Renklerin Kavgası

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Meliha tarafından oluşturulan Renklerin Kavgası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,742 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Renklerin Kavgası
Konbuyu başlatan Meliha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lilaslmn
E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok güsel hikayeydi...

teşekkürler... ;)

G

Güllü

Kullanıcı
8 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
tşk ederim arkadaşlar eklentiler için

M

Meliha

Kullanıcı
13 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
tşk ederim
renklerin birbiriyle kaynaştığı her anı sizlerle paylaşmaya devam edicem arkadaşlar
sizlerinde paylaşımını bekliyorum

M

Meliha

Kullanıcı
13 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
TURUNCU
Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

en sevdiğim renk  ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Benim rengim kırmızı ve siyahtır  :) :) memnun oldum diger renkteki arkadaşlarla tanıştıgımı...

Kalbimiz tek renk için atsada,diger renkli kişilerede ihtiyacımız vardır,sevgi adına,dostluk adına. paylaşımın için teşekkürler  :)

C

catzilla

Mavi: Dünyanın hakim rengi olan mavi çekingen bir renk; dinlendiriciliği ve edilgenliği anlatır. Koyu tonlarda ya da yoğun olarak kullanıldığında moral bozan, kasvet veren, açık tonlarda ya da beyazla karışık kullanıldığında, yatıştırıcı ve güven veren bir etki yaratır.[4]

mavi özgürlüğün simgesi. :)

mavi ve tonları, turkuaz, yeşile doğru giden tüm renkler en beğendiklerim.

Çok güzel bir paylaşımdı teşekkürler meliha. ;)

L

lilaslmn

MAVi hemen atılmış:
"Sen sadece yeryüzünün rengisin.. Ya ben? Ben hem gökyüzünün hem denizin rengiyim. Gökyüzünün mavisi insanlara huzur verir, ve huzur olmadan siz hiçbir ise yaramazsınız""
        güzel bir anlatımdı,teşekkürler meliha..