Nasıl bir yalancısınız?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Nasıl bir yalancısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,748 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Nasıl bir yalancısınız?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan LiLyen
morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Fena Değilsiniz
Kabul edin, yalanlarınız kimi zaman işe yarıyor, kimi zaman ise yakalanıyorsunuz. Normal şartlarda karşınızdakini kolaylıkla ikna edebilen birisiniz ama iş yalana gelince bunalıyorsunuz. Yalan bulmak söylediği yalanı yıllar sonra bile hatırlamak zorunda olmak size göre işler değil buna mesai harcamak bile size gereksiz geliyor, "doğru neyse onu söylerim, bedeli neyse de öderim" diyorsunuz çoğu zaman. Kesinlikle doğru yoldasınız, çünkü sizin de hissettiğiniz gibi yalan etik anlamda yanlış oluşunun dışında fazlasıyla beyin yoran bir yöntem ve sizin buna ekstra efor sarfetmeye vaktiniz yok.

Tek bir cümlesi uymadı o da '' Yalan bulmak söylediği yalanı yıllar sonra bile hatırlamak zorunda olmak size göre işler değil. ''. diğerleri doğru valla  :ahah

Teşekkür ederim Perii..!  :) :) :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Banada fena degilsin dedi  ;D

Y

yigitarslan

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sabah yapmıştım bu testi

banada fena değilsiniz demişti:)

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
e fena değiliz hani... ;D ::) ;D :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
maxMESA' Alıntı:
Su Perisi' Alıntı:
Banada fena degilsin dedi  ;D
Bana da fena değilsin dedi. Asıl yalancı bu test be. Ben değilim  ;D
Kabul edelim arkadaşlar  :) Yalan konusunda fena degilmişiz,ben bu testi başka yerde yapanları gördüm orda sonuçlar "berbat bir yalancısınız" dahi çıktı :)
Bize o şeçenek bari çıkmadı  ;D

K

kajmeran50

Kullanıcı
25 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Aksaray
Tam Bir Yalancısınız
Her ne kadar sürekli yalan söylemesenizde, siz tam bir yalancısınız. İstediğiniz an, istediğiniz koşulda yalan söyleyebilir ve karşınızdakini inandırabilirsiniz. Yalan söylemek adeta sizin meziyetiniz zaman zaman bu yönünüzle gurur duyduğunuz bile olur ama her ne kadar başarılı bir yalancı da olsanız her yalan gibi sizin de yalanlarınız bile olsa ortaya çıkmaktadır, genelde bir zaman aşımından sonra ortaya çıkar yalanlarınız bu yüzden çok dert etmezsiniz ama diğerlerinin gözünde sözüne güvenilmeyen biri haline gelmek üzeresiniz.

o kadar değil ama beyaz yalanlarım var tabi  ::)

L

LiLyen

Kullanıcı
24 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Fena Değilsiniz
Kabul edin, yalanlarınız kimi zaman işe yarıyor, kimi zaman ise yakalanıyorsunuz. Normal şartlarda karşınızdakini kolaylıkla ikna edebilen birisiniz ama iş yalana gelince bunalıyorsunuz. Yalan bulmak söylediği yalanı yıllar sonra bile hatırlamak zorunda olmak size göre işler değil buna mesai harcamak bile size gereksiz geliyor, "doğru neyse onu söylerim, bedeli neyse de öderim" diyorsunuz çoğu zaman. Kesinlikle doğru yoldasınız, çünkü sizin de hissettiğiniz gibi yalan etik anlamda yanlış oluşunun dışında fazlasıyla beyin yoran bir yöntem ve sizin buna ekstra efor sarfetmeye vaktiniz yok.

dedi bana:)