Kişisel Gelişim Eğitimi

Renklerin Kavgası

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Meliha tarafından oluşturulan Renklerin Kavgası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,171 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Renklerin Kavgası
Konbuyu başlatan Meliha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lilaslmn
E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok güsel hikayeydi...

teşekkürler... ;)

G

Güllü

Kullanıcı
8 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
tşk ederim arkadaşlar eklentiler için

M

Meliha

Kullanıcı
13 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
tşk ederim
renklerin birbiriyle kaynaştığı her anı sizlerle paylaşmaya devam edicem arkadaşlar
sizlerinde paylaşımını bekliyorum

M

Meliha

Kullanıcı
13 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
TURUNCU
Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

en sevdiğim renk  ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Benim rengim kırmızı ve siyahtır  :) :) memnun oldum diger renkteki arkadaşlarla tanıştıgımı...

Kalbimiz tek renk için atsada,diger renkli kişilerede ihtiyacımız vardır,sevgi adına,dostluk adına. paylaşımın için teşekkürler  :)

C

catzilla

Mavi: Dünyanın hakim rengi olan mavi çekingen bir renk; dinlendiriciliği ve edilgenliği anlatır. Koyu tonlarda ya da yoğun olarak kullanıldığında moral bozan, kasvet veren, açık tonlarda ya da beyazla karışık kullanıldığında, yatıştırıcı ve güven veren bir etki yaratır.[4]

mavi özgürlüğün simgesi. :)

mavi ve tonları, turkuaz, yeşile doğru giden tüm renkler en beğendiklerim.

Çok güzel bir paylaşımdı teşekkürler meliha. ;)

L

lilaslmn

MAVi hemen atılmış:
"Sen sadece yeryüzünün rengisin.. Ya ben? Ben hem gökyüzünün hem denizin rengiyim. Gökyüzünün mavisi insanlara huzur verir, ve huzur olmadan siz hiçbir ise yaramazsınız""
        güzel bir anlatımdı,teşekkürler meliha..