kullanmak lazım ...

Z

zaranca

Kullanıcı
3 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
dibine kadar yaşayacaksın hayatı...son demine kadar kim ne der? derdine düşmeyeceksin arkadaşım...Bundan değil mi zaten hep başkalarının hayatlarını yaşıyoruz...bilardo toplarına benzemeye başlamadık mı?Yazgımızı başkalarının ıstakalarından çıkacak vuruş belirler oldu..Buna ""dur"" demek için önce en büyük eleştirmenimizle  yani ""kendimizle""barış içinde olacağız ;)

A

alparslan

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben zaranca ya kısmende olsa katılıyorum
tabii hayatı yaşayacaksın ama yinede sorumlulukların olduğunu bileceksin
frenliyceksin kendini pek çok konuda ve bunun için kimseyi suçlamayacaksın
hayat sınırsız özgürlük demek değildir