özel kul tablalrı

• Konbuyu başlatan mybest__
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde mybest__ tarafından oluşturulan özel kul tablalrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,068 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı özel kul tablalrı
Konbuyu başlatan mybest__
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sinan_Sari
M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar daha bügün babamın akciğer kanseri olduğunu öğrendim akciğer kanserinin %90 sigaradan oluyor ne olur arkadaşlar aranızda sigara icen varsa bir han önce kurtulsun şu illetden bu hasatalığa kabullenmek o kadar zor oluyor kii arkadaşlar ..!
:'( :'( :'(

A

ayben

mybest__' Alıntı:
arkadaşlar daha bügün babamın akciğer kanseri olduğunu öğrendim akciğer kanserinin %90 sigaradan oluyor ne olur arkadaşlar aranızda sigara icen varsa bir han önce kurtulsun şu illetden bu hasatalığa kabullenmek o kadar zor oluyor kii arkadaşlar ..!
geçmiş olsun arkadaşım unutma ki derdi veren Allah dermanını da verir evet bende nefret ettim her zaman bu illetten sevdiklerimi kurtarmaya çalışıyorum ama olmuyor kimse beni dinlemiyor bile bile nasıl kıyarlar kendilerine anlamış değilim ve bunu anlayamayacağımdan da eminim :(

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ayben' Alıntı:
mybest__' Alıntı:
geçmiş olsun arkadaşım unutma ki derdi veren Allah dermanını da verir evet bende nefret ettim her zaman bu illetten sevdiklerimi kurtarmaya çalışıyorum ama olmuyor kimse beni dinlemiyor bile bile nasıl kıyarlar kendilerine anlamış değilim ve bunu anlayamayacağımdan da eminim :(
  teşekkür ederim ayben sağol

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
cok geçmiş olsun mybest,Allah şifa versin inş.. bu resimler sigara içenler için ne kadar etkili bilmiyorum ama insanlar kendilerine nasıl zarar verirler anlamışş değilimmm :(

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ßende bi kanser adayıyım o zaman.. bırakmaya çalıştıkca daha çok içiyorum

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
mybest__' Alıntı:
çok geçmiş olsun canım ..
sözüm meclisten dışarı , kimseyi kastetmiyorum ama bence biraz aklı olan insan ya hiç başlamaz bu saçma zehire yada biran önce bırakır ...
herkes bas bas bağırıyo öldürür diye ama hala kimse sigarayı bırakmayı aklından geçirmiyor..
ne olur kendi paranızla kendinizi zehirlemeyin !!!!

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ya ben çok üzülüyorum sigara içenlere...  :( :(

mybest babana acil şifalar diliyorum...safari senınde en kısa zamanda bırakmanı diliyorum... :(

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler arkadaşlar sağolun

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:-[ mybest Allah hayırlı şifalar versin babana..inş. en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve artık sigarasız bi hayata merhaba der ve her şey güzell olur  ;)
bu arada paylaşım için teşekkürler.. ;)

F

fıstık

mybest_ geçmiş olsun... inş. baban iyileşir ve eminim iyileşince bırakacaktır... bu konuda sigara içenleri anlayamayanlardan birisi de benim...  bence her işte olduğu gibi bu konuda da biraz kişinin iradesinin güçlü olması lazım... yani gerçekten istemek gerekiyor gerçekten...  isteyince emin olun hiçte zor değil... bu illetten kurtulanlardan olmanız duasıyla... 

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
arkadaşım babanıza acil şifalar diliyorum inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.  :(