Ne çok ”Seni seviyorum”larız var

• Konbuyu başlatan nehir
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde nehir tarafından oluşturulan Ne çok ”Seni seviyorum”larız var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,436 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Ne çok ”Seni seviyorum”larız var
Konbuyu başlatan nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Belki dil ile degil, kalp ile söyleme vakti gelmistir.

ben kalbımle seviyorum ama dilimle ''seni seviyorum'' diyemiyorum sevdiklerime.... :( :(

K

Kardelen

eftelyacım belki de en güzelini yapıyorsun tabiki zaman zaman insan doğasında böyle bişi olduğu için duyma istedeği ortaya çıkar  nadir olarak gerektiği yerde tüm inandırcılığı ile söylemek ayrı bi lezzet dir sevdiğin insana ama eğer dilinle söylemiyorsan yürekten olan sevgini bi şekilde belli ediyosundur yapmacık olarak seni seviyorum demektense sadece yüreğinle sev yeter bence en azından gerçek ve zorla değil benim şahsi düşüncemdir ....

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
eftelya' Alıntı:
Belki dil ile degil, kalp ile söyleme vakti gelmistir.

ben kalbımle seviyorum ama dilimle ''seni seviyorum'' diyemiyorum sevdiklerime.... :( :(
bende tam tersi eftelyacım dilimle direk söleyebiliorum ama sevdiklerime cıkx..yane yuregim sevmesken ağzım sevıo dıo..çok karışık şeler yaşıorum aslında ben ama anlayanım yok....

K

Kardelen

çiçekçim ben seni anlamak isterim :) sanki inceden bi sitem hissettim bu sözlerde yüreğin sevmeden seni seviyorumların varsa mutlaka sebebi vardır karşındaki kişi ile alakalı bence...

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bencede kardelen :) aslında anlayablırsın sen benı..eklesene msn mi  :'(

K

Kardelen

:)  :) hep gülelim inş da amma gülmüşünüz  sizde hee :) ne gülüyonuz :)  ???

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
seni sevmiyorum,SENİ KARDELEN İLAN EDİYORUM ALEME.... :)

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
seni sevmiyorum,SENİ KARDELEN İLAN EDİYORUM ALEME.... :)

K

Kardelen

:) tşk ederim ünlü oldum yane  :D :)

şii daimi eleman 2 wanted sen niye gülüyon hee :)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
icimden böyle bi gülmek hissi geldi o yüzden güldüm ha bu arada ömrü uzaltıyormuş sanada söylemiştim cabuk unutmusun : ;)

K

Kardelen

yooo unutmadım bende çok gülüyorum demiştim hatta  ;)  :)  :)  :)  :)  :) baaak  ;) ama herkes gülmüş sormak istedim :) iyi yapmışın bidaha güliyim ozaman  :)

K

Kardelen

QingEyes inş öledir hak ediliyo da sanılabilir ama inş öle değildir herkes hak ediyodur :)

L

lck

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul-beykoz
yha ınsanın ıcını dısa vurdugu noktalar olur bu yha yaptıgı ıste yada ınsan ılıskılerınde olur yanı dolayısla bana gore sevıosan solemeye gerek yq ama solede bısı var kaarsı tarafın karakterıde bu konuda onemlı karsı taraf pohpohlanmayı sevıosa solemekte fayda var