Ruh=21 Gr

• Konbuyu başlatan FreNzA
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde FreNzA tarafından oluşturulan Ruh=21 Gr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,689 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Ruh=21 Gr
Konbuyu başlatan FreNzA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tutankhamon
M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bana da ilginç geldi açıkçası...deney çok mantıklı çnkü...

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
ama bir yerde bir eksiklik var böyle olmamalı gibiii...yani ruh ölçülür mü yaaa :D

D

derin_3486

Kullanıcı
7 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Deneysel olarak bakıldığında mantıklı  geliyor;ama ruhun ağırlığının ölçülebileceğine inanmıyorum.
Paylaşım için teşekkürler...

O

oracle_55

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
bnce de cok sacma ama bn daha cok asıl maddenın ruh oldugunu  yanı sadece ruhun agırlığı olabılecegını  dıger seylerın hepsının bır sımulasyon harıkası olduğunu dusunuyorum

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
oracle_55' Alıntı:
bnce de cok sacma ama bn daha cok asıl maddenın ruh oldugunu  yanı sadece ruhun agırlığı olabılecegını  dıger seylerın hepsının bır sımulasyon harıkası olduğunu dusunuyorum
    katılmıyorum ruh gozle gorunur bısey degıl buyuzden sadece maddeler olculecegıne gore boyle bır agırlık oldugunu dusunmuyorum

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bnde düşünmüyorum ama o zmn ruhu çağırdıklarında neden odanın ağırlığ artıyo???

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Seneler sonra yapılan bir deneyde, ruh çağırma deneyine katılan 5 kişi tartı görevi gören bir odaya alınmış ve seansa başlanmıştır. Sonuçta görülmüştür ki gelen ruh sayısına bağlı olarak odadaki ağırlık değişimi her zaman 21 gram ve katları halinde olmuştur.
;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
M e l i k e' Alıntı:
Seneler sonra yapılan bir deneyde, ruh çağırma deneyine katılan 5 kişi tartı görevi gören bir odaya alınmış ve seansa başlanmıştır. Sonuçta görülmüştür ki gelen ruh sayısına bağlı olarak odadaki ağırlık değişimi her zaman 21 gram ve katları halinde olmuştur.
;)
itiraf et saçmalıosun dımı?

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
ya bnm saçmaladığım fln yok bbunu konuyu  açan yazmış o zmn o saçmalıo...

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
hımss...ilginç dogrusuu ! ! !

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bunlar sadece uydurma arkadaşlar dediğiniz gibi ruh elle görülemez ve hissedilemez gerçi böyle hikayeler anlatanlar var kendi bedenime yukardan baktım falan diyorlar ama bu kanıtlanamaz ve inandırıcı gelmiyor