Ruh=21 Gr

• Konbuyu başlatan FreNzA
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde FreNzA tarafından oluşturulan Ruh=21 Gr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,685 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Ruh=21 Gr
Konbuyu başlatan FreNzA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tutankhamon
B

burtay

Kullanıcı
14 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
ruh ve madde diye bir dergi vardı bu dergide ruhun bir ağırlığı olduğu hesaplanmıştı.kişi uyurken vucuttaki nefesin ağırlığınıda ölçerek yapılan deneylerle ruhun bir ağırlığı olduğu ıspatlandı.ayrıca ölü bedenler üzerinde yapılan deneylerle bu bilgi doğrulandı.konuya saçma diyerek yaklaşmak biraz önyargılı evet anlatılışı ruhçağırma seansı olduğunda kulağa saçma geliyor.fakat kanıtlanmış bir bilimsel deneydir.

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ya bencede saçmaa. ama ya doğruysa hehe

P

POSTACI

Kullanıcı
14 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
ölen kişinin vücut agırlıgının degiştiğini söylüyorlar. ve bu eksiliş her seferinde 21 gram olarak tespit edilmiş. dikkatli okuyun sacma olabilir ama tartılan vücut agırlıgıdır. eksilişi de ruh ile alakalandırmışlar . inanıp inanmamak bize kalmış  :p

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
kardelen5_9' Alıntı:
yani safariye katılıyorum ruh elle tutulur gözle görülür bişey değilki nasıl ağırlığını ölçmüşler....
filmmiş bu öyle mi:?:? hmmmm
Efendim dogada bir çok seyi elle tutup gözle göremiyoruz ama hacmini ölçebiliriz. Yukarıdaki tesbit yanlış.

KOnuya gelince ben 63 gr biliyordum burada 21 gram denilmiş 41 gram gibi bi yanlışlık var benim bildiğimle burada yazan arasında

Konuyu sacma niteleyenler için kendi görüşleridir saygu duymak gerekiyor. galile de dünya yuvarlaktır dediğinde saçma demişlerdi
Sadece bir örnek

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
hiç de inandırıcı değil ruh nasıl  tartılabilir ki bence o kişi ölünce vücudunda bir şeyi azalmasından dolayı kaynaklanıyordur yoksa nasıl ruh 21 gram azalsın ki hem insanlarda hata yapabilir...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
FreNzA' Alıntı:
21 gr die bir korku filmi vardı :) o aklıma geldi aslında bende pek anlayamadım ilginç geldi ve sizlerle paylaşmak istedim hepsi bu :)
O korku filmi degil dramdı... :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Aslında doğrusu 63 gram.
Ve evet bedene göre değişmio agırlık.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ben ölünce ruhumun hacmini alsınlar,konuya bizimde bir katkımız olsun..
her şey bilim için :)

B

busra309

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
ruhun ağırlığı nasıl olabilirki???
paylaşım için tşk. :)

B