Sigara İçmeyin!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Sigara İçmeyin! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 51,654 kez görüntülenmiş, 211 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Sigara İçmeyin!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
E

Enya

Valla Tülay'cım çok doğru acıklamışsın.

Sinir oluyorum Sigara içenlere ne o öyle dumanı içine çekip püftürüyolar. Bir şey anlıyolar mı  alla aşkına merak ediyorum:)

H

halikarnasos

Kullanıcı
13 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar,sigarayı bırakalı tam1 ay oldu ve araıra aklıma sigara geliyor....:eek:
ama nedense hiç elim gitmiyor ne iradeymiş beee... diyesim geliyor..
kendim diye demiyorum iradeliyim galiba..
ne dersinizz.. :cool:

asyam

asyam

Kullanıcı
7 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
aydın/kuşadası
ARKADAŞLAR EVET SİGARA İÇMEYELİM BEN HAYATIMDA HİÇ İÇMEDİM İÇMEMDE SİGARA İÇEN BİR ERKEK ARKADAŞIM OLAMAZ

A

AttRiB_Tr

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
ist
Bundan 40-50 yıl evveline kadar doktorların antidepresan niyetine hastalarına tavsiye ettiklerini biliyor muydunuz.

Benim baslamam da boyle sebepleydi, hata mı yaptım dogru mu yaptım daha tam olarak bir karar vermiş degilim.
Ceteris paribus...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Diğer değişkenler sabitken :)
bunlar bana göre sadece bahane..
bende içiyorum. nedenini bilmiyorum 2 gün bırakıyorum yine içiyorum ama kafama koydum bütünleme sınavından sonra kesin bırakıcam

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben içmiyorum,hatta kokusuna bile dayanamıyorum.. :( bundan 7 yıl önce babamada bıraktırdım yani evde sigara kokusu yok ne mutlu bana :) :)

M

mavili

Kullanıcı
29 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
farkındalar ama yinede içmekten vazgeçmiyorlar bile bile içiyorlar
intihar gibi bişey sonuçta

Z

zeyna007

Kullanıcı
16 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
safari kardes bütün olay sen de bitiyor kendine inanarak bırakacam dersen kesinlikle bırakırsın gercekten iğğğğğreeennnçççç bir sey bu meret hiç kimseye tavsiye etmem
butun hastalıklar onun yuzunden oluyor artık neredeyse 
saglıklı mutlu günler dilerim herkese insallah bırakırsın safari kardes ve diger içen kardeslerim

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar ya içmeyin... :(çok üzülüyorum ben sigara içenleri görünce.yazık allahın verdiği canı kendi elinizle kendi iradenizle yavaş yavaş öldürüyosunuz.bunun bide öbür tarafta hesap vermesi var..kendi iradenizle bırakamıyorsanız doktor yardımı alabilirsiniz.artık tıp fakültelerinde ve bazı devlet hastenelerinde bunun için özel üniteler var.bnm bir arkadaşım bu şekilde bıraktı.çok faydalı oluyor.kendi canınız için birazcık irade gösterin lütfeeeen sigara içenlerin hepsine sesleniyorum... :(

B

busra_53

Kullanıcı
1 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
inş herkes su sıgarayı bırakır yaaa gercekten cok ıgrencc  :( ;)

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Arada bir gündeme taşınası bir konu (!)  :)