sizce aşk neden vardır??

• Konbuyu başlatan nehir
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde nehir tarafından oluşturulan sizce aşk neden vardır?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 28,387 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı sizce aşk neden vardır??
Konbuyu başlatan nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Flamingo
N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
evet arkadaşlar bugün cnm çok acıdığı için size çok bir soru neden aşk ve neden vardır ????
cevaplarızı bekliyrm
Sevgiyle kalın

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
aşk imkansız olduğu için vardır ::) bu saatte bu cevap :p

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bence imkansız diye birşey yoktur fadime’ciğim. İnsan istersen imkansızıda ortadan kaldırabilir? yanılıyor muyum ??
Saygılar

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
aşk tutkudur.bir sebebi yok.birini görürsün ve çekim kuvvetleri devreye girerse vay haline

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
AŞK yaşanması gerek çok güzel bir duygu olduğu için vardır. sonu genelde acı bitsede yaşanmaya değerrr

D

doğan_gunes

Kullanıcı
9 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
sevgili arkadaşlar, aşk diye birşey yoktur. bu bir insanın aynadaki yansıması gibi sanaldır. var sanırsın, ulaşmaya çalışırsın ama ulaşamazsın. çabalarsın, elde etmeye çalışırsın ve sonunda aşk denilen olgunun bir menfaat olduğunu anlarsın. bu söylediklerim günümüz aşıkları için geçerli. nerde o ferhat-şirin, kerem -aslı aşkı. hiç biri kalmadı. bu konuda çok dertliyim.konuşursam çok konuşurum. selamlar

H

Hünkar1

Canim nehir  sana bir alinti da bunu yaziyorum,
Hep Böyle
Hepep böyle:
Kömür aldi, mendiller sallandi
Trenler giti hep ona dogru ,
Sevgilerimle ve saygilarimla iyi bir gün dilerim sana.

T

technometo

Kullanıcı
28 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mardin
Önce aşkın varlığı hakkında konuşsak daha iyi aslında.Aşk birine bağlı olma isteğidir bu sadece bizim psikolojimize yerleşmiş bir şeydir.Birini gördüğümüzde kalbimizin atması tamemen psikolojiktir.Yane bir sanıdır.Aşık olduğumuzu zannederiz ama değilizdir.(Aman benimki duymasın) :) yaw neyse her şeye rağmen ben ona resmen aşığım yaaa:D:D

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
bence aşk bir tutkudur, istediğin kişiye ulaşmak için, herşeyi göze alarak, o kişiyi elde etmektir...  ::)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
esranur' Alıntı:
bence aşk bir tutkudur, istediğin kişiye ulaşmak için, herşeyi göze alarak, o kişiyi elde etmektir...  ::)
Konu başlığını okuduğumda benden önce sen yapmışın yorumu  :) kesinlikle katılıyorum sana Teşekkürler.

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
WANTED' Alıntı:
esranur' Alıntı:
Konu başlığını okuduğumda benden önce sen yapmışın yorumu  :) kesinlikle katılıyorum sana Teşekkürler.
;)

M

msto

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
malatya
s2.darkpirates.net
arkadaşlar insan yaradılışı gereği bir çift olmaya ihtiyaç duya ve hep kendini tamamlacak birilerini arar bu çocukluktan beri bizim içimizde büyük aşk bu bağlamda ortaya çık yani çiftini bulduğunu düşündüğün anda ona bağlanma isteği evet aşk vardır çünkü bağlanma bizim enkolay yaptığımız iştir demek daha doğru sanırım. şimdi şöle söleyim ben aşkın olmadığını söyleyenler benim büyük babam 70 sene boyunca neneme bakınca içininnasıl titrediğini anlatırdı. eğer bu aşk değilse nedir.

A

ayben

msto' Alıntı:
arkadaşlar insan yaradılışı gereği bir çift olmaya ihtiyaç duya ve hep kendini tamamlacak birilerini arar bu çocukluktan beri bizim içimizde büyük aşk bu bağlamda ortaya çık yani çiftini bulduğunu düşündüğün anda ona bağlanma isteği evet aşk vardır çünkü bağlanma bizim enkolay yaptığımız iştir demek daha doğru sanırım. şimdi şöle söleyim ben aşkın olmadığını söyleyenler benim büyük babam 70 sene boyunca neneme bakınca içininnasıl titrediğini anlatırdı. eğer bu aşk değilse nedir.

ewt katılıyorum bu söylediklerinize birine bağlanma ve diğer yarını bulma isteği.. ama her zaman bir insana duyulmaz aşk bazen bir çiçeğe bir hayvana bazende bir resme aşık olur insan ama aşkların en güseli bence Allah aşkı karşılıksız ve çıkarsız sadece sevmek bağlanmak en güsel hissiyat budur.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
peki ya hiç bir erkek veya kadın karşı cinse hiçbişekilde ilgi duymuyor olsaydı ne olurdu hiç düşündünüz mü..

N

Neşe Demirhan

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
Aşk vardır herhalde.Ama bu olması gerekene olduğu zaman güzel ve manalıdır bence.Aşk demek kişilerin birbirleri için yapamayacakları şeyin olmamasıdır.Ama yanlış ve yasak insanlara duyulan zamansız aşklar bence iğrenç ve bir sürü insanın hayatını mahvetmedir.Herkese güzel ve sağlıklı aşk sevgi dolu günler diliyorum.

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
aşk;
tek taraflı ise hüzündür sonu
iki kişi ise mutluluk
üç kişi ise cinayettir..
aşk budur işte.... ;D

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
aşkın tarifi yapılmazki neden vardır sorusuna da cevap verilsin!!