ŞU HAYATI NASIL YAŞAMALII???

• Konbuyu başlatan payro
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde payro tarafından oluşturulan ŞU HAYATI NASIL YAŞAMALII??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,850 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı ŞU HAYATI NASIL YAŞAMALII???
Konbuyu başlatan payro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mask
P

payro

Kullanıcı
23 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.ismailpeker.ozelsayfam.com
Ben hayatı bir at yarışına benzetiyorum. Ancak, insanın bu yarışta ikili rol alması gerekiyorr.
Hem diğer atın nefesini ensende hissedip, yarışı kazanma hırsı ile dolu bir at olacaksın, hem de o atın neden böyle koştuğunu sorgulayan, hatta ”bu enayiyi de iyi kazıklamışlar” diyen at yarışı seyircisi!
Hem koşacaksın, hem kendi koşunu seyredeceksinn.
Saygılarımla;

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
BEN HAYATI SENIN GIBI BI YARIS ATI OLARAK HIC DUSUNMEDIM BILMEM INSAN KENDINI AYNADA OBJEKTIF BAKAMAZ

S

sevilay

Kullanıcı
15 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
HAYAT YAŞAMAK ZORUNDA OLDUĞUMUZ ŞEYDİR. ÖNEMLİ OLAN ONU NASIL YAŞADIĞIMIZ YA DA NASIL YAŞAYACAĞIMIZDIR. YAŞAMAK İSE BARDAĞA HEP BOŞ YÖNDEN BAKMAMAKTIR.

A

adem71

payro kardeşime katılıyorum . :)her zaman rakiplerine dikkat etmek şartıyla rekabet insanı tetikler  .her zaman hayatta iyi ve kötü zamanlar insanlar oluyor bakış açımıza göre yaşamalıyız

sonay

sonay

Kullanıcı
3 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
kimi zaman başkalarını kendime rakip olarak gördüm kimi zaman kendimi kendime rakip olarak gördüm.kendime rakip olduğumda kazandım hep.bu yüzden bence kişi her zaman kendini geçmeli.

Z

zeynepayik

Kullanıcı
24 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Bence sürekli pozitif düşünce içinde olunarak ve arzularımızı çok kuvvetli bir şekilde isteyerek.Sonunda mutlaka ulaşacağımızı düşünerek yaşamalıyız.

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
sonay' Alıntı:
kimi zaman başkalarını kendime rakip olarak gördüm kimi zaman kendimi kendime rakip olarak gördüm.kendime rakip olduğumda kazandım hep.bu yüzden bence kişi her zaman kendini geçmeli.
kesinlikle dogru, insan baskalarıyla yarısa girmemeli, cünkü etrafında her zaman daha güclü insanlarla beraber olacaktır. eger insan kendiyle yarısırsa o zaman basarılı olacak, ve kendini mutlu hissedecektir.. ;)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
valla ben çalışmalarımı rakipleri baz alarak yapmam.zaten içimde bir azim vardır..buda beni herzamn başarıya götürmüştür..ben daha çok rakibim olan kişilere bile yardımcı olmuşumdur.ama ben rakip olarak görülmüşümdür..hoşumada gidiyor doğrusu ;) tabiki herzamn önümüzde bir hedef olmalı bunu sadece rakip olarak değerlemek doğru olmaz..her hedef bizi başarıya götürmenin ilk adımıdır.gerisi azim ;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Hayatı Hem Kolay! hemde Zor! bunlar olmadan bir yere varamayız. Yaşamalız..

K

Kristal

Fazla hırs bünyeye zarar verir ;)
Candan Erçetin'in bir şarkısı vardır''Kazanmak neye yarar kaybeden olduğunda'' :)

P

Paradoks

Hayatt mutlu ve umutlu yasanmalıı.. :D Zorlukların üstesinden gelebilecek kuvveti kendinizde hissedebilmelisinizz..

R

rezetx

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
bursa
valla hiç belli olmuyor bir dargın bir barışık yaşıyorum ben hayatı oyun gibi sahnedesin işte inene kadar

F

fıstık

rezetx' Alıntı:
valla hiç belli olmuyor bir dargın bir barışık yaşıyorum ben hayatı oyun gibi sahnedesin işte inene kadar
evet hayat bir sahnedir, sınavdır, oyundur, yarıştır, ama; sonu vardır ve bu son sonsuz bir hayatın başlangıcıdır.bence bu hayatı sonsuz hayatta mutluluğu garanti edebilecek şekilde yaşamalıyız ;)

S

SaaNDaaL

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rize
nasıl yaşamak gerektiği insanın kullanma klavuzunda yazıyo onu oku nasıl yaşamak gerektiğini fazasıyla öğren hepimiz okusak onu inan ki dünyada ne küresel ısınma olur nede savaş

B

burtay

Kullanıcı
14 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
hayatı umutla yaşamalıyız ,umudu olmayan bir insan zaten yaşama veda etmiş demek bence

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
YOK YAA  kendimi at olarak hiç düşünemiyorum koşarken kesin yorulurdum en sona kalırdım :'( :'( :'( hayatı yaşamanın iki yolu vardır; biri hiçbirşeyin mucize olmadığını düşünmek, diğeri herşeyin bi mucize olduğunu düşünmek (Albert Camus) Doğan Cüceloğlunun bi seminerde konuşmasını okumuştum hayatı yaşamakla ilgili bulursam gönderiyim  öyle güzel anlatmışki... haa benim hayat anlaşıyıma değinirsek güzel yaşam için elimden geleni yapmak isterim güzel düşünen güzel yaşar çünkü...