Kola İçtikten Sonra Vücutta Ne Olur??????

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde ayben tarafından oluşturulan Kola İçtikten Sonra Vücutta Ne Olur?????? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,060 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Kola İçtikten Sonra Vücutta Ne Olur??????
Konbuyu başlatan ayben
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan siyah
F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Zevkler.. Yani ben öyle nitelendiriyorum.. İçtiğim şeylerde de milliyetçi bir tutum gösteremem..

N

NURTEN

Kullanıcı
7 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
KOCAELİ
aman allahım bu kadar tehlikeli oldunu bimiyodum inanınki korktum

tigerlook21

tigerlook21

Kullanıcı
3 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ben çok içmiyorumzaten içsemde cola turka içiyorum..yerli malı en iyisi..tabii ki bundan sonra çok daha az.. yine bi teşekkürü hakettin ayben..sağlımı düşünen ve bu tür paylaşımlarda bulunan bütün düşüncelilere  TEŞEKKÜRLER :)

B

baytar

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
diyarbakır
ya kolanın yapılışını bır bılsenız
araştırın derim içinde neler var
:eek: :p :p :pbir içeçek nenen bukadar bağimlılık yapıyor anlamıyorum : neden birilrri bızı bağimlı yapmak istıyor  :eek:neden olacak para para para :mad: :mad: :mad:

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
bulut 'artık içmeyeyeim bari' der ve colayı gecenin şu saatinde yudumlamaya devam eder   :D

yaa ben colayı içmeden duramam ki.özellikle sabah kahvaltılarında vazgeçilmezim.tüm zararlarını bildiğim halde içiyorum yine de devam  :(

A

ayben

Rica ederim arkadaşlar da bulut sana inanamıyorum kahvaltıda da mı cola içiyorsun?
Yazık o mideye ne deyeyim şimdi :(

P

Paradoks

buLut' Alıntı:
bulut 'artık içmeyeyeim bari' der ve colayı gecenin şu saatinde yudumlamaya devam eder   :D

yaa ben colayı içmeden duramam ki.özellikle sabah kahvaltılarında vazgeçilmezim.tüm zararlarını bildiğim halde içiyorum yine de devam  :(
Ayben' Alıntı:
Rica ederim arkadaşlar da bulut sana inanamıyorum kahvaltıda da mı cola içiyorsun?
Yazık o mideye ne deyeyim şimdi :(
MEYVE SUYU DENEMELİSİN... ;)

H

hosap65

Kullanıcı
28 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
VAN
DOĞAL OLMAYAN DİĞER GIDALAR GİBİ NE YAZIK Kİ KOLANIN DA VÜCUDUMUZA ZARARI BÜYÜK.
AMA BU DOĞAL OLMAYAN GIDALAR O KADAR HAYATIMIZA GİRDİ Kİ MARKETTEN ALDIĞIMIZ HEHEN HEMENHER ŞEY BÖYLE.
PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER

M

maviii

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
şu kolanın neresi vazgeçilmez anlamıyorum..önceden bende çok içerdim ama zararlarını öğrendikten sonra içmiyorum...ve içenlere soruyorum bu kadar mı düşmansınız kendinize??

metalci

metalci

Kullanıcı
6 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
nedn bu güne kadar ölmedim acaba

ayyy  içmiyorumm kardeşiimm  ama kola turkada da aynısı varmıdır

D

DonJuan

şahsen ben uzun süreden beridir tüm asitli içeceklere karşıyım .
bir iki bardakta dememeli uzak durmalıyız.

S

*spinoza*

Kullanıcı
29 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
eskişehir
arkadaslar coca cola meksikadaki bır bocek ozutunden uretılmektedır.meksıkada ınsanlar bu boceklerı toplamakta presten gecırılerek suyu elde edılmektedır.bu bocegın rengınden halılara renkte verılmektedır.ve meyan kokude vardır ıcınde meyanlar toplanılmakta ve fareler meyanla beslendıklerı ıcın ayıklamadan prese atılmakta ve sadece presten sonra bacakları ve kolları ayıklanmaktadır.oldukca zararlı............

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Abi ne alaka ya.
Tamam faydalı değil ama bu kadarda değil.
Zaten kaynak belli
Fazla söze gerek yok.

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
demek bu kadar zararlı hı? :eek:

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Kaynak öyle diyo biz kaynagın yalancısıyız :)
Ya esasında zararına inanıyorumda bu kadar abartılmaz sigaradan daha tehlikeli gibi yazmışlar.
Ne bileyim bana fazlaca abartılı geldi vesselam.

K

KUTSAL

Kullanıcı
11 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
aslında olabilir bilmiyorum detaylı bilgi yok bu konuda