Oyun Oyun : İçinden geçeni söyle

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Odası kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Oyun : İçinden geçeni söyle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 380,950 kez görüntülenmiş, 1,901 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Odası
Konu Başlığı Oyun : İçinden geçeni söyle
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deli
crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Ahh şu 'PARA' şayet ahirettete çıkarsa karşıma ..Yemin ediyorum cehennem ateşinde yakacağım onu:)))

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Hayat hiç bir zaman derdi ve acıyı unutturmaz ...İnsan sadece yaşadıklarına alışır.!

P

ptaah

Kullanıcı
9 May 2013
En iyi cevaplar
0
0
www.youtube.com
Bazen insanların düşüncelerini öğrenmek sinir bozucu olabiliyor gerek forumlarda gerek you tube videolarında.

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
deli' Alıntı:
deryader' Alıntı:
deli' Alıntı:
Bazen vitrinde ki vazolara fincanlara bakıyorum da..

Bazı şeyler boşken de güzel be.

Aynen. Ama güzel.
İçi boş güzel kızlar ve yakışıklı erkekler gibi...
sadece seyretmenin yetebildiği anlarda oluyor. derinine dalıncaya derya gibi anlamlı ya da çöl gibi anlamsız olabiliyor.

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
İnsanlar neden uslüplarına dikkat etmez, kısadan söylemek gerekirse neden bu kadar saygısızlar. Kızsan kızamıyorsun cahil ağzı diyorsun, öfkelensen öfkelenemiyorsun kendine saygını yitirmek istemiyorsun... Allah böylelerine akıl versin ne diyeyim....

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Dünya ile beraber başımda dönüyor ..İyi değil çok hastayım bu gün  :aglama

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
İnsanın hayatta sahip olacağı en büyük şey dosttan, arkadaştan öte kocaman bir yürektir. O her zaman yanındaysa, her zaman anlamaya çalışıyorsa, söylediklerinin samimiyetine inandırmışsa ne kırıcıdır ne de üzücüdür, onun varlığı sadece şükür sebebidir.

işte öyle bir yüreğe şükrediyorum.
O iyiki var...

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
İnsan için gerekli olan iki şey öncesi sağlık sonrası huzur... Onu bunu boşverip aranması gereken budur...!

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
"Sumak bize yakışmaz ...Heryer direniş heryer TAKSİM"demek geldi içimden ...

D

deli

Kullanıcı
10 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
�stanbul
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=544071318982948&set=a.486660234724057.109907.486657661390981&type=1&theater

Mesut Gürler Kostankyu tepesi de olarak bilinen halk dilinde 'uçsuz kıyı' diye tabir edilen nadide bir yer. Bir çoğu fotomontaj olduğunu idda etsede bu inanılmaz manzara pek bilinmeyen bir yer olduğu için insanları gerçek mi diye şüphede bırakıyor.
Ancak hindistanın en güzel kıyı şehrinde KHAMBHAT (CAMBAY) KÖRFEZİ yolu üzerinde 90 mil kadar batıda kalıyor. Adını m.s 587 yılında bu bölgede bir çok yeri gezmiş olan ve keşif defterinde bu kıyının anlatımına büyük yer ayırmış olan ( kyunun seyahtlari- 589) raon kyu dan alıyor.
Kyu bu oluşumu ('bütün korkularımı yendiğim yer' şeklinde nitelendirmiş.
Pek az bilinen ama bir o kadar da geçmiş seyyahların uğramadan geçmediği uçsuz kıyı görüntüsüyle adeta büyülüyor.

YLN Ajans ( MS Tv - gezginler progr. -1998)

yalan konulu kısmı bulamadım :)

Biri bi manzara koymuş fotoşopmu gerçek mi konuşuyolardı bende milleti bilgilendirdim :)

Selam olsun

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
Bazı anlar vardır kafanın içindeki beyni hissetmezsin uyuşursun.. Elin tutmaz kolun kalkmaz ayağa kalksan yığılır kalırsın. Kendi mutluluğunu umursamayıp fedakarlık yaptığında yaptıklarının hak edilmeyişi canını bile acıtmaz artık bir kere uyuşmussundur. Salaksın derler, enayisin derler, acizsin derler, der de derler oysa sen sadece yüreğinin sesine kapılmışsındır...

B

bjkerim

Kullanıcı
8 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
İnsanlar şükretmeyi bilmiyorlar. Aç gözlülüğümüzün kurbanı olucaz..

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Hüzünlü bir hikayeden arta kalan tek kelimedir 'Nasip Değilmiş' demek...

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
Birine kendimi anlattığımda ne zaman bir huzursuzluk duysam hep altından bir şey çıktı. Ben düşmanın sadece savaşlarda iki cephenin karşılaşması olarak bilirdim.Geç oldu ama dost görünen ben senin dostumun canım birtanem lafları diyorum değer etmiyor artık benim için işte o lafları kolay kullanıyorsa bu samimiyet nereden demeyi öğrendim çünkü onlardan düşman olunacağınıda öğrendim. ve o duyduğum huzursuzluğun ruhumun derininden geldiğini anladım artık kolay kolay kimseye güvenemiyorum. Kendimle anlaşma yaptım sadece kendime güveniyorum.