senin vazgeçilmezin ne?

• Konbuyu başlatan ceylan2221984
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ceylan2221984 tarafından oluşturulan senin vazgeçilmezin ne? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,688 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı senin vazgeçilmezin ne?
Konbuyu başlatan ceylan2221984
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
K

Kardelen

Ayben' Alıntı:
Mesut sana katılıyorum benim içinde öyle oldunuz hepiniz :)

İyi ki varsınız... İyi ki tanıdım sizi... :-[

bende sitemizdeki bütün üyeleri çok seviyorum :) iyiki tanıdım hepinizi hepinizin yüreği ayrı güzel benimde vazgeçilmezlerim arasında sizler varsınız arkadaşlar mesuta ve aybene katılıyorum :) ayrıca mehmet çoşkundeniz aşk üstüne yazan beğendiğim yazarlardan biridir paylaşım için tşkler :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
"benim vazgeçilmezimde sizlersiniz arkadaşlar..."
bu şekilde bağlanmasını çok sevdim:)

[/quote]

teşekkür ederiz Zeynep, evt aynen bu site benim de vazgeçilmezim oldu,  bağımlısı oldum sitenin :D

C

cnslmst

Mehmet Coşkundeniz'i bende çok severim bütün kitaplarını okudum içlerinde en güzeli  
"Sen Git Aşk Bana Kalsın"

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tu Navy' Alıntı:
Mehmet Coşkundeniz'i bende çok severim bütün kitaplarını okudum içlerinde en güzeli  
Çoşkundeniz hakkında yazdığım yazıyı bulabilsem, belki biraz daha farklı düşüneceksiniz gibi geliyor bana:)

K

Kardelen

Tu Navy' Alıntı:
evet mesut biliyorum o kitabı bende bütün kitaplarını okudum :)) bütün kitapları birbirinden güzell hatta bi ara çok takılmıştım :) yerel bi gazetede köşe yazıyodu hergün alıyodum şimdi almıyom yeter yaf :)

K

Kardelen

Zynep' Alıntı:
Tu Navy' Alıntı:
Çoşkundeniz hakkında yazdığım yazıyı bulabilsem, belki biraz daha farklı düşüneceksiniz gibi geliyor bana:)

hımm bakalım zeynep abla ben yazılarını beğeniyorum ama belkide değişir bilmem :) fikrim :)

C

cnslmst

Zynep' Alıntı:
Tu Navy' Alıntı:
merak ettim şimdi...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bilgisayarımı sürekli boşaltıyorum ve Cd'ye kaydediyorum herşeyi ama binlere yaklaşan belki de geçen bir Cd arşivim var, işim zor gibi gibi:)

K

Kardelen

Zynep' Alıntı:
Bilgisayarımı sürekli boşaltıyorum ve Cd'ye kaydediyorum herşeyi ama binlere yaklaşan belki de geçen bir Cd arşivim var, işim zor gibi gibi:)

olsun bulduğunda zeynep :)

C

ceylan2221984

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
bende sizleri tanıdğım için mutluyum ve aranızda olduğum içinde... sizlerle beğendiğim yazıları paylaşmayı seviyorum...  ;)

C

ceylan2221984

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
zeynep bulduğunda bizimle paylaşmanı isterim... bakalım fikirlerim ne olacak o zaman.

K

kamuran

Zynep' Alıntı:
Biz sabırla bekleriz. Gerçekten merak ettim. Burada yahut başka başlıkta okumak isterim doğrusu.
Bu arada site benim için de vazgeçilmez oldu, hepinize teşekkürler burada olduğunuz ve burada olduğumuz için. :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kamuran' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Biz sabırla bekleriz. Gerçekten merak ettim. Burada yahut başka başlıkta okumak isterim doğrusu.
Bu arada site benim için de vazgeçilmez oldu, hepinize teşekkürler burada olduğunuz ve burada olduğumuz için. :)
İlginize teşekkür ederim.
Biraz kızarak yazdığım bir yazıydı:) Bir kaç programını izledikten sonra ve de kitaplarının tümünü okuduktan sonra yazmıştım.
Aslına bakarsanız, ben gerçekten "işin uzmanı" olmadan, uzmanlık yapan herkese kızıyorum.
Tv programlarında sömürülen o kadar çok insanımız var ki farkında olmadan!
Mahkemeler kuruluyor, insanlar yargılanıyor, insafsız davranışlara hedef oluyorlar ve programı yöneten kişiye bakıyorsunuz; filanca diziden filanca oyuncu!

K

Kardelen

Zynep' Alıntı:
kamuran' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
İlginize teşekkür ederim.
Biraz kızarak yazdığım bir yazıydı:) Bir kaç programını izledikten sonra ve de kitaplarının tümünü okuduktan sonra yazmıştım.
Aslına bakarsanız, ben gerçekten "işin uzmanı" olmadan, uzmanlık yapan herkese kızıyorum.
Tv programlarında sömürülen o kadar çok insanımız var ki farkında olmadan!
Mahkemeler kuruluyor, insanlar yargılanıyor, insafsız davranışlara hedef oluyorlar ve programı yöneten kişiye bakıyorsunuz; filanca diziden filanca oyuncu!

sana o konuda katılıyorum zeynep çim o konuda haklısın bencede herkes işini yerini görevini bilmeli bi programda hemen hemen hergün var mehmet coşkundeniz mesela o programa sürekli gitmesi banada saçma geliyo konusu alakasız çünkü zaten bu zamanin tv programlarıda berbat ya izlencek düzgün bişi yok ....ayriyetden insanların çaresizliklerinden yaralanıpta onları menfaat için kullanalarada kızıyorum :(

C

ceylan2221984

Kullanıcı
19 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
bende sizlere katılıyorum ve artık tv izlemek bana saçma geliyor çünkü herşeyi çok basitleştiriyorlar ve sıradanlaştırıyorlar. mehmet coşkundeniz hangi programa katılıyo bunu duyunca şaşırdım  :eek:

K

Kristal

Kendisine aşk doktoru ünvanı vererek ilişkiler üzerine yorum yapmasını tasvip etmiyorum.
Kitaplarını bende okudum.Sürekli birbirini tekrarlayan yazılar.
Yazılarında romantik görünme çabası içinde ki edebiyat kırıntıları hiç hoş değil.

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Bana göre hayatımda değer verdiğim herkes benim
için vazgeçilmezdir...Tabi sevgi yoğunluğu açısından
baktığımızda uğruna herkesten vazgeçebiliyoruz yarenimizin.
Bazen düşünüyorum da Allah c.c. çok büyük bir lütfudur
birini çok sevmek sevdiğin tarafından sevilmek.
Benimde vazgeçilmezim var evet elhamdulillah  :)