Ömrümüz beklemekle geçiyor...

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Ömrümüz beklemekle geçiyor... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,244 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Ömrümüz beklemekle geçiyor...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bu Kız Otobüs Bekliyor

Bu Kardeşimiz ve Amcamız Balıkları Bekliyor

Bu Arkadaşımız Sevgilisinin Aramasını Bekliyor

Bu Askerler Komutandan Emir Bekliyor

Bu insanlarda birşeyi bekliyor ama çözemedim

Bu Abimiz Trafikte bekliyor

Bu teyzemiz Ölümü Bekliyor

Ya Siz Neyi Bekliyorsunuz...?

H

hayal_12

Ya 'codex' ellerine sağlık çok güzel olmuş.. Hayatımız beklemekle geçiyor aslında.. Bazen hiç farkında bile olmayız neyi beklediğimizin.. Ama hep bir şeyleri bekler dururuz.. Sevgiliyi, aşkı, ekmeği, kışı, baharı, bazen de sınavların bitmesini..  :)

Ben mi?? Ben O'nu bekliyorum.. Beni sarıp sarmalayacak, aşkın ne olduğunu ne olmadığını bana anlatacak o 'hayali' sevgiliyi bekliyorum...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Çok güzeldi..
Evet biz neyi bekliyoruz. nerde olmalıyız..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Birilerinin bana artık her seyde fazlasıyla gec kaldıgımı söylemesini bekliyorum acıkcası

Ben biliyorumda bunu baska birinden duymak beni dahada mutlu edicek ne yalan soyleyeyim

A

ayben

ben birilerinin bana dur demesini bekliyorum bazen, bazende bir çıkar yol göstermsini...
Kristal' Alıntı:
Hayat süresini demek istedim Codex %faizi yok onun :)
ama kristalcim haklısın bencede herkesin beklediği bu olsa gerek ;)

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
çok güzell bi çalışma olmuş..teşekkürler.. :)
.......................bnm de ömrüm beklemekle geçti ve geçiyor. :-\.....uçan bi balona umutlarımı üfledim ve uçurdum yıllar önce..şimdi de o umutlarımın gerçekleşmesini bekliyorum...

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
kimin yoktur ki her insanın kendine göre büyük yada küçük beklediği mutlaka birşeyler vardır. doğal olarak benimde var  :) 

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
herşeyi :D   beklentiler bitmezki ? biterse hayatın bi anlamı kalmaz... beklemek güzeldir

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
emegine saygı teşekkür ederim ama bana çok şaçma geliyor

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
noluyoo arkadaslar niye hayat sürenizi beklıyonuzz kiii,aaa hiç yakıstıramadımm sizlere... herseyi beklıyoruz, beklemeden olmazkii...mutlkaa herkesin beklentileri,umutları,sevdiği,yeşeren agaçlarının meyveleri vardır ,ve bunları beklemek durumundayızz hep..

A

ayben

tabi hayattan çok şey bekliyoruz ama hayatta her zaman adil davranmıyor gerçi insanlar yaptıkları tercihler doğrultusunda sürdürüyor hayatını işte bu yüzden de sona ermek en güzeli olsa gerek  :-[ yani sona ermek derken yeni bir başlangıca zor da olsa sonsuza uzanmak En Sevgili'nin yanına ( Allah'ım inşallah )

T

tnctrkcell

berrak' Alıntı:
herşeyi :D   beklentiler bitmezki ? biterse hayatın bi anlamı kalmaz... beklemek güzeldir
bence de biterse hayat anlamsızlaşır...
"hep gitmektir aklımda ki...bir gün bir gitmek düşerse yoluma ayakta durabilme gücü ver allah'ım..."

M

miladves

Kullanıcı
5 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mardin
Arkadaslar ne bekliyorsunuz. Bu tür şeyleri kafaya takarsak...Ona bakarsanız insan, ömrünün üçte birini de uyuyarak  geçiriyor.Yok şu kadarını yemek yiyerek,televizyon seyrederek...Böyle dedim de  aklıma ne  geldi biliyormusunuz? İnsan önce günde 50 rekat namaz kılarmış.Sonra peygamber efendimiz  sayesinde bu 5 rekata düşmüş. Düşünüyorum da eyer günde 50 rekat namaz kılsaydık, herhalde o zaman kimseyi beklememize gerek kalmazdı.Çünkü vaktimiz kalmazdı.Yemeğe bile zor vakit ayırırdık. ;D ;D ;D

K

Kristal

.
miladves' Alıntı:
Arkadaslar ne bekliyorsunuz. Bu tür şeyleri kafaya takarsak...Ona bakarsanız insan, ömrünün üçte birini de uyuyarak  geçiriyor.Yok şu kadarını yemek yiyerek,televizyon seyrederek...Böyle dedim de  aklıma ne  geldi biliyormusunuz? İnsan önce günde 50 rekat namaz kılarmış.Sonra peygamber efendimiz  sayesinde bu 5 rekata düşmüş. Düşünüyorum da eyer günde 50 rekat namaz kılsaydık, herhalde o zaman kimseyi beklememize gerek kalmazdı.Çünkü vaktimiz kalmazdı.Yemeğe bile zor vakit ayırırdık. ;D ;D ;D
miladves namaz konusunda bahsettiğin rekat değil ''Vakit''dir.Günde 5 vakit namaz vardır.