ŞAKANIN BÖYLESİ...

• Konbuyu başlatan darkdad
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde darkdad tarafından oluşturulan ŞAKANIN BÖYLESİ... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,162 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı ŞAKANIN BÖYLESİ...
Konbuyu başlatan darkdad
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tugba 44
H

hayal_12

Eğer gerçekten bu şaka yapılmışsa yuh olsun! Bu düpedüz eş.. şakasıdır.. Ben olsam kalpten kesin giderdim.. Dolayısıyla şakayı yapanı tepelemeden gözüm arkada kalırdı   :)

C

cnslmst

hayal_12' Alıntı:
Eğer gerçekten bu şaka yapılmışsa yuh olsun! Bu düpedüz eş.. şakasıdır.. Ben olsam kalpten kesin giderdim.. Dolayısıyla şakayı yapanı tepelemeden gözüm arkada kalırdı   :)
yani...

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yaratıcı bir fikir... :)
Ama ya diğeri panikle yanlış kabloyu çekerse  ;D

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ya adamda belki kalp var şeker var tansiyon var.. Oracıkta bişey olsa nolacak!!!  :mad:

gülsümaltındiş

gülsümaltındiş

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
dideM' Alıntı:
Ya adamda belki kalp var şeker var tansiyon var.. Oracıkta bişey olsa nolacak!!!  :mad:
o mesleği yapan kişilerde bu saydıklarının zaten olmaması gerekiyor  :)
hayal_12' Alıntı:
katılıyorum

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
.gözde.' Alıntı:
Tu Navy' Alıntı:
hayal_12' Alıntı:
Bence kalpten gitmezsem hata yapar ve patlayarak ölürdüm
yani sonu kaçınılmaz şşşşa...ka
e yani ...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu kare galiba "O Anlar" ın komedi versiyonunda yer almıştı? Tam anımsayamadım epey oldu.
Ama bu tip şakalara ne kadar "şaka" denebilir ki? YouTube'de izliyorum bazen, soyunma odalarında banyoya girenlere yapılan şakalar var, tam anlamıyla dediğiniz gibi "eşek şakası"!
Düşünün bir plajın duşundasınız ve elbette çıplak, kapının altından bir yılan giriyor içeri! Ya da üst boşluktan bir canlı yılan srkıtılıyor ve banyo yapan kişi o halde dışarı fırlıyor ve bu görüntüleri filme çekiliyor.
Ve bunun adına da "kamera şakası" diyor bazı insanlar!
Ayıp yaf!

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
bencede insanlar şaka adına bazen saçmalamaya başlıyrlar eskiden ne güzel kamera şakaları vardı!Tebessüm edebiliyorduk!:::...

C

cooldeath

Kullanıcı
20 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
aslına bana göre şaka yapabilmekte bir sanat beyni çalıştırıyor ve bütün sanatlar kalite'dir ve öyle kalabilmeli bayan zeynep!

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
cooldeath' Alıntı:
aslına bana göre şaka yapabilmekte bir sanat beyni çalıştırıyor ve bütün sanatlar kalite'dir ve öyle kalabilmeli bayan zeynep!
Doğru söze ancak "haklısın" denebilir:)